Obaja partneri majiteľom auta

mata391
17. mar 2019

Dievčatá, prosím vás, ideme si s priateľom kúpiť auto. Ja predávam svoje a on doplatí. Je možnosť, že budeme obidvaja majitelia auta? Milujeme sa, no človek predsa nikdy nevie co bude v budúcnosti

korunka1
17. mar 2019

@mata391 nie, v technicaku môže byť zapísaný len jeden. Mozno to dať so nejakej zmluvy,ale to by chcelo pravnika.

veronikaszabova
17. mar 2019

@mata391 majitelom auta moze byt iba 1 osoba

jamimka
17. mar 2019

Daj auto ns seba. A jeho ako držiteľa. On bude zodpovedny za vsetky náležitosti, ty ho budes vlastniť. Alebo opačne. Ak si veríte. 😉

ankaevka
17. mar 2019

Jeden nech bude vlastnik, druhy drzitel

ave17
17. mar 2019

@jamimka ale to ju nijako nechráni, keď sa náhodou rozidu a budú sa deliť, autorke ide myslím si o toto... 🤔 Majiteľ môže byť iba jeden.

nikuska9284
18. mar 2019

nejakú zmluvu, dohodu spísať spolu, kto akým dielom prispel na auto, kto bude vystupovať ako držiteľ, niečo na takýto štýl

blunka
19. mar 2019

Neda sa to.
My sme tak kupovali ako frajeri.
Ešte boli SK koruny. Ja som dala 200 000 on 300 000. Auto sme napisali na chlapa. Aspoň starostlivost on robil on.
O 4 roky sme kupili stale ako frajeri byt, iba jeden z mas mohol byt majitel a druhy bol rucitelom hypo ŠFRB. Tak byt je zas cely napisany na mna.

U nas pohoda uz sme po 15 r. manzelia, ale vies co aj som sa rokmi cudovala ze som to auto v pohode nechala napisat na neho. Bolo to mojich poslednych 200 000 dala som vsetko co som mala a ani nesoferujem. Mohol ma fakt osrat keby chcel.

sense
19. mar 2019

Majitel moze byt len jeden... moEte medzi sebou uzavriet pred notarom.dohodu...

mata391
autor
22. mar 2019

Baby, dakujem vám všetkým 😊😊