O svoje deti sa nestará a našiel si rozvedenú s dvomi deťmi

19. jún 2021

Prosím vás ženy je podla vas normalny chlap,ktorý má dve dcery s dvomi zenami,ani o jednu sa nestará,ale najde si rozvedenu s dvomi dcerami a tym robi nahradneho otca....rozum mi to nebere

chrumka120
19. jún 2021

Bežná vec a tipujem že to bude mat take pokračovanie, že s tou čo sa jej stará o deti si spraví ešte jedno :D

blancheporte
19. jún 2021

Otec roka!!!!

malinoismum
19. jún 2021

Presne ako píše chrumka, bežná vec - mna nechal v 4. Mes že nieje Ready na rodinu (6rokov sme spolu boli) a odmlčal sa ,…
a dozviem sa že o dva mesiace si bral kolegynu TEHOTNÚ s Ním (rozvedená s dvoma deťmi🙂)

Čo dodať…ani nevie že sa mala narodila - ani do RL som ho nedala a teraz? Mame naj tatinka. Nie bio - ale miluje ju ako svoju 🙂

malinoismum
19. jún 2021

…jak moja babka hovorí -“Asi mala medovú” 🤷🏻‍♀️😂

janickacrazy
19. jún 2021

Bohužiaľ stáva sa to pomerne často. Chlapi si totiž niektorí spájajú deti s konkrétnou ženou. Čiže ak je vzťah so ženou nanič, tak ani s deťmi. Je to smutné, ale poznám také prípady. Kamoske sa stalo, že nemohli mať deti, on adopciu odmietol. Potom si našiel rozvedenú s dvomi deťmi, to už mu zrazu nevadilo, že tie deti sú "cudzie".

dollyzv
19. jún 2021

@malinoismum to ako ju stihol za tie dva mesiace nabuchat aj zorganizovať svadbu,alebo už bola s ním tehotná keď ste sa rozišli? Riadny pako...

malinoismum
19. jún 2021

@dollyzv áno, už bola Tehotná ale ja som to nevedela - rovnako ako aj o jeho “druhom živote”

dollyzv
19. jún 2021

@malinoismum jeziiiiis..si ho mal radšej privrieť do dverí 🙈🙈

amelie2017
19. jún 2021

@janickacrazy presne ako pises, vela chlapov tak funguje, ze deti od zeny, ktoru aktualne lubi su na prvom mieste. Ked sa vztah pokazi, strati zaujem aj o deti. Poznam viac takych pripadov.

gugugaga123
19. jún 2021

Neni.

trixi12
20. jún 2021

je to od neho sprosté, ale stále lepšie, ako keby bývalým resp. deťom mal robiť peklo zo života. Niekedy je lepšie niektorých ľudí v živote vôbec nemať.

autor
20. jún 2021

@chrumka120 presne to aj planuje😁

miadi
20. jún 2021

@amelie2017 chlap co nema zaujem o svoje deti s ex nema skutocny zaujem ani o deti tej s ktorou prave je. Len to na nu hra lebo cez deti si ju lahko ziska. To je len taka vychytrala taktika. 🤮

amelie2017
20. jún 2021

@miadi presne tak

autor
20. jún 2021

@miadi presne to si myslim

leuchtturm
20. jún 2021

ty si jedna z tych dvoch, co ich upustil?

autor
20. jún 2021
leuchtturm
20. jún 2021

ty si c.1 alebo c.2 v poradi?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatkolulu
20. jún 2021

@malinoismum dúfam, že nebio tatino nemá niekde bio dietky😉, ono ťažko súdiť hocikoho, keď nepoznáme zakladá. Sú aj sviniari a aj sviniarky. Ťažko súdiť. Samozrejme žiadne dieťa nemôže za svojich rodičov a žiaden rodič by sa nemal "mstit" cez deti, na deťoch. Ani z jednej strany.

malinoismum
20. jún 2021

@maciatkolulu nie nemá, je to rodinný známy, prakticky cely život … ( moj otec si s ním tykal a ja vykala ;) )
- a poznám aj jeho ex, sme v kontakte a to je tiež úplne normalna , super žienka 🙂 Len si proste prestali rozumiet… a aktuálne ma inak termín, chudiatko v takom teple- a tiež super chlapa po boku 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinoismum
20. jún 2021

@elizabet173 ♥️❤️ presne tak… ja stále hovorím že boh mi rátal slzy a daroval šťastie v podobe mojej rodiny (tej dnešnej🙂) ♥️❤️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. jún 2021

@leuchtturm cislo 2

leuchtturm
20. jún 2021

neprislo ti divne, ze sa o svoju prvu dceru nestaral? Nad rozliatym mliekom je uz neskoro plakat. Prajem ti len to dobre do zivota a hlavne dobry vyber buduceho partnera.

monka105
20. jún 2021

Pozri, viem, že ti je to určite ľúto, ale je to jeho problém, možno raz keď precitne, bude chcieť mať pekný vzťah s dcérami, ale tie s ním nebudú chcieť byť v kontakte. Hlavne, nech pekne platí výživné, keď už si narobil toľko detí a stará sa ešte aj o ďalšie.

maciatkolulu
20. jún 2021

Tak vidíš si číslo dva, nebolo ti už trochu blbo, že sa staral o vaše dieťa a o prvé nie? Ci to neprekážalo vtedy?

autor
20. jún 2021

@maciatkolulu my sme spolu nezili,o nase sa nestaral nikdy

maciatkolulu
20. jún 2021

Tak to je super...