Odzrkadľujú sa vaše nálady vo vzťahoch?

1. sep 2020

Ako to máte s náladami? Tiež si občas nerozumiete, že sa vám z ničoho nič zmení nálada, ste odrazu depresívne, nespokojné, všetko vám vadí, cítite sa osamelo, potom ste šťastne a stále dookola? Odzrkadľuje sa to na vašich vzťahoch? Nepýtam si radu, skôr skúsenosti.

asia83
1. sep 2020

Iba cca päť dní pred menštruáciou. Neskutočné nálady. Sama sebe leziem na nervy.

svetlanka111
1. sep 2020

Ano😔ja viem aj povod a pricinu ale je to vec,ktoru nezmenim.a osamelo sa citim casto.

sunny8
1. sep 2020

Nie 🙂 už sa viem ovládať

autor
1. sep 2020

@svetlanka111 čo to je? U mňa je to asi spôsobené detstvom. Vyrástla som bez otca, vôbec ho nepoznám a mama bola príšerne nákladová, depresívna. Vždy som sa bála,že ostanem sama, keď sa mame niečo stane, chcela som mať istotu, oporu.

pieksamaki
1. sep 2020

Treba si detstvo spracovat vo svojom vnutri....nech boli akykolvek rodicia.....alebo iba mama, otec.....treba im odpustit.....spracovat to, vyrovnat sa s tym......lebo vas to bude zatazovat.....uz mate svoj zivot.....a smer....aj pripadne si to prejst s terapeutom.....

unicornlady
1. sep 2020

https://psychologie.cz/kdo-jsem/

Niekedy to súvisí aj s tým, že napr. ak v jeden deň máš nejaký super deň, pekné zážitky, a druhý deň nie. Tak je to taký dopamínový prepad. A vtedy človek cíti smútok. Mne sa to stáva.

autor
1. sep 2020

@unicornlady presne tak

truthy
1. sep 2020

Mne sa to deje tiež tak jak mám mať dni, vtedy je to so mnou na nevydržanie, to kritizujem, nič mi neni dobré, som nervózna, smutná, no to je na nič, ešteže to je len pár dní 😀

hankm
1. sep 2020

A teraz si predstavte, ze ma s vami niekto vydrzat.

janickacrazy
1. sep 2020

Veľa žien je neznesiteľných keď má PMS, je to normálne, proste hormóny. Mne pomáha čokoláda alebo dačo sladké, potom je to lepšie.

pseudomonas87
1. sep 2020

Ja niekedy ráno vstanem a viem ze mam na prd deň, môj muž má vidí a povie o jeeee Bitchy mood!
A radšej sa prace z cesty.
Snažím sa, keď už vidím ze to preháňam, snažím sa, ale bohužiaľ nie vždy to vychádza. A veľa mi ovplyvňujú náladu aj rodičia, nachádzajú problémy tam kde nie sú, riešia Voloviny a mne nálada klesne na bod mrazu.

svetlanka111
2. sep 2020

U mna to zial nie je detstvom,ja som mala uzasne detstvo,kamosi velka partia,nic mi nechybalo..zacalo sa to diat az neskor😔

drahomirrra
2. sep 2020

@pseudomonas87 Bitchy mood ma rozsekalo 😅😂😂 To je ake dobre 🤣

cuvienka
2. sep 2020

a tak stane sa niekedy ale ten moj uz si na to nejak tak zvykol, ze to dokaze v pohode zvladat, za co som mu ja osobne moc vdacna. ale kazdy ma obcas svoje aj ked niekedy nevysvetlitelne nalady