Odpustenie nevery

Ahojte.Ani neviem kde zacat.Odpustili by ste neveru?mne ju manzel odpustil a ja si ho vazim este viac.Zial doma nam nefungovalo vsetko ako malo tak som potrebovala niekoho kto ma dokaze objat,vypocut.Nasla som si "objav" ,ktory potreboval to iste,lebo doma mu to vraj nefunguje.Tiez zenaty.Vraj jeho zena popija a vobec sa nebavia len o detoch a vydajoch.Zrejme som mu na to skocila,vlastne ani neviem kde je pravda.Skontaktovala som sa s jeho manzelkou pretoze som vedela ze uz o niecom vie,kedze jej nieco naznacil pod vplyvom slabej chvilky.Hned v ten vecer som aj ja vsetko povedala doma manzelovi.Bola som z nim par krat posediet,bolo objatie a par bozkov.Tak som s tym sekla.Osvietilo ma ze robim chybu,velku chybu:(.Ano budem mat vycitky do konca zivota.Ved mam rodinu.Chvalabohu ze to nezaslo dalej....Viem ze ta zena je namna nasrata ale aj on ma na tom podiel viny.Keby sa dal cas vratit nikdy by som to nedovolila.Ano ukamenujte ma tu ze som nieco take spravila.Len chcem vediet ci ste niektora nieco zazila podobne a ako to dopadlo.Dakujem za vase reakcie

terezka1947
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo nezazila som to a dufam,ze ani nezazijem...ale sudit ta nebudem a uz vobec odsudzovat,uz som sa naucila v zivote=a mozno aj vdaka pribehom z MK,ze zivot nie je iba cierno biely...
sluzi ti ku cti,ze si isla z kratsej cesty spat.....vaz si manzela...uz sa v tom neryp a snazte sa max vytvorit pohodu v manzelstve,vyuzijte to s manzelom na nejaky posun a mozno dospievanie vo vztahu...

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@terezka1947 ano praveze toto ma posunulo vpred.Lubim ho este viac a vazim si ho nikdy predtym.Dakujem mu ze mi odpustil.Vsetko sme si vydiskutovali a dokonca sa ideme snazit o druhe dieta,ktore on chcel uz davno.Lubi ma a je to neskutocny pocit citit to.

terezka1947
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo tak sa neobzeraj spat,neryp v tom,co bolo...a chod dopredu,snaz sa o co najlepsi vztah,rodinu....

sibalka21
28. júl 2016

ja osobne nie chvalabohu... ale kamarat podvadzal kamosku, aj ona bola naivna a odpustila mu :D :D ... Samozrejme ju podviedol znovu, aj ked mne tvrdi ze im to nefunguje a blablabla... Urcite by som neodpustila ani prvu neveru nieto este druhu... Uz len skrz to ze vidim, ze staci dopustit prvu a verit ze sa to nebude opakovat a aj tak ocividne sa to zopakuje... Niesi prva ani posledna ktora podviedla 🙂

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@sibalka21 viem ze nie no zial stalo sa.doma sme mali zle obdobie a ja napriek tomu aby som to vydiskutovala s mm som hladala pomoc u druheho5

lubkavargova1
28. júl 2016

No bodaj by nebola nasrata...to je klasija ze exky su: pijacky, nestaraju sa o deti, chcu len prachy, neklape v sexe.. a zeny sadnu na lep. No, spravila si chybu. Pokial ste si to vydebatili s chlopom tak OK. Uzavri to a chod dalej. A tamtoho mantaka prenechaj inej. Neboj, najde su inu husicku...

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@lubkavargova1 jjjj len som troska mimo s toho co o nej nakecal a pritom to zrejme ani nebola pravda.Idu sa zrejme rozvadzat a je mi to luto no nepomozem tam nic zachranit.....budem s tym zit cely zivot a aj ked to mam odpustene

meichen
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo odpustene to mas,len teraz si v pozicii,ze ak raz tvoj muz prepadne pokuseniu,co sa po par rokoch rutiny vo vztahu moze stat, nebudes mu moct nic vycitat a on moze svoj preslap kludne lahko ospravedlnit sam pred sebou,ze ved a co? Aj ona mna podviedla,nemam zabranu....

moni244
28. júl 2016

A ako vyriesis stretavanie sa v obchode s dotycnym? Hm, pred par dnami si to tu riesila pod inym nickom a zrazu si sa uz priznala? Neverim ti ani nos medzi ocami

sasa1310
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo toto nie je podvedenie. To je len chvíľkové vzplanutie.
Toto je možno práve ten prípad, že niekedy to vzťahu pomôže. Že tvoj muž si vďaka tomu bude vedomý, že si ťa trebárs nevšímal tak ako mal a ty tiež, že zistíš, že máš to naj doma.
V tomto prípade by som odpustila. Nedošlo k zaľúbeniu ani odmilovaniu sa u teba voči manželovi.

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@meichen ano aj s tym pocitam aj ked slubil ze mi to nikdy nevrati,ktovie
@moni244 ci mi ty veris alebo nie to absolutne neriesim....nijako nerobim tam
@sasa1310 presne na to sme s mm prisli.doma je to uzavreta tema tak ako mm ani ja sa o tom uz bavit nechceme a vdaka bohu ze to takto dopadlo.ja som to uz videla na rozvod.

moni244
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo tak zrazu uz aj vypoved si dala, pekne, pekne

stardust
28. júl 2016

tvoj exmilenec je klamar, podvodnik atd. V podstate by si mala od jeho co chvila buducej exmanzelky dostat kyticu ruzi ako vdaku, ze sa moze oslobodit od takej moralnej spiny.

bale1rinka
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo kvôli objatiu a pár bozkov si sa priznala? to nič nieje a nemala by som ani výčitky... odpustil ti muž, lebo si s tým druhým nespala, sa ho opýtaj či by ti odpoustil keby si sa s ním niekoľkokrát válala v posteli, klamala doma, že ideš s kamoškou na víno a bola by si vlastne sním, zobrala by si si napr. dovolenku aby si bola s ním, kupovala mu darčeky, išla s ním na aute do iného mesta a tam sa kúpala na kúpalisku,...? to by bol oheň na streche a ešte to keby to bolo trvalo napr. 1-2 roky a tvoj muž by nič netušil, to by si si mala vyčítať do konca svojho života..

bale1rinka
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo hovorí sa, ja niesom veriaca.... ale ževraj len pomyslenie dáke sexuálne na iného muža ak si v manželskom zväzku je hriech- tak nech sa ozve tá čo ani jednou myšlienkou nepomyslela na iného muža popri svojom manželovi, že aký je a ako by sa rada s ním prebozkala...ups.

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@moni244 uz davno som mala vypoved napisanu a co ty vlastne riesis?
@bale1rinka vies co potrebovala som to zo seba dostat von a padol mi balvan zo srdca ze som to dokazala.....aj napriek vsetkemu

natalym
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo Mala si to seknúť a nie to preberať s mužom a aj s jeho ženou. Na čo je to dobré, nechápem.........

svetluska82
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo nikdy by som to manzelovi nevesala na nos, lebo viem zeby sa trapil a upodozrieval ma aj na ceste do obchodu...Prezila by som to vsetko vo svojom vnutri...

lubkavargova1
28. júl 2016

Je to jedno...dievca zistilo nakoniec ze je to odrb a tak sa vratilo do kludnych vod.. nabuduce pamataj: kazda exka je zla. Pre neho uz aj ty si v ciernych farbach.

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@lubkavargova1 no neviem co si o mne mysli a je mi to jedno.od nej som zistila v com vlastne klamal
@natalym vies ze ani newiem?asi tym ze som chcela aby mm vedel pravdu a jej?newiem vobec

natalym
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo Lenže toto hovorí aj p. Uzel, že čistý alibizmus. Povedať pravdu, tým pádom tá moja vina nie je až tak stresujúca a veľká, lebo sa rozdelila aj na toho druhého. Aha sebe si si dobre urobila a čo s tým Tvoj muž a tá druhá žena bude robiť, to Vás už nezaujíma.
Ja som za zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať a add keď si budem chcieť s niekým vyhodiť s kopýtka, tak zvážim dôsledky. Ja viem v danej chvíli sa ťažko zvažuje.

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@natalym to jo...chyba je ze som na nich nemyslela:( bohuzial neda sa to vratit spat

lubkavargova1
28. júl 2016

No dobre, este chvilku sa polutuj ako zbiti pes a hotovo. Chod dalej....aaaaalebo je tu ina varianta, ze to cele prasklo a teba ako milenku kopol do vrtule, chlap ti odpustil, ale zenske urazene ego chce pomojkat...pozri, kazda novota ci dobra ci zla trva 3 dni....zivot ide dalej a hotovo.

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@lubkavargova1 ale nekopol to ja jeho nepotrebujem polutovanie ani nic podobne;) ja som uz v pohode len pocity vysli von:D

svetluska82
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo poucila si sa, tak hadam budes vediet do buducna, ze chlapi zvyknu tahat sladke motuzy popod nos potencionalnej milenky

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@svetluska82 no uz take nechcem zazit

melynda
28. júl 2016

@rozvratenemanzelstvo nechceš. Bohužiaľ nikto neberie na nás ohľad či chceme či nechceme ☹

rozvratenemanzelstvo
autor
28. júl 2016

@melynda no stalo sa si to zazila?

petraslov
28. júl 2016

Ja som to zažila pred dvomi mesiacmi ale opačne, môj manžel sa zamiloval do inej

petraslov
28. júl 2016

A pravdou je, že tým, že mi to povedal, sa vlastne čiastočne zbavil zodpovednosti a hodil ju aj na mňa 😢