Obťažuje nás mužova ex. Do kedy ju to bude baviť?

mel23
17. okt 2010

Zaujimalo by ma ake mate skusenost s muzovov ex,co robi pre to aby vas rozdelila a zneprijemnila zivot.S muzom mame na krku jeho ex a neviem do kedy ju to bude bavit alebo co je schopna vsetko urobit.

latvia
17. okt 2010

@mel23 skus nakuknut do tejto temy, je to sice mierne ine, ale mozno tam najdes niekoho kto ma podobny problem
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/pritela-stale-obtazuje-jeho-ex-co-mame-robit/

gumimaci
18. okt 2010

@mel23 moja, kym bude na svete, tak sa jej nezbavite. CO vam robi? Klame, ohovara, obvinuje a vyraza? To nic o mne tiez muzova ex vsade tvrdi, ze mi on kupil auto a byt, ze ho vyuzivam na peniaze a podobne srandy. Alebo vyvolava skoro rano, lebo sa vraj dopocula co sme kto o nej povedali 😝 Baba sa nudi, bo nema normalny vztah (chlapy ju maju len na sex) tak zneprijemnuje zivot nam.. 😝

juliap
18. okt 2010

@mel23 ja som si tym tiez presla, byvala vyvolavala a pismenkovala mm co som vsetko od harpie, bosorky, az po kurvu, pred svadbou mu vypisovala, ze ako si to predstavuje, ze ona slubila ich dcere, ze budu znova spolu, pritom odisla od neho ona, lebo mala priatelov a to hned niekolko, takze obrnit sa trpezlivostou, zasahovat do zivota vam bude stale, a najviac ju bude srat, ked budete stastni ... ja to vidim aj na mm ex aj na mojom ex, vzdy, ked je nam uplne fantasticky, tak zacne jeden alebo druhy rypat do nas ...

mel23
autor
18. okt 2010

@gumimaci
@juliap tak sa nebudem nudit podla toho co hovorite.Tato nasa ex nas aj po policii vlacila ale nic nemala na nas tak sa nic nedialo

gumimaci
18. okt 2010

@juliap to si dobre vystihla, naozaj ked je nam dobre tak je z toho na prasky 😀 ked sa dozvedela ze som tehotna, tyzden o predychavala.

@mel23 ja uz som tiez mala po niektorych smskach nervy, ze keby stala pri mne tak ju vyfackam 😀 a nech ide aj na lamparen, sak ona tiez mala vselijake pokusy a vyhrazala sa, ze mm uda na policii. doteraz vsade roztrubuje, jak ju tyral a sexualne zneuzival 😕 🙄 jednoslovo na nu: BLBKA 😀
A ked ju chces nasrat, tak sa usmievaj a maj sa fajn 😉

juliap
18. okt 2010

@mel23 no aj mm ex to skusala cez policiu tahy, ale nic na neho nemala, tak sklapla sanka jej naprazdno ... a hlavne je, ze mam teraz vedla seba uzasneho cloveka, na ktoreho sa mozem spolahnut

mel23
autor
18. okt 2010

Ked da na sud mm tak chodim s nim aby sa mu nevyhrazala,prvy krat ked som tam prisla tak aj hresila pred sudkynou 😀 taka bola vytocena.Ked man vidi tak sa tvari ze je v poriadku a usmieva sa ale vidno na nej ze je nervozna.Este mame taky bonus ze posielaju s matkou nevlasneho otca ku nam aby sme jej dali pokoj tak nas chodi otravovat aj moju mame, ako by sme my mali nieco s nimi spolocne 😝

eaka
19. okt 2010

len žasnem...

mel23
autor
19. okt 2010

najnovse ked od nej ziada polovicu za pozicky tak tvrdi ze vsetky peniaze preflakal MM 😠 ,pritom si ona uzivala peniaze,kupovala cigarety atd.Ale zaujimalo by ma ake mate aj vy ostatne pikosky aby som sa kus ukludnila lebo vynaliezavost ex nema hranic 😝

gumimaci
19. okt 2010

No my platime herecke hypoteku... 🙄 je to "iba" 90€ mesacne, ale aj tak... lebo este za manzelstva si odkupili od muzovych rodicov dom.. ona tam s detmi ostala byvat. vyhodit ju samozrejmne nikto nechce, len aby si prebrala vsetky zavazky... lebo hypoteka je pisana na mm... no a to s jej samozrejme nelubi, aby si sama patila. dohoda neni mozna... keby jej nieco povedal, tak sa mu zacne vyhrazat ze mu neda deti a tak. keby to prestal platit, tak v prvom rade banka pojde po jeho ucte a bude ako neplatic, a to si nemozme dovolit ked ze byvame v podnajme a chceme sy tiez zobrat uver (co teraz tiez neni mozne, kvoli jeho zavazku v banke). A este sa chuderka vsade stazuje, ako jej nedava ani o cent naviac, ale ze ked potrebuju nove veci tak vyvolava 🙄
Do roboty ju nikdy nechcu, max. upratovacku... ale vyobliekana chodi v kostymcekoch a vla ludi je pod jej uroven. myslim, ze si mozte vytvorit obraz .. :-

gumimaci
19. okt 2010

A este jedna perlicka... mm ma platit alimenty 15teho, ale posiela peniaze skor, hned ako mu pride vyplata-vacsinou 10-11(ani raz nezaplatit neskoro). No a par krat sa stalo, ze jej asi nevyslo na ucty tak mu pisala 8meho, aby jej poslal peniaze skor. a on jej odpisal, ze nemoze, lebo mu este nedosla vyplata. to len potom chodili SMSky, aky je hajzel a sobec, a ja Ku.va, ktora ju obera o peniaze 😕

mel23
autor
19. okt 2010

@gumimaci chudinky byvale ale keby sud bral ohlad aj na nase deti ako na ich pri vyzivnom tak neviem co by hovorili

gumimaci
19. okt 2010

@mel23 no tak nejak, myslim, ze keby sme jej dali na vyber tak by s nami nemenila. Este aj mm povedala, ze aby som isla skor do prace, a nebola celu dobu s malym na materskej, aby sme mali peniaze(boji sa ze jej klesne prijem ) 😠 😠 😠
minule mu vyhodila na oci, ze ona sa musi iba o deti starat, ze ona mu ich da, aby sme vedeli ake to je strasne tazke.. tak jej povedal, ze ok kludne. a teda ze vtedy sa ona z toho domu stahuje, aspon minimalne alimenty bude chciet od nej a rodinne pridavky a opatrovatelsky (dostava na syna- podla mna zbytocne, lepsie by bolo keby dostaval castejsie na kompenzacne pomocky) si vybavuje on na seba alebo na mna. tak jej zklaplo, a uz zrazu ani tak nebude. tak co si o tom myslite???

mel23
autor
19. okt 2010

@gumimaci stazovat sa vie kazdy ale ine na robote urcite nema, preto hrabe kde sa da a zavidi lebo sa nudi

anjelicek26
19. okt 2010

@gumimaci - niektore zenske su proste blbe a nevedia,co by este pytali... ale ked im to otocis, tak su hned ticho... drahy ma dve dcery z prveho manzelstva, vyzivne plati 1200 eur tusim a este priplaca na aktivity a podobne... rok mu nedovolila deti vidiet, az ked prestal platit, az vtedy... a aj to bol on ten zly... a to ONA ho podvadzala, ona ho opustila... my sme sa dali kokopi az o rok neskor... az teraz po 7 rokoch sa da povedat, ze je klud... inak bolo stale nieco... hlavne financne...

gumimaci
19. okt 2010

@mel23 presne nudi sa, a vysedava na pokecia stazuje sa cudzim chlapom ako jej ex-manzel dosral zivot.

@anjelicek26 ja som tiez zvedava, ako to bude za par rokov, ked deti vyrastu, uz teraz su pubertiaci, o par rokov dospeli... mne nejde o to, ze jej prestane platit. kludne ak na to budeme mat, moze ich podporovat aj dalej, ale hlavne to nepojde jej do ruk... to som potom zvedava, ako bude vlastne deti cicat 😠

mel23
autor
19. okt 2010

@anjelicek26 takze to trvala 7 rokov kym dala pokoj tato nasa asi kym bude chodit po svete ☹

anjelicek26
19. okt 2010

@mel23 - trvalo to, kym sa ona znova nevydala... kym neakceptovala, ze aj on moze byt znova stastny... pricom na vine bola ona, ona mu bola neverna, ona ho opustila... niekedy ma fakt zenska logika zaraza 🙄

@gumimaci - draheho dcerky maju 12 a 14...

Ale nase vztahy su uz fakt v pohode, aj si pokecame, uplne vychladla... a drahy vdaka tomu, ze ma nas a ze je stastny, ten uz vychladol tiez... cas zahoji vsetko... nastastie...

mel23
autor
19. okt 2010

@anjelicek26 aj tato nasa si o muza prisla preto ze ho podvadzala/to mm potvrdila aj jej sestra/ a ze peniaze rozhadzovala.Ale neviem ci sa vyda lebo ona so ziadnym chlapom nevydrzi,mysli si ze kazdy jej da celu vyplatu a bude skakat ako ona chce.Kto by chcel taku?Takze ju budeme mat do smrti na ktku 😝

gumimaci
19. okt 2010

@mel23 napodobne 🙄

eaka
19. okt 2010

@anjelicek20 €1200??? nemáš tam preklep? 😉

anjelicek26
19. okt 2010

@eaka - ziaden preklep... my zijeme normalne v DE a drahy zaraba dost, ale aj tak je to zdieranie 😠

mel23
autor
19. okt 2010

@anjelicek26 ano zdieranie a to si urcite mysli aj vasa ex ze ju zdierate aj pri tej sume co dostava

anjelicek26
19. okt 2010

@mel23 - ja to jeho detom doprajem, vsak zasa ked to vidim z druhej strany, keby sa s niekym rozijdem a mam s nim deti, tak chcem nech sa stara... platit na deti je OK... ALE... nikto neberie do uvahy prijmy druhej rodiny... ona je znovu vydata, chodi do prace, on tiez, byvaju vo vilovej stvrti v Berline a nase peniazky teda moc nepotrebuju... ale aj tak, ked ide o nove husle, bicykel, okuliare, kurzy, drahy musi este extra doplacat, a rocne to vyjde dost 😖 Dostava aj pridavky na obe deti, vsak jasne a nedovoli drahemu ani len danove zvyhodnenie na ne... to je podla mna strasne nefer...

Ja som teraz doma na materskej, nastastie dostavam velmi slusnu, lebo som mala dobru robotu... ale ked si predstavim, ze plati vyzivne, ku tomu splatka za dom nejakych tisic mesacne, vsetky platby, no nejako moc toho neostava... stale je nam fajn, ale pri tom, co drahy zaraba a kolko je prec - teda on je furt v praci alebo na sluzobkach - je to proste prilis male ohodnotenie...

mel23
autor
19. okt 2010

@anjelicek26 ked doprajes jeho detom tak ok ale preco by si ex vyzivne mala uzivat a este sa stazovat a urazat vas?To je sila

anjelicek26
19. okt 2010

@mel23 - no my na 4 dovce do roka ako oni nechodime... ale nechajme to... hlavne, ze my sme stastna rodina, no nie? To je akosi najdolezitejsie.. a ex pre mna za mna moze dat vypchat...

Inak neni toto vzor pre mlade zeny? Zobrat si niekoho, mat 1-2 deti, rozijst sa a mat na najblizsich 20 rokov vystarane?? No nie je to tak?

mel23
autor
19. okt 2010

@anjelicek26 vacsinou to tak j,dietatom si zabezpecia blahobit

gumimaci
6. dec 2010

@mel23
@juliap ahojte, vase harpie poslúchajú? Tu to bolo trochu divoke. Muz si dovolil kupit mikinu a to ju tak vytocilo, ked ho videla, ze mu ju roztrhla 🙄 (a to ju bol pred tym odviezt do mesta, lebo nemal kto a prehodil jej kolesa na aute

juliap
7. dec 2010

@gumimaci tak to je riadne padnuta na hlavu, ako toto by som uz asi tak nenechala, to je nicenie majetku, aj ked len mikiny ... u nas teraz relativne klud, len sa minule pytala susedy, ci je mm stastny, lebo sa jej vidi, ze nie, ze pochudol a je strhany ... no neviem kde ho videla a stihala takto popozorovat, no ale susedku mame taku, ze jej povedala, ze je veeeeelmi stastny ...
@mel23 to jak keby si o nasej ex pisala, tiez ho podvadzala na kazdom kroku a on este na nu stale bol jak med, ale ako hovorila, ona s nimi nic nemala, ona s nimi "len" spala, rozhajdakala im prachy, po jej odchode im prisla exekucia na 35000, co neplatila inkaso ...

gumimaci
7. dec 2010

@juliap ale co spravis, ked ona od vtedy co sa rozisli vsade tvrdi, ze ju tyral a este stale ju napada. Kto uveri, ze do neho skakala, ked on ma 100 a ona 50 kil? Samozrejme, tie jej obvinenia ostavaju vzdy len u reci, lebo nikdy nikto nic nevidel, ani len posranu modrinu 😠
Najhorsie na tom je, ze robi sceny pred detmi, ked ich privezie, tak jej prepne, je vulgarna a agresivna. Som muzovi povedala, ze ked sa nieco take zopakuje, tak nech ich zbali a povie jej, ze si ich berie a dava na sud ziadost o zverenie do opatery, ked to ona nezvlada psychicky ani financne.
Ta vasa keby sa radsej zaujimala o svoje zalezitosti, tak by urobila lepsie. Ja to nechapem, preco sa staraju do veci do ktorych ich nic, a neriesia svoj zivot? potom sa cuduju, ze je na h...