Očakávam priveľa?

krasomila16
9. aug 2015

ahojte, žienky, chcem sa spýtať, či je normálne, že partner celé leto trávi u rodičov na dedine,,lebo to má bližšie do práce" a o mňa takmer nejaví záujem? Nevolá, nezaujíma sa. Podotknem, že leto si chce užiť, to sú jeho slová, ale asi nie so mnou. 😒, Má 35 rokov. Najviac ma zaráža, že aj keď dokvitne domov, do bytu, tak stále vykonštruuje umelú zvadu, aspoň mi to tak pripadá, aby mohol vypadnúť a niekoľko dní sa neozvať, hrá sa na urazeného, od júna som ho takmer nevidela, že vraj sa správam ako decko, nechápem, že má veľa práce.Občas napíše sms, skôr provokačnú, akoby chcel zistiť, či na ňu hneď zareagujem, najnovšie som to odignorovala.A keď zavíta domov, tak je odmeraný, ľahostajný,v kuse telefóny, ale to mal stále tak, len akosi inokedy mi vedel zavolať, nech prídem za ním, že budeme opekať, jednoducho som cítila záujem, ale teraz necítim. Mám pocit, že mu to vyhovuje, vôbec neviem, ako žije, sex na bode mrazu a pritom je to chlap, ktorý vyžadoval sex denne, teraz aj keď dôjde, tak sa ma ani nedotkne alebo mi to pripadá len také nijaké. Viem, že nie je čo radiť, resp. rozhovor, ale s ním sa nedá, on hneď vybuchne, že načo tu išiel, on chce kľud a buchne dverami. Musím podotknúť, že ide o max. tvrdú a ťažkú povahu, ale akosi to vedel stále vyvážiť, ale teraz je to o úplne niečom inom. Bývam u neho v byte, za prácou dochádzam a keby som sa odsťahovala do môjho mesta, mám to do práce ešte ďalej. Lenže u neho som stále ja tá paranoidná, čo žijem v telenovele, atď. Momentálne sa chystám na nejaký rozhovor, ale neviem, či neskončí buchnutím dverí a ja už nemám nervy na to, lebo jemu asi všetko vyhovuje, nechce počúvať, nechce kompromisy, pritom, čo nasľuboval na začiatku.... 😒 Nechcem dopadnúť tak, aby som sa neskôr nepodozvedala kde všade bol a čo riešil. ☹ V jeho ponímaní mám bohatú fantáziu, ale ja si nemyslím..Chcela som sa vlastne len vyrozprávať a presvedčiť sa, že nie som jediná, ktorá by bola nespokojná a podvedome v strehu. Prosím o priateľské rady, žiadne namosúrené príspevky nepotrebujem.

pribinak
9. aug 2015

A si si istá ci je fakt u rodičov? Akože ja nie som veľmi žiarlivá, ale .....

petulda333
9. aug 2015

A si si ista ze s takym clovekom chces byt?

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1001
9. aug 2015

No keby mi po tomto rozhovore buchol dverami,tak by som nimi buchla aj ja.a vzala by som si hned aj kufre.to,ze to mas dalej do prace,znamena co?ja dochadzam 60km.zatial zvladam...a myslim ze zvladnes aj ty...myslim ze ti bude lepsie bez neho.Ved teoreticky ty aj zijes sama,ked on je stale u rodicov a zjavne mu nechybas :(

adkat13
9. aug 2015

nechcem ťa sklamať, ale za týmto určite niečo bude ☹ keď chlap, ktorý, ako píšeš, chcel sex denne a zrazu nechce, začne vyvolávať umelé hádky a podobne, je zle... na 99% za tým niečo resp. niekto bude. a ak by to tak aj náhodou nebolo, naozaj chceš byť s chlapom, ktorý má 35 rokov a celé prázdniny trávi u rodičov, nezaujíma sa o teba a len sa s tebou háda? skús si to, čo si napísala prečítať s tým, že si predstavíš, že nejde o teba, ale o niekoho cudzieho. čo by si mu poradila?

krasomila16
autor
9. aug 2015

@pribinak
@petulda333 no veď to, že ani neviem presne, kde je... On má kľúče od rodičovského bytu tu v meste a ja nebudem volať jeho mame, či tam spal,na dedine a ona aj tak stále zahmlieva, že ona s nami nežije, ona sa nechce miešať, atď. Ťažko povedať, čo ďalej, nechcem to len tak ľahko pustiť, veľa som obetovala, ale toto nie je to, čo som šakala od partnera,uvidím po lete ako to pôjde, on tvrdí, že on nie je panelákový typ, nevie čo tu robiť, ale potom to trebalo poriešiť inak. Ale tak, či tak, aby muž nejavil o ženu záujem a prišiel domov raz za týždeň.... S výnimkou, že som ja išla cez víkend za ním, kde ma doslova odignoroval, vôbec sa mi nevenoval, že on je unavený, atď, tak už som tam ani nešla, načo. A že ja som na vine, že on nemá chuť ku mne prísť, lebo stále výčitky a rozhovory, že on to nebude počúvať stále dookola, pritom sa maximálne snažím mu to ako dieťaťu vysvetliť ako sa cítim... No ťažké.

adkat13
9. aug 2015

@krasomila16 podľa mňa je to totálne jasné ☹ on niekoho má ☹(( nečakaj, čo bude po lete, zbytočne sa budeš trápiť, na čo strácať čas?

krasomila16
autor
9. aug 2015

@naoi už som aj to urobila, že ber si veci ta, kde bývaš. Tak ja ho nemám čo baliť, to je jeho byt a on si tu pride, kedy chce. 🙄 Ale nemám najmenšiu chuť, keď prikvitne po lete domov, sa správať akoby to bolo normálne, lebo podľa mňa nie je, len podľa neho, lebo že chlapi aj na týždňovky chodia, jemu by trvala cesta domov cca 15-20min.
Ja si myslím, ýe mu to tak vyhovuje , je nekontrovateľný a ja asi blbá. ☹

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
9. aug 2015

neklam samu seba 😒 pober sa ty do svojho bývania,vzdialenosť do práce nerieš....a čakaj,či dôjde za tebou ...dosť silno o tom pochybujem.....35r.už vie čo chce resp. nechce,svojim správaním chce dosiahnuť,aby si ho ty nechala a on z toho vyšiel ako ten dobrý

simik22
9. aug 2015

Ja neviem co vlastne tu riesit?? evidetne ta ma vies kde, ked to chces tak pocut. aj my chodime k nasim na dedinu, lebo je to pre deti lepsie prostredie. ale si spolu opekame, deti sa kupu v bazene, chodime na zmrzku, kupat sa a vylety. takto si uzivame leto. Nezda sa mi normalne, aby muz odisiel od zeny a ona bola sama v byte. Na co cakas? zbal si kufre a adios, viac ho nechci vidiet. co cakas, kym on vyhodi teba, maj nejaku hrdost, zenska !

mala_hobitka
9. aug 2015

@krasomila16 Prepac ale on ta uz nechce. Dava ti to jasne najavo a ale je zbabelec aby sa rozisiel on s tebou....tak robi vsetko preto aby si sa rozisla ty s nim.
Keby si sa nad tym zamyslela tak pochopis ze vas uz nic nespaja...vlastne uz nemas ani dovod nazyvat ho priatelom ci partnerom....
Ak ho opustis ver mi ze oplaces a potom si bude trieskat hlavou do steny ze si sa s takym zbabelcom nerozisla uz davno....kde si nechala hrdost?

PS: je jedno ci je u rodicov alebo byva uplne inde, pripadne s nejakou uplne inou.....proste uz vlastne nemate vztah .... prestan si nieco nahovarat...skodis len sama sebe

mircalla
9. aug 2015

@krasomila16 Nuz na to sa da povedat jedine - vobec ho nezaujimas - ved ste uplni cudzinci

Neviem, ake dalsie znaky nezaujmu ti musi este dat...asi je zbabely ti to povedat a chce ta znechutit az tak, ze sa dovtipis a odides same

Kufre....

krasomila16
autor
9. aug 2015

@adkat13 presne viem, o čom píšeš, viem teoreticky všetko, len on ma stále presviedča, že chyba je vo mne. Dochádzam do práce 20km a keby som odišla, tak 60km, ale pri výplate 400Eur. 😖 No vieš. A ja si myslím, že pánko si to uvedomuje. Ja som už rozhodila siete, že keby sa niečo našlo a povedala som si, že dovtedy vydržím a potom zdúchnem ak sa niečo nezmení, ale ľúto mi je. Napriek všetkému so ja tá blbá, ja tá na vine. Pritom som išla dušu vypľuť. Aj keď dôjde ocčas domov, tak stále telefóny, na mňa nemá čas a potom nech ho neotravujem, lebo má dosť. Má dosť, verím mu, má ľudí na starosti pod sebou, ale ja mám byť ten trpiteľ? A keď som sa ho naposledy pýtala, či budú nejaké nežnosti alebo mám ísť spať, tak nech kľudne idem spať a to bolo po 10 dňoch od posledného sexu. Chlap. čo chcel denne.

pribinak
9. aug 2015

.....vela som obetovala..... Co si mu dala obličku? Sama vidíš, ze to medzi vami nie je OK, co si budeme nahovárať? Mladšia ani krajšia nebudeš, tak zober rozum do hrsti a začni si hľadať iné bývanie

siska53
9. aug 2015

@krasomila16 podla mna sa chce s tebou rozist,ale tak,aby si mu kopacky dala ty.
Asi by bolo lepsie keby si si nieco nasla (iny byt,podnajom) a odstahovala sa.
Mne taketo spravanie z jeho strany nepripada ok,ani fer voci tebe. Radsej by som sa zbalila a sla. A casom hadam.stretnes prijemnejsieho chlapa,toho naozaj praveho pre tebe. Lebo tento tak nevyzera..

mircalla
9. aug 2015

@krasomila16 ale prosim ta, aka praca, starosti...jasne ti dava najavo, ze ta nechce...jasnejsie uz ani nemoze
nezmeni sa nic, s tym nerataj..prepac sa uprimnost, ale nebudem ti davat falosne nadeje, tam kde je uz len popol

janinah
9. aug 2015

však si nájdi podnájom v mieste práce

zuzanna24
9. aug 2015

@krasomila16 tvrda a tazka povaha?... utekaj kade lahsie.... tolko moj nazor...

lvka
9. aug 2015

@krasomila16 naco ti je taky chlap? Lebo zatial si parkrat spomenula iba cestovanie... No tak sa skus popozerat po podnajme..aj 60 km sa da dochadzat, lepsie ako totalne stracat hrdost...
Ani by som nevysvetlovala, totiz, ak ta bude chciet, bude ta hladat ked odides...

adkat13
9. aug 2015

@krasomila16 preto ťa presviedča, že chyba je v tebe, lebo chce aby si opustila ty jeho. jednak je asi zbabelý, aby to ukončil on a jednak chce z toho vyjsť on ako ten dobrý - presne ako ti už napísali baby vyššie... naozaj nečakaj na nič, bude to pri tých peniazoch ťažké dochádzať, ale určite to zvládneš. toto ti za to fakt nestojí... držím palce 🙂

lauricka
9. aug 2015

@krasomila16 na tom celom by som poupravila jednu vec, nie je to partner. A tak trochu je mi cudne, ze ta to tam stale bavi. Nechces si najst ozajstneho partnera? Vies, zijeme len raz...

seahorse27
9. aug 2015

Tiez nechapem, kvôli comu udrziavas vztah s niekym, komu na tebe absolutne nezalezi a nestojis mu ani za rohovor o vasom vztahu...Okrem toho to vyzera na nejaku bokovku 😒

esterba
9. aug 2015

@krasomila16 keby si neprejavovala tolku naivitu, tak ti mozno aj jemnejsie napisem, ale zdas sa mi mierne nechapava, tak strucne a jasne. On ti dava dve moznosti. Bud z jeho bytu vypadnes dobrovolne, alebo nasilu. (Je evidentne trpezlivy, ked mas este stale tu prvu moznost k dispozicii.) O rozchode tu nie je rec, ten ste uz absolvovali.

peneloppe
9. aug 2015

@krasomila16
Sorry aj mne to pride take ze on niekoho ma a mozno nema odvahu ti to na rovinu povedat. Ty neocakavas privela - nadvazujem na nazov temy, ale toto nie je normalne. Nepoviem keby islo o nejaku hadku tak ide na cas k rodicom si schladit hlavu ale takto sa tam prestahovat na leto a teba ignorovat, ved mlady par si moze leto najlepsie uzit spolu. Cele je to divne.
Ked chlap boci a vyhyba sa ti, ziadny sex, tak je tu jasna odpoved. ☹

krasomila16
autor
9. aug 2015

@pribinak
@siska53
@mircalla
@janinah žienky, on ma stále utvrdzuje v tom, že ja nie som normálna, preto som založila diskusiu, musím povedať, že toto sa opakuje so železnou pravidelnosťou 3-tie leto, akurát, že predtým mi volal, chcela aby som došla za ním, snažil sa, zaujímal a teraz nič, cítim veľký rozdiel v tom. A začiatkom leta sa mistalo, že sme boli von posedieť a on zrazu zmizaol, šla som domov taxíkom, maximálne trápne so sa cítila pred známymi, nezdvíhal tel . a domov došiel o pol 6 ráno, kde bol neviem, nech neriešim mal vypité, behal, atď a na otázku, že ako to mám brať, že ma nechal samú v bare, že či am nechal v Prahe, že som sa nevedela dostať domov, ale tu išlo o princíp. Už dlhšie som amala pocit, že najradšej by išiel všade sám, prečo asi...A vtedy som asa presvedčila, hoci som ja ostala za blbú. Alebo A to je len pre silné žalúdky. ☹ raz došlo k sexu a on na mňa vypustil slinu na čelo, ja som si uvedomila, že niečo mám na čele, zotrela som si to a keď som videla ten ksicht nad sebou, som ho okamžite zhodila zo seba, prepáčte za doslovný opis, ale inak to nejde, nakoniec som ostala ja ako debil, lebo on to netušil, ale jeho výraz tváre svedčil o inom, keď som to zistila, potom zinscenoval hádku a odišiel, po piatich dňoch mi napísal sms, čo je na obed, odognorovala som to,na otázku, či niekoho má, že radšej prijmem pravdu a odídem, tak mi preskakuje a on už nevie, čo so mnou, že kazím vzťah zbytočným podozrievaním a mojou fantáziou, atď. Na ozrejmenie, on má problém so vzťahmi v rodine, jeho otec, napriek tomu, že si to jeho mama nepripustí, má nepekný prístup k jeho mame, kritizuje ju, pred návštevami zhadzuje formou posmeškov, ona je ten terč, keď ju niečo bolí, tak že ona bola celý život na niečo chorá, baví sa na jej účet a potom raz za rok pochváli a svokra si ide nohy dolámať , aby mu ešte viac nevyhovela, ja to vidím, ona nie, má to za ideálny vzťah, zbiera po nich oblečenie, taniere, po izbách a ani si z nej akurát tak uťahujú, to som ja odsledovala, nieže mi to niekto povedal,svojeho som konfrontovala, tak ma zahriakol, že som prehnaná, ja len, že ja takto nikdy nebudem ako jeho mater, pritom ona má 54 rokov, nie nejaká starena, v iných veciach moderná, ale v tomto... 😝 Som sa rozpísala a to zďalekoa nie je pritom všetko. Že on nevie ako sa správať k žene, lebo jeho otec stále urobil ako on chcel a nebral ohľa, ale musím podotknúť zase, že jeho otec nevybeháva a nevybehával, stará sa teraz o svoju dementnú mamu, on je jedináčik.

peneloppe
9. aug 2015

@krasomila16
Nie je on psychicky chory? Pytam sa uplne vazne. 😕

sense
9. aug 2015

ty mas kolko rokov? Predpokladam ze deti spolu nemate...takze ti to poviem tak ze na 99perc. by som ruku dala do ohna ze 35rocny nespava u rodicov len kvoli praci ak tam vobec spava, ak ma doma zenu kt. miluje....podla mna ta nelubi len caka kedy od neho odides ty resp z jeho bytu aby "keby nieco" nebol on ten zly kto sa rozchadza

adkat13
9. aug 2015

@krasomila16 ON NIEKOHO MÁ!!!!!!!!! a zrejme ten niekto sa s ním môže stretávať iba v lete. iné vysvetlenie nemám. a keby aj nie, napíšem ti to znovu, aj tak by som od neho utekala... čo ťa s takýmto chlapom môže čakať do budúcnosti? a keby nebodaj prišli deti. nenič si život, máš len jeden, uvidíš, že po pár dňoch od rozchodu si budeš hlavu trieskať, že ako si mohla byť taká blbá - prepáč...

peneloppe
9. aug 2015

@krasomila16

A preco si vlastne s nim? Maj rada samu seba a ruky prec od neho, ked sa takto sprava ako frajer v 1. faze vztahu, co bude ked prejdete do dalsej fazy, ked pridu deti atd atd