Odísť či ostať s otcom mojich detí?

kecalko
30. jan 2020

Zdravím.. Je viem ze toho mate veľa...ale potrebujem nezávislý názor.. Pred narodením druhej dcéry sa mi manžel začal vyhýbať..všetci a všetko mu prekážalo..začali sme stavať dom..konecne a všetky moje otázky mu začali prekážať...dcera sa narodila..tak sa pýtal ci musí sa prísť na ňu pozrieť..na Vianoce sme si to všetko vykricali..akysi jeho dobrý kamarát mu všetko povedal..ako ho ohováram že sa nestará o deti..ze si ma nevšíma a tak dookola..tak ho tak som odišla k našim..pol roka som ho ani nevidela nič...tak som si našla brigádu aby som nejak zabudla.. Naši ho definitívne odpisali..aj s mojim ocom sa pohádali..vynadal si..tak skončil on s mojim ocom..teraz sme sa akosi našli.. A chce aby sme išli do podnájmu...kym nejako nepostaví e domček..nasi mi povedali ze ak sa k nemu vrátim..tak doma mam už zatvorene dvere..bojimsa že ich stratim..zase nechcem brať drobcom otca..som uuuplne zúfalá...ďakujem.

heln
30. jan 2020

Pfu, asi by som hned za nim neutekala. Mozes mu dat sancu, nech za vami chodi a presvedci aj teba a tvojich rodicov, ze ho to mrzi a chce to zmenit, daj tomu cas. Urcite sa hned nestahuj do podnajmu s nim.

maria1678
30. jan 2020

Ak ťa tak dokázal poslať do p... tak za nič nestojí. Očividne ste mali problémy už pred druhým pôrodom, ja by som sa k nemu nevrátila, zametá s tebou ako chce.

nevludna
30. jan 2020

Este tretie si s nim sprav✊🏻

vendula13
30. jan 2020

@kecalko uf kecalko. Ak by sa prišiel ospravedlniť vašim a vaši by ho prijali bolo by to ideálne.

rinsh
30. jan 2020

@kecalko aj ti vysvetlil jeho správanie? Prišiel k deťom za ten čas čo ste spolu neboli?.. Neviem no ja by som si už naňho dala väčší pozor. Ak to urobil raz, môže to urobiť znova. Ak ho máš ešte rada tak prečo to neskúsiť, ale tvoji rodičia by sa podľa mňa k tomu tiež mohli inak postaviť. Ako moji rodičia tiež nemusia manžela ale niekedy, keď sme na nože tak mi povedia, že u nich máme s dcérkou dvere otvorené. Nevracaj sa k nemu len kvôli deťom. Pri hádkach budú trpieť viac ako keby ste boli od seba.

kecalko
autor
30. jan 2020

@vendula13 veď toto..ze on nič nespravil..ze sa nemá za co ospravedlňovať..on mal 10 ročný vzťah..nemali spolu deti nič..prisla ja a bac..mali sme dieťa.po roku chodenia😂

kecalko
autor
30. jan 2020

@heln teraz chodí..aj dom rozostaval zase..ja sa bojím ze keď som ukecala.aby sa ako tak vrátil..ze zase budem počúvať aký sme všetci neschopný..ako ho len využívame..teraz si ako tak rozumieme..

katarinka89
30. jan 2020

@kecalko koli detom sa vratit? Preco? Rodicia maju ist pre deti prikladom: ty im ides aky priklad dat? Vratim sa k muzovi len z principu, hoci sa na mna vys...l, nezaujimal sa a tozvie s kadekym sa vychrapal ked si bola u rodicov. Mam pocit ze niekedy ti chlapy potrebuju odluku aby si mohli vrznut inde a prist nato- aky je zivot na volno NAHOVNO- uz ked mal vztah dlhodoby

kecalko
autor
30. jan 2020

@rinsh za ten čas ani raz..aj keď malý bol doma pri starých rodičoch..neprisiel.ze na čo..aj tak vedel ze bude spať..

vendula13
30. jan 2020

@kecalko 10r.a nič? Prídeš Ty a bum. Asi to tak malo byť. Na dobré sa dlho čaká - v jeho prípade. Čítam, že jeho správanie vzniklo na základe tvojho ohovárania jeho kamošovi. Je to tak?

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kecalko
autor
30. jan 2020

@vendula13 áno..je to tak..vyhybal sa mi..tak som sa mu zdôverila..polovicu si kamoš domyslel..ale môj chlap uveril všetkému..vraj zháňam po nociach ďalších frajerov😌

kecalko
autor
30. jan 2020

@vendula13 ďakujem..aj toto som presne chcela napisat😌

martinals
30. jan 2020

Ahoj, u mňa by skončil na plnej čiare, nejavil o vás záujem keď si bývala u rodičov, na deti kaslal a teraz mu svitlo. Myslím si že povaha človeka sa nemení a za nejaký čas by sa vrátilo to kôli čomu ste od neho odišli.Nechcem ťa nejak ovplyvňovať, to je zase moja povaha, možno som moc hrdá, aby som niečo také odpustila.

kecalko
autor
30. jan 2020

@perdulka7 chodí za nami...berie nás na vyletí...nejak postupne sa snaží nájsť cestu..tak neviem či mu dat poslednú šancu..tak nejak

kecalko
autor
30. jan 2020

@martinals ďakujem aj za Tvoj názor...cenim si to

eliska13
30. jan 2020

@kecalko nie, kde bol pol roka?,keď si mu ty nechýbala, ale mal tam svoje deti.Nic z toho čo píšeš nevidim ako dôvod dať to dokopy.Pises, že si ho ukecala, aby sa vrátil....budeme pocuvat,že sme neschopní, vadilo mu tvoje otázky, dcéru nechcel pozrieť v nemocnici, obviňuje Ta, že máš frajerov naozaj neviem prečo sa chces k nemu vratit

martinajurkechova
30. jan 2020

Nech je medzi vami čo chce nechápem prečo sa do toho miešajú tvoji rodičia. Úplne zbytočne ich do toho zaťahuješ. Je len na vás dvoch či chcete byť spolu, alebo nie. Či si dokážete odpustiť a ísť ďalej. S tým mužom máš dve malé deti, tak určite stojí za to dať si druhú šancu. Teda ak sa máte radi. Nie je to hlúpe hodiť rodinu za hlavu len kvôli nejakým rečiam?

kitycat
30. jan 2020

takze sa vam po roku randenia posmyklo a ostala si v tom a aby toho nebolo malo zamiesili ste na dalsie zacali stavat dom...na neho to asi vsetko padlo ...ale vztah ste mali urcite utriedeny ked ste sa teda do tohoto vsetkeho pustili? Nepises ake ostali pocity po tom prvom bum preco dalsie dieta ty teda nepracujes a vsetko ej na nom...nevyhoreli ste tak trochu?

kecalko
autor
30. jan 2020

@kitycat ahoj..bol úžasný..hral sa s malým..všetko robil sam..začal okolo domu..ja bola doma..zacal žiarliť..trosku sme sa odcudzili..dali sme si šancu s tým ze chceme druhé..začal tu mať na Slovensku prácu..ďakujem za postreh

mell_k
30. jan 2020

Neviem no ale podla teba je normalne ze pol roka sa neukaze nezaujima sa o vas ani nic?

vendula13
30. jan 2020

@kecalko kecalko, ohovárať svojho muža vášmu kamarátovi, ajajaaaj... Neviem ako Ty ale mňa keby muž ohováral u našej kamarátky, prišlo by mi to ľúto, hnevala by som sa, cítila by som sa ponížene. Skús sa vžiť do jeho cítenia ako sa musel cítiť keď mu jeho kamarát hovoril, čo ty o ňom hovoríš. Toto sa kecalko jednoducho nerobí. Vždy len medzi sebou si to vyrozprávať poprípade na modrom koniku 🤗

rinsh
31. jan 2020

@kecalko ak nemá ani záujem aspoň o tie deti, tak zbytočne to a ním skúšať. Ja by som sa na tvojom mieste k nemu nevrátila.

hope87
31. jan 2020

V zivote sa udeje kadeco...ludia sa rozchadzaju-schadzaju. Niekedy treba dozriet a skusit to opat a vyplati sa to...inokedy sa ti dvaja k sebe proste nehodia a nemaju spolu byt. ALE, ak sa dokazal NEZAUJIMAT o svoje deti 6mesiacov, tak to uz je pre mna silna kava. To by som ja nepredychala...
Ludia robia chyby ale toto je nieco uplne ine. To uz nieco o tom cloveku vypoveda, ked sa nezaujima o vlastne deti pol roka! Mne by teda nestacilo, ze sa zrazu zaujima a berie Vas na vylety. Bala by som sa, ze ked sa medzi nami opat nieco udeje, vyhodi ma z domu a deti budu pre neho opat vzduch. Ked to dokazal uz predtym, nebude s tym mat problem ani v buducnosti, to mi ver.
Co sa tyka postoju tvojich rodicov, na jednej strane to chapem, ze maju na neho tazke srdce a nechcu, aby si na to doplatila a preto sa "vyhrazaju", lebo im ide len o tvoje dobro. Nemyslim si, ze realne by si sa uz k nim nemohla naozaj vratit...ale zase by som sa na to nespoliehala...

eliska13
31. jan 2020

@kecalko aspoň Ti dával peniaze, keď bol pol roka preč?

deti95060810
31. jan 2020

1. pol roka nebol pri deťoch?
2.ste mm?
3. komu patrí rozostavaná nehnuteľnosť?

kecalko
autor
31. jan 2020

@vendula13 asi som nedomyslela..takze je lepšie po sťažovať sa tu na koníkov Vám ženám?

kecalko
autor
31. jan 2020

@eliska13 dával..posielal mi na účet

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kecalko
autor
31. jan 2020

@perdulka7 ďakujem 😏