Odignoroval pozvanie

19. feb 2023

Priateľ odignoroval pozvanie na obed pri príležitosti sviatku. Ak by ste sa pýtali ,nie nemal nič lepšie na práci. Hnevali by ste sa na nho ? Príde mi to neslušne a neúctivé voči rodine

zelenakobyla123
19. feb 2023

Ako odignoroval? To si sa ho spýtala, “Pôjdeš na obed?” a on neodpovedal?

januska12323
19. feb 2023

Koho sviatok? Čo odpovedal pri pozvaní?

autor
19. feb 2023

@zelenakobyla123 áno, nasledovala otázka typu prečo. Neskôr som mu zasa "pripomenula" nech teda dá vedieť ako sa rozhodol a reakcia žiadna...

reanda
19. feb 2023

nie, nehnevala.. bola by som rada, ze sa zachoval tak, ako to citi a nepretvaroval sa 'zo slusnosti' .. a ja by som si teda bola na cistom v tom, co citi a mohla by som sa podla toho zariadit

autor
19. feb 2023

@reanda zariadiť v akom zmysle?

reanda
19. feb 2023

no ci chcem byt s partnerom, ktory nema zaujem o vztahy s mojou rodinou..

ankare
19. feb 2023

Tvoja rodina ho pozvala? Teba aj jeho?

zelenakobyla123
19. feb 2023

Spýtala by som sa ho narovinu, či nechce ísť a prečo, veď partneri by k sebe mali byť 100% úprimní, hovoriť si všetko nie? Nechápem aký májú potom dnešné vzťahy význam, keď sa tí v nich, nedokážu o všetkom narovinu porozprávať.

januska12323
19. feb 2023

Veď keď neodpovedal tak si to mala brať ako neprídem.

lintu
19. feb 2023

Nie každý je "návštevný" typ, ale keď nechcel ísť, vyjadriť sa k tomu nahlas mohol. Tieto veci by si mal s tebou dokázať vykomunikovať, nie hrať mŕtveho chrobáka v zmysle "domysli si".
Ak by povedal raz nie a ty by si naňho donekonečna naliehala, bolo by to iné, ale takto...

Koľko ste spolu a ako často chodíte na tie návštevy?

deti95060810
19. feb 2023

mňa by to urazilo a určite by mi zablinkala kontrolka....
vykašľala by som sa na neho....iné je keby mal ozaj závažný dôvod - napr. choroba, pohreb v rodine, ale on ako píšeš nemal nič.

ropucha6
19. feb 2023

Chybaju sirsie suvislosti, koho sviatok, ci sa poznaju atd.

janagem
19. feb 2023

Mňa by tiež viac zaujímať okolností - ako si reagovala na jeho otázku prečo? Vyčítala si mu niečo? Koho je to sviatok? Ako dlho spolu chodite, koľko krát sa videl s človekom ktorého je to sviatok, etc?

alex49
19. feb 2023

mne to znie, že to bol sviatok niekoho z rodiny a nie tvoj, takže tam ani nemusel chodiť. Poznajú sa vôbec? Je braný ako tvoja súčasť a chodí na návštevy pravidelne?

autor
19. feb 2023

pozvanie bolo pri priležitosti menín/narodenín mna a mojej mamy... sme spolu takmer 3 roky , navševujeme sa .... zarmutilo ma to, kedže mna ked niekto pozve pride mi to ako milé pozvanie a ak by aj nie z ucty k danemu cloveku by som išla...
Nevyčítala som nič no čakám na nejaké vysvetlenie nechcem vyzerať ako psycho žena... keby to bolo v pracovny den nepoviem...

lindous
19. feb 2023

To že by nešiel a pozvanie neprijal by mi nevadilo, ak by mi to vysvetlil, ale tu vidím skôr problém v tej komunikácii... môj priateľ neznáša rodinné stretnutia napríklad, nesie si traumu z vlastnej rodiny, čiže sa aj na našej strane zúčastňuje len niektorých, ako sa dohodneme, ale máme to vydiskutované tak, aby to vyhovovalo obom...

sasa1310
19. feb 2023

je jedno koho sviatok a je úplne jedno či tam chcel ísť alebo nie. Ale jediné čo by mi strašne vadilo je komunikácia s ním. Neviem si predstaviť, aby ma moja milovaná osoba odignorovala pri takejto kravine. To už čo by bolo. To v budúcnosti, aby si si dávala na všetko pozor, aby ťa náhodou neignoroval potom každý druhý deň poldňa. Ešte čakáš na odpoveď a on nemá ani tú slušnosť, aby odpovedal žene, ktorú miluje? No nechcela by som ho ani keby bol celý zo zlata

syslik81
19. feb 2023

ak ma dobre vztahy a ste sppolu tak dlho tak ano urazilo by ma to ..hlavne to ze sa nevyjadril..nic nepovedal len odignoroval ..

janagem
19. feb 2023

Ešte jedna otázka - spýtala si sa v súkromí, či pred rodinou?

dianka555
19. feb 2023

Vzťahy medzi ženou máte v pohode. Myslím tvoja rodina a on. To je jediný obed počas 3 rokov? Oslavy nič? Ty ku ním chodíš na obedy? Slávnostné? Ako sa správa k nemu tvoja rodina? Neviem ako ste na tom vo vzťahu ale ak ho tlačia do zásnub alebo svadby tak sa nečudujem.

zobaka
19. feb 2023

asi je introvert, niekto nema proste rad rodinne oslavy a nepremaha sa, aha teraz citam, ze aj ty si oslavovala, asi z nejakeho dovodu sa citil nekomfortne, treba sa ho opytat

beata_k
19. feb 2023

Pomyslela by som si, ze je obycajne tela. Ak nemal zaujem prist, ok. Ale odignorovat odpoved? To ako sa k tebe prava? Ani za odpoved mu nestojis?

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11beautygirl11
19. feb 2023

Nemozes na zaklade seba hodnotit inych. Ak by si ty niekam isla len kvoli úcte, to neznamena, ze aj iny by isiel. Ja nie. Myslim si, ze jeho reakcia je jasna - nechce ist. Akceptovala by som to, ale zaujimal by ma dovod. Ocividne on az tak nema zaujem chodit na rodinne oslavy. Preco? Netlaci tvoja rodina na neho s prstenom, alebo s deckom? Na mna napr priatelova rodina tlacila a bola to sila…to boli uz vycitky, kedy bude dieta. Su to uz tri roky co som ich nevidela a nemam zaujem ich vidiet. Musi byt niekde dovod, preco on nechce ist.

mondolina
19. feb 2023

ja tie nerada chodím na oslavy k partnerovej rodine, nebaví ma to. Idem možno 2 x do roka.
ale môj muž to vie a poviem mu to.

loliku
19. feb 2023

Po 3 rocnom vztahu by som bola nahnevana a ze to odignoroval? Tak mohol ti narovinu povedat ze nepride a dovod. Aj ja som introvert ked to zhrnieme vacsina ludi chodi "nerada" k rodinam priatelov/manzelov/ svokrom/svokram 😋 ale ide, ved snad rad za polrok tu chvilu vydrzi... K pozvaniu je slusne sa aspon vyjadit

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondtana
21. feb 2023

Môj manžel tiež občas nejde na oslavu k mojej rodine a občas aj k svojej, keď ma niečo zaujímavejšie, ale teda neviem si predstaviť, že by odignoroval moju oslavu 🤦‍♀️