Odborník pre manžela v Trenčianskom kraji

matej2012
19. mar 2015

Potrebujem neakého odborníka pre môjho manžela , vôbec tomu nerozumiem či mám hladať psychologa či psychiatra, či manželskú poradňu... Sme svoji skoro 4 roky, pred tým sme spolu chodili 10 rokov, máme jedného syna ,no ja ho viac už nepoznávam, nedávno sme spolu prekonali manželskú krízu, rozmýšlala som aj nad rozvodom, no keď som mu to povedala úplne sa zrútil,dohodli sme sa že mu dám poslednú šancu, keď som si myslela že už to máme za sebou znova sa správa nevysvetlitelne ,robí kravinu za kravinou vraví že on nevie prečo to robí, vraj mu šibe v hlave a že pôjde k psychiatrovi , najradšej by som to ukončila, svoju poslednú šancu si premrhal , ale bojím sa že by si niečo spravil, a medzi nami nech to dopadne hociako chcem mu pomôcť.Ak má niekto skúsenosť s neakým odborníkom najlepšie v Trenčianskom kraji, ďakujem

bonaqa2013
19. mar 2015

@matej2012 ale s akým odborníkom. Nič konkrétne si nenapísala. žiadnu kravinu. Ako Ti máme poradiť ak z toho čo si napísala sa nedá nič konkrétne vyčítať

matej2012
autor
19. mar 2015

@bonaqa2013 šak som písala že tomu nerozumiem či psychologa, psychiatra či čo?tak krízu sme mali že sme sa stále hádali akoby medzi nami všetko vychladlo a ja som myslela že má milenku, všetko sme si vysvetlili nasluboval hory doly len nech mu dám druhú šancu čo bolo pred mesiacom a teraz na dovolenke keď zaspal nakuknem do telefonu a píše si s jednou babou z roboty o ktorej keď s nou chodil môj bratranec pred 2 rokmi tak povedal že aká je škaredá že vyzerá ako Avatar, pred nedávnom ju spomínal aká je jebnutá a ja som našla sms typu 10 ročných pubertiakov akože ona ho žere na plnej čiare, ale aj on jej na jej správy aký je nádherný písal že aj ona je nádherná a na správy milujem ťa odpísal to isté... ostala som tak šoknutá že má milenku no ešte viac že také tela , u mňa stratil úplne všetko až sa mi zhnusil že kvôli takemu telaťu rozvrátil rodinu, nemám o neho vôbec záujem i keď si skutočne neviem predstaviť že sa rozvediem a ostanem sama vychovávať malé dieťa, on tvrdí že to trvalo dva týždne že jej to písal len preto že aj ona mu to písala ževraj spolu nič nemali, vraj sa len stretávali vonku na pár minút a vraj spolu nespali len sa pobozkali, najzaražujúcejšie je že ak je to pravda tak si s ňou začal v období keď sa mal zmeniť, povedal že mu jebe v hlave že on si to tiež nevie vysvetliť, neverím mu ani slovo, ale on tvrdí že nechce žiť bez nás a že to radšej ukončí.... nechcem aby spravil neakú kravinu tak chcem aby sa psychicky dal dokopy, niekedy si tajne myslím že mi psychiater potvrdí všetko čo povedal a možno sa nerozvedieme , ale to je len moja blbá naivita a viem že sa to nestane, jemu som povedala že sa rozvádzam len musím počkať kým sa trochu dá dokopy kvôli malému, a ja si musím samozrejme rozmyslieť ako ďalej a spametať sa z toho šoku

slniecko2
19. mar 2015

@matej2012 to su klasicke problemy v manzelstve- manzelsku poradnu by som poradila.

svetluska82
19. mar 2015

@slniecko2 spociatku som myslels ze fakt nieco vazne psychiatricke a nakoniec len aferka. 😒 manzelske poradne cez urad prace su zadarmo.

matej2012
autor
19. mar 2015

@slniecko2
@svetluska82
takže asi som zas naivna keď si myslím že fakt môže mať neaké psychické problemy že robí ani nevie čo... asi je to fakt len výhovorka, ono je to fakt ťažké pripustiť si to že žijete roky s takým hajzlom,fakt by ma to donedávna ani len nenapadlo a už vôbec nie že keď si nájde milenku že to bude taká chudera a úplne odlišná jeho vkusu

svetluska82
19. mar 2015

@matej2012 ty si si fakt myslela ze ma nejaku psychiatricku diagnozu? 😨 No ved sa ho opytaj prevo ma potrebu mat bokovky. Mozno mu nieco chyba vo vztahu.

matej2012
autor
19. mar 2015

@svetluska82 lenže som písala že on to popiera vraj spolu nič nemali, bohužial som nestihla prečítať celú konverzáciu tak dôkaz nemám

ali08
19. mar 2015

Ahoj.ak sa spolu bozkávali mohlo byť aj niečo viac,keď už stihli aj to.chod za nou A Opýtaj sa jej,keď on ti nechce povedať.známa chodí ku psychologické tu v Trenčianskom kraji,môžem sa ti opýtať.

caoli
19. mar 2015

ale ved toto nie je pripad pre psychologa a tobôž psychiatra. ved je to obycajne divadielko zahybajuceho chlapa 🙂 hra to na diagnozu? aby si ho este polutovala, nie? tak to je dost tazka vada charakteru, žiadna psychicka porucha

timea7
20. mar 2015

@matej2012 nepotrebuje odborníka, potrebuje nakopať do....je natoľko zbabelý, že ti ani nedokáže priznať, že si aférkami so ženami potrebuje dvíhať svoje sebavedomie. Nehľadala by som odborníka - nastolila by som tvrdé pravidlá a dala mu jasne najavo, za akých podmienok som ochotná s ním zostať. A pripomenula by som mu, že si neželám, aby svoj primitivizmus a potrebu mastenia si svojho ega, skrýval za duševnú chorobu. A poriadne ho zapoj do starostlivosti o domácnosť, aby nemal čas na kraviny.

nuvaring
20. mar 2015

TY KOKOOOOOS 😀 😀 😀 toto je dobréééé, som čakala všeličo pod názvom témy, ale toto je TOP 😀 prosím ťa, bež preč, toto je šašo počmáraný čo máš doma 😀 😀 😀 😀 ja len takú filozofickú otázku dám. prečo by si dvaja dospelí ľudia písali slová typu "ľúbim ťa"??? preto že slečnu pozval na kávu a následne zaplatil? alebo na obed? asi ťažko....teda mna osobne by to zaujímalo, kde je ten moment, lebo podľa mńa toto napíše vačšinou žena mužovi, s ktorým strávi noc. či jej tie slová opätuje muž a z akého dôvodu je jedno, ale podľa mňa vety v utajených vzťahoch "ľubim ťa" jednoznačie súvisia so sexom.....inak v nich moc logiku nevidím, tak by ma tento filozofický rozmer celkom aj zaujímal

matej2012
autor
20. mar 2015

ja neviem či ste čítali aj ten druhý príspevok, kde to vysvetlujem že ja už o neho nestojím, prepásol si poslednú šancu, rozvediem sa už sa mi hnusí úplne, len skutočne je na tom psychicky zle, včera večer neprišiel domov, myslela som že je s ňou volala som mu nezdvíhal, volala som aj s ňou, jasné že ona tvrdí to isté čo on, že spolu nespali, ale mne je to v podstate už jedno, stál na moste a chcel skočiť, ako možno to je len blbé vydieranie ale nepotrebujem aby moje dieťa vyrastalo bez otca, bojím sa že je taký zbabelec, že by to urobil, preto mu chcem psychicky pomôcť a potom podávam o rozvod, a v noci ho brala záchranka keď sa vrátil nakydala som na neho všetko čo som mala na srdci aaaa jasné že to nezvládol, tentoraz to jeho srdce nezvládalo
@nuvaring
@timea7
@caoli
@ali08

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kachorratt
20. mar 2015

@matej2012 Naši chodili do psychosociálneho centra na Palackého v TN, do manželskej poradne, je to tam zdarma 😉

bonaqa2013
20. mar 2015

@matej2012 no to je ale poriadny baran. Prečítala som si to celé. Takže určite sa nedaj. ešte ako mladá som mala vzťah s jedným chlapom- slobodným, bol starší odomňa o 9 rokov. Po nejakom čase som mu povedala, že sa k sebe nehodíme, nie je to také ako by som chcela, povahovo sme odlišní. Veľmi odlišní. On začal plakať, že si niečo urobí, ja som už videla ako je niekde obesený, ako na mňa nadáva celá dedina..... No dobre tak som zas len s ním pokračovala ďálej. Aj keď som vedela že to vôbec nie je dobré. Za veľmi krátky čas som ostala tehu. Bola svadba - ešte som chodila do školy. prvú facku som vyfasovala 2 týždne po svadbe. Na ulici. Nakoniec som aj tak od neho odišla - syn nemal ešte ani rok. svoju druhú manž. si našiel veľmi rýchlo po rozvode, o syna sa ani neobzrel. V súčasnosti má syn 20 rokov, s otcom sa súdi o výživné, minule aj syna na ulici častoval vulgárnymi nadávkami..... A pritom kedysi dávno plakal ako nedokáže bezo mňa žiť a on sa ide obesiť a utopiť..... NEVER mu ani slovo. Človek, ktorý vybľakuje to nespraví nikdy. Takže jeho herecké výkony sú trápne a zbytočné.