Od muža dostanem iPhone 12 modrý, ale nie som spokojná s farbou

7. jan 2022

Baby? Je tu ešte niektorá?
Teraz večer mi muž povedal, že dostanem mobil IPhone 12 mini modrý. Potešila som sa ale som aj ostala zarazena lebo ja modrý nechcem. Bola som ticho a urobil z toho úplne veľký problém, že kúpil modrý a hotovo. Ako to vnímate vy? 😕 vie veľmi dobre, že milujem čierne mobily.

emalka
7. jan 2022

Kup si kryt 🤷‍♀️

nika_val
7. jan 2022

Niekedy tie farebnejšie majú lepšiu cenu.. a tie Iphony nie su take lacné..
Toto už je rozmarnosť iba či modrý čierny biely.. kúpim kryt a je hotovo 😀
A mužovi povedať že si velmi rada že na teba myslel a kúpil ti telefon a že si mu vďačná či je modrý alebo akýkolvek

karhu
7. jan 2022

🙈

mamina0078
7. jan 2022

Ja take blbosti neriesim ale ked ti vadi farba mobilu kup si cierny kryt a mas po probleme... Mne keby niekto chcel podarovat tak drahy darcek tak farba je naozaj to posledne naco by som pomyslela...

ladycat2021
7. jan 2022

Mat tak tvoje problémy a prezidentský plat 🙄

anjelicek26
7. jan 2022

Je to len mobil, chcel tí spraviť radosť. Kup si kryt a problém vyriešený.

karolinka234
7. jan 2022

môžeš byt rada za taký mobil, nerieš farbu kúpiš si kryt a vybavene

jana_eyre_2
7. jan 2022

Ako to vnímam ja? Že mi je úplne jedno aku farbu má mobil.. 😳 mne vždy vyberie mobil moj muž, lebo mne je to úplne ukradnuté, potrebujem len aby fungoval.. teraz mám nejaký, ani neviem aká to je značka, je to zelenomodre a trocha sa to mení.. za obalom mám stvorlistky od syna.. nechcem sa nikoho dotknúť naozaj, ale ak toto niekoho trápi.... No ja neviem..

autor
7. jan 2022

Bude vzadu vidno tu modrú farbu aj keď si dám kryt, každopádne Dakujem za rady, vidím, že som rozmaznana 🤦‍♀️

madeline1
7. jan 2022

Tema ako od 15st rocnej.

pribinak
7. jan 2022

Farbu mobilu rieši moja neter, bude mat 13. Si fakt dospela žena?
Však si pozri ponuku iPhone 12 a uvidis že ružový nepredávajú

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladycat2021
7. jan 2022

Ja by som potrebovala novy notebook.. kto mi ho kúpi? Na farbe nezáleží 🤭 😁

bajka16
7. jan 2022

"urobil z toho úplne veľký problém že kúpil modrý a hotovo?? Fuuu moja ty si nezaslúžis ani čokoládu 😥 chudák chlap investuje do tej nesprávnej 🤦🏻‍♀️

petamich
7. jan 2022

nie nebude vidno, ze je modry, ked si nan das kryt, maximalne tak v okoli fotaku 🤷‍♀️ ja by som sa s takym chlapom okamzite rozviedla, keby mi kupil modry iphone, ktory stoji minimalne 600-700 EUR, hoc vie, ze milujem cierne

akbara77
7. jan 2022

Drbni mu ho o stenu

brembo
7. jan 2022

niekedy sa tie farebné tažšie zhanaju a su i niekedy drahšie. Ked sa ti nepáči,tak mu povedz,nech sa pakuje z domu,a kým ti nezoženie ružový s bielimi bodkami,nech sa nevracia domov. Alebo sa s ním rozved,a ako dovad uved,že ti kupil modrý Iphone ,ale ty si chcela bodkovaný.

cosmic_origin
7. jan 2022

Nie si náhodou tá čo tu včera riešila, či nie je modrý iPhone 12 mini skôr pre mužov?

ladycat2021
7. jan 2022

@cosmic_origin niečo take sa tu včera riešilo? Ak áno, tak tie témy sú až príliš podobne 🤨

emalka
7. jan 2022

@ladycat2021 odkedy bol o MK clanok na emefka, tak sa to tu hemzi trollmi 😂 aspon je zabava 😁

ladycat2021
7. jan 2022

@emalka musia mat veľmi dobrý matroš 😂😂😂 i ja chcem 😭 😂😂

autor
7. jan 2022

@cosmic_origin kde sa riešila tato téma? Nevidela som

nikaeli
7. jan 2022

keď sme mali prvé stretko zo ZŠ (uf, dobrých 25 rokov to bude 🤦🏻‍♀️), jedna spolužiačka nám opisovala situáciu, ako sa strápnila v obchode, keď si išla kúpiť svoj prvý notebook - predajca sa jej opýtal, akú má predstavu a z nej vyletelo, že najradšej by bola, keby bol sivý 😀 ona mala vtedy sladkých 18 a koľko máš ty, že namiesto "ďakujem drahý" prevrátiš pusu do podkovy?

marca12
8. jan 2022

Aj ked chapem,ze si sklamana a vyznieva to smutne,ze ta za tolke roky nepozna a nedopraje ti ten cierny,ale mozno sa jemu pacil modry a myslel si,ze sa ti zapaci. Urcite to nerobil s umyslom ta nastvat. Naozaj kasli na farbu. Ved na mobil pozeras spredu a nie zozadu. Kazda si vyberame mobil aj podla farby. Nedavno som kupovala mobil a nemali vo farbe,aku som chcela,tak som vzala tmavosivu a je mi to uz jedno. Az teraz pri tejto teme som si uvedomila,ze na farbe naozaj nezalezi. Na druhej strane ma zarazila aj reakcia muza. Vynadat ti za to,ze si bola ticho. Mohol ta aj slusne sprdnut.

lintu
8. jan 2022

čierna centrofixka a ideš 😅

Inak čakala som nejakú nebíčkovomodrú, keď už tá sťažnosť. Tá polnočná modrá, ktorú asi máš, nestojí za reč. Vydržíš. Nie je to na večnosť. Možno nemali iný.

amonet
8. jan 2022

nie nebude a ked nebudes mat kryt padne a rozbije sa zad na drobne, kep farwbny kryt je ich milion

hederamonstera
8. jan 2022

Ja som chcela ten olivovy, ale nebol. Tak biely, tiez nebol a musela som zobrat cierny, co ja nemam rada. Tak som si kupila olivovy kryt a je po probleme ;)

dzulli1980
8. jan 2022

Ponaučenie pre Tvojho muža do budúcna: nekupovať Ti nič.

sasanka605
8. jan 2022

Mas to v blbom fore, toto patri ku otázkam pubertakov. A mužovi povedz nech ti už nic nekupuje.

jaskolka
8. jan 2022

Poviem to rovno. Vymýšľas somariny a si rozmaznana.