Odpustili by ste mužovi, že mal milenku?

jana1511
18. okt 2014

Muž má pred pol rokom opustil kvôli mladsiej milenke. Viem , že boli spolu viac ako dva roky. Teraz prosí o odpustenie. Stale ho milujem. Chcem ho späť, ale mám -pochybnosti. Dá sa to ?

haslerka27
18. okt 2014

po roku,co sa vyvalal v posteli s nou,ho omrzela a vracia sa.no rozhodni sa sama.ak nemate deti,poslala by som ho ja osobne vies kam...to,ze ho milujes je jedna vec,ale co ak ti urobi o par rokov zas.prijmes ho opat?

natalym
18. okt 2014

Pochybnosti budú vždy. Ľúbiš ho?

eeffka
18. okt 2014

@jana1511 dat sa to da, ale nie tak ze on luskne a ty skocis... mal by sa pekne poducit vo vlastnej stave a osobne mam pocit ze ide z domacnosti do domacnosti, mlada ho poslala do Pcka tak rychlo supky dupky domov. By musel riesit vlastny byt, stravu, pranie.... isteze je jednoduchsie zrazit paty a ist naspat...
Pri rozhodovani by som silno zvazila co spravil, ci ma spolocensky znemoznil, ci som na nom finanacne zavisla a hlavne ci jeho navratom budem na tom lepsie ako ked je prec... ze ho lubis.... hmm to ta prejde 🙂

katren
18. okt 2014

@jana1511
@jana1511 za mna jednoznacne NIE

angel257
18. okt 2014

Je to blbosť, za mňa nie!

natalym
18. okt 2014

A ak predtým bol ich vzťah bezproblémový? Len skrátka si odskočil k mladšej, ale teraz prišiel na to, že ona je predsa tá pravá? Nie je to škoda?

katarinamarkova
18. okt 2014

@jana1511 asi ho s nou sex prestal bavit a varis a upratujes asi lepsie ako ona.
ber to odlacene prosim, ale v podstate to tak kludne moze byt.
na tvojom mieste, ak skutocne chces dat vasmu vztahu sancu a veris, ze je schopny sa poucit.....by som mu otvorene povedala, ze ak tak tuzi sa ku mne vratit nebude to mat jednoduche.....ak mu za to stojim, nech sa snazi mi dokazat ze mu mozem zacat znovu verit. kludne by som ho nechala rok dva tri sa potrapit nech dokazuje svojim spravanim, ze ja som ta, na ktorej mu skutocne zalezi,a pocas tohto obdobia by som si aj ja ujasnila, ci on je ten, ktoremu znovu verim.

janinah
18. okt 2014

odpustiť môžeš,zabudnúť nezabudneš....ja by som ho nechcela už,neverila by som mu

natalym
18. okt 2014

užívala by som si, že sa snaží............ 🙂

natalym
18. okt 2014

@janinah Skús si to predstaviť v opačnom garde. Chcela by si aby Ti bolo odpustené, nie?

jana1511
autor
18. okt 2014

Máme dieta v puberte a finančné nie som od neho závislá. Neviem, ľutuje to. Ľúbim ho. Len sa bojím či to medzi nami bude možné napraviť. Nespali sme spolu už možno aj tri roky.

natalym
18. okt 2014

@jana1511 Nerozmýšľaj nad tým. Nechaj nech rozmýšľa on, Uvidíš ako sa bude správať. Predstav si, že to čo bolo neexistuje a on Ťa dobýja. Príjemná predstava. Nechaj ho. Ja by som dala šancu. 🙂

janinah
18. okt 2014

@natalym také niečo by som si neodpustila ja sama,ťažko vysvetľovať,nepoznáš ma...

natalym
18. okt 2014

@janinah Chápem, každý sme iný. Ale viem jedno je rozdiel zažiť a len sa vyjadrovať čo by keby. 🙂
Ja som tiež koľko vecí: nikdy, nikdy a ha je to tam.

bronia13
18. okt 2014

poznam 2 pripady kde sa rozvedli on mal dieta s druhou vratil sa k manzelke ta mu opdustila a funguju perfektne dalej, ja som sa pytala ako to je ze ja by som mu to vykrikovala 10 krat denne co urobil 😀 😎 ony obe dve povedali ze manzelom odpustili a za sa absolutne k tomu nevracaju ako keby sa to ani nestalo,lebo ak sa budu vracat tak sa budu furt vadit, tak ak ho chces naspet jedine tak ze mu to nebudes pripominat a vycitat mu...

ja osobne by som ho nevzala naspet lebo ja by som mu nedokazala odpustit ale kazda sme ina nie?...ako dievcata pisu milenka sa mu zunovala a teraz si mu ty dobra, ved ta s nou podvadzal 1-2 roky trosku dlha doba nie? ak ho vezmes naspet nebude ta to zozierat ze ako ony boli spolu? mna by to riadne trapilo....

sosovica
18. okt 2014

Fuha silná káva. URČITE BY SOM HO POSLALA KADE ĽAHŠIE. Po roku.Sa spametal keď ho slečna prestala baviť? URČITE NIE. Neponiž sa a neukaž mu že ho miluješ pretože on si to nezasluzi . Keď niekto miluje tak miluje nemá dôvod hľadať niekde inde.ČLOVEK SA NIKDY NEMENI NIKDY! Osobna skúsenosť. ;).

natalym
18. okt 2014

Keď niekto miluje vie aj odpúšťať.

ivuska6
18. okt 2014

nepochopim ze ako mozes este lubit ked nieco take spravil a to ta dva roky podvadzal ved to uz nieje chlap na lubenie a zapamataj si ze ked raz spravil spravi aj druhy krat a preco by sa aj nechcel vratit jedna ho posiela kade tade uz sa najedla a kam len by isiel treba niekde strcit rit pod strechu tak to skusa stebou ale pokial nemate deti nerob to najdi si druheho takeho co si ta bude vazit .

betunka39
18. okt 2014

Kazda sme ina.ja by som ho uz spatnevzala.Ani moje dve sesternice a ani manzelova nedovolili aby sa ich manzelia vratili spat hoci velmi chceli.Ostsli fungovat same s detmi.Ale moja kamaratka .velmi dobra po pol roku manzelovi odpustila a prijala spat.zniesla by mu vtedy modre z neba.ze sa vratil.sluboval jrj.ze bude iny.A co dnes?po dvoch rokoch su tsm kde boli.ona je dona sama po veceroch.deti su uz dospele a on chodi kade tade ako predtym prichadza nad ranom.a manzelku nema za nic.

david1991
18. okt 2014

@jana1511 odpusti mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalym
18. okt 2014

Ale veď on sa k nej nemusí hneď nasťahovať. Nech sa snaží, preukáže sa. Uvidí, či to stojí za to alebo nie.

liebling98
18. okt 2014

@jana1511 ja súhlasím s @natalym. Keď niekto miluje, vie aj odpúšťať. Ale určite by som šla do toho pomaly, veľmi pomaly. Určite nie tak, že tu sú kľúče od bytu a všetko bude ako predtým. Môžte sa začať napr. stretávať ako kedysi (kino, večera, výlety). Takto zistíš, či mu je to skutočne ľúto a záleží mu na tebe, alebo chce len bývanie a full service k tomu. Nechaj svoj byt byť Tvojim hradom.
Zásadovosť je veľká cnosť, ale život ma naučil, nikdy nehovor nikdy...

natalym
18. okt 2014

@liebling98 Presne si to pochopila o čo mi ide. Ak to nebol zlý vzťah, môže pokračovať a môže byť ešte lepší.

liebling98
18. okt 2014

@natalym skúsila som si to predstaviť. Ja by som odpustila. @jana1511 píše, že majú dieťa v puberte, čiže sú spolu viac ako 10 rokov. Ak to bol predtým pekný vzťah, dala by som mu šancu. Naposledy. Ona sama musí vedieť, či ho skutočne ľúbi, či ich vzťah za to stojí.
Podľa mňa sa nedá prestať ľúbiť len tak, kvôli zisteniu nevery.

oladuna
18. okt 2014

@jana1511 musis sa riadit tym co citis.vies mu odpustit?dva roky s inou? Hm Hm Hm DVA ROKY. Jasne, ze ho milujes lebo si sa z jeho odchodu nevedela spamätat.ale milujes ho stale lebo ta nechal ON. Keby si ho TY vykopla tak by si asi neuvazovala nad tym ci ho prijat spät. Taktiez, ja ak by som vobec uvazovala nad jeho navratom, tak nie tak ze sa jednoducho nastahuje naspät.nie nie nie.to by sme znova museli zacat spolu chodit a on by mi musel dokazovat aky je romanticky a ako mu na mne stale zalezi.a niekde medzitym by som sa chcela dozvediet PREČO ma nechal kvoli druhej. Co mala ona a ja to nemam.a ak sa tam nieco stratilo i.e.city alebo tak, tak preco to neriesil inou cestou ako zacat si s inou.on ta prestal respektovat vo vztahu a potom zistil ze to nie je take ruzove s tou druhou.dufam ze si mu neotrocila v domacnosti a ze to nie je pre to preco sa chce k tebe vratit. Musis velmi pouvazovat ze ak ho prijmes naspat tak kde stanovit hranice.a musis byt na neho zla.chlapi maju radi zle zeny.nie tie co im peru, zehlia a vyvaraju a su na nich ako medik a idu im masirovat nohy. NIE. Chlapi maju radi zeny ktore im peru, zehlia a varia ale su na nich ako harpie. Ja mojmu nezehlim a zehli si sam. Niekedy som jedovata ale to je asi moje PMS.a ak nechce prijst o gule tak radsej bude verny 😀

lavandulka
18. okt 2014

.....a čo ak sa on zunoval mladšej milenke a tá ho poslala kade ľahšie a po čase začne hľadať zasa novú známosť? ... ja osobne by som ho viac nechcela, lebo by som mu neverila 😉

natalym
18. okt 2014

@oladuna áno majú radi mrchy 😀 Ale nie permanentne zlé ženy. Stratia nervy a ujdú k milučkej. Treba byť mrcha a ťapka zároveň. Jaj ale som múdra. 😀

olivia6
18. okt 2014

nie som v tej situacii a nemam rada reci typu "ja by som, co by som" a zapovedavanie, ale ked sa do toho vzijem, tak mne by asi vadilo, ze uz raz sa na mna dokazal vybodnut, ze mu nezalezalo co bude so mnou a navyse ze jeho instrument dva roky lestil niekto iny :D tam u seba predpokladam problem aj s tymto, choroby atd, proste - mne by uz prisiel opouzivany, spinavy. Prajem ti spravne rozhodnutie, dobre pre teba.

stellamaris
18. okt 2014

@jana1511 kazdy ma pravo,urobit aj chybu.Odpustit mu mozes a mozes mu dat aj druhu sancu.Zalezi na tebe 😉
Keby mne toto urobil moj muz,druhu sancu by u mna nedostal.Mna by trapila ta neistota,ci to nezopakuje niekedy znova 😖

bahira1962012
18. okt 2014

nie 🙄