Odmeraná verzus žiarlivá žena. Čo sa páči viac mužom?

maria123a
4. sep 2021

Ahoj, čo sa paci mužom viac keď je žena odmerana (nie úplne samozrejme) aby ju dobýval, alebo keď žiarli a podobne a ukazuje mu náklonnosť a záujem.. ja len zo zaujímavosti lebo hovorí sa že v ženách sa nedá vyznať ale keď vidím tých mužov tak neviem neviem ..😁

dskjhfdlkdjhl
4. sep 2021

@maria123a Toto je podobna otazka, ako ktora farba je krajsia. Niekomu sa paci taka zena a niekomu uplne ina.

thereisabear
4. sep 2021

Ani jedno z toho, aspoň dúfam..

lintu
4. sep 2021

tu by bol lepší názor priamo chlapa 😂 ťažko povedať... niektorí radi lovia, iní sú radi lovení a na ďalších zaberá niečo iné... no vyber si 😝

denkatn
4. sep 2021

asi ked muzovi povie uprimne co citi, zena je pritazliva ked je autenticky, ale nie tak aby ho urazala - takze nie odmerana, ale ak citis ziarlivost, (to kazdy niekedy citi, ide o to co s tym spravis) tak nejakou neznou formou mu to mozes povedat..potesi sa, ak to nebude scena, ze on je na vine

taskataska
4. sep 2021

ziarilva jak diva svina a odmerana v jednom
wtf?

moonlight1210
4. sep 2021

@maria123a obe chovania musi v sebe mat a striedat, ale vo vhodnom davkovani. A prekladat to samozrejme aj milym chovanim.
To je to, z coho potom su muzi konsternovani a tvrdia, ze zene nerozumeju. Ked sa ich nastavenie nestretne s tym jej.

wewerka01
5. sep 2021

@maria123a keď je sama sebou

ivkazba
5. sep 2021

Byť žiarlivý neznamená prejavovať náklonnosť. Žiarlivosť je chybná záležitosť u človeka. Podľa mňa každý normálny muž má rád veselé pozitívne ženy, ktoré nestriedajú nálady, ktoré nie sú šmudly a ktoré netrpia komplexom efektu stíhačky.

brita7777
5. sep 2021

Muzi maju vraj radi mrchy, vyzvy..u ktorej nevedia na com poriadne su a take, ktore si ziju svojim vlastnym zivotom, ale citlivo davkovane samozrejme aj s obcasnymi naznakmi naklonnosti 🙂

denkatn
5. sep 2021

inac tu na MK ma jedna kocka napisane, ze pravidlo pre spoluzitie s muzmi:
1. daj mu,
2. daj mu nažrat,
3. daj mu pokoj🙂
trocha vulgarne vyjadrene, ale s podstatou suhlasim🙂 muzi v principe nemaju radi dlhe vylevy, funguju jednoducho

diusqa761
5. sep 2021

Z týchto dvoch možností ani jedno, väčšina mužov chce Normálnu ženu. Alebo si počula niekedy chlapa básniť o tom ako hrozne túži po žene ktorá ho bude sledovať, zisťovať kde a kedy bol, ktorá mu scény bude robiť a do mobilu pravidle liezť? Nemyslím, to by sám ten chlap nebol dva krát v poriadku a rovnako keď chce človek vzťah nechce ho so psím čumákom ktorá by ho mala vysoko niekde, neukazovala by mu lásku, vášeň náklonnosť, nič..

hopsadobrandejsa
5. sep 2021

Nuz, vies ako sa vravi "play stupid games.....win stupid prizes"

Z tychto dvoch moznosti ani jedna. Ja sa povazujem za veseleho cloveka a takych ludi aj sam vyhladavam. Jednoducho prijemnu spolocnost s usmevom na tvari a pozitivnym myslenim.

Ekvivalent k tvojej otazke by bolo ci preferujes ziarlivca alebo chlapa ktory lubi ked je flasecka na stole.

Nic vsak ale stratene nie je, niektori muzi maju radi drama queens, ale ti maju svoje vlastne problemy cize.....