O čo ide manželovi?

tanusenka
30. okt 2022

Ahojte, zacinam byt zufala. Mojmu mužovi asi preplo alebo ja neviem. Nerozpráva sa so mnou, absolutne o nicom. Vsetko co spravim je zle. Mame dve deti a k nim sa chova pekne chvalabohu ale so mnou ani rozhovor ani aktivita no nic nula bodov. Videl ma plakat ani sa ma neopýtal co mi je .. ja to nechapem citim sa hrozne … to maju taketo obdobie chlapi? Alebo co? Ja nechcem takto zit…velmi som z toho nestastna. So svojim bratom si vola od rana do vecera … rano o osmej telefonát okrem roboty preberú co ranajkovali co budu robit a tak a so mnou nula cela nula.. ked som sa opytala preco mi nic nevraví tak mykol plecami a konec .. takto ma fungovat manželstvo?

drahomirrra
30. okt 2022

@tanusenka Nie, takto nema fungovat manzelstvo. Si si ista, ze don nevstupila ina osoba?

martinkatinka
30. okt 2022

Nieco sa stalo, nejaka udalost, co toto zapricinila. Konkretna vec. Alebo je to pubertak, co sa uraza za voloviny?

deti95060810
30. okt 2022

je to smutné, ale lezieš mu na nervy... Chce ťa dostať na kolená.
skús porozmýšľať - kedy by si takto isto robila človeku zle? no vtedy keď už máš niekoho iného a potrebuješ sa toho prvého zbaviť, alebo ti totálne lezie na nervy...
možno nepotrvá dlho a dozvieš sa pravdu... Ale isto milujúci partner sa takto nespráva...

thoughtfulweirdo
30. okt 2022

Ak to bolo predtým inak a toto je náhla zmena, niečo to zapríčinilo. Ak s tebou nehovoril o tom, s čím má problém a čo ho naštvalo, zrejme si sa vydala za nezrelého jedinca. Neviem, aké riešenie ti poradiť, ale takto to veru vyzerať nemá.

pribinak
30. okt 2022

Takáto zmena sa neudiala len tak. Musíš niečo prehliadať.
Skúsila si sa s ním otvorené porozprávať že čo sa deje?

Prečo si plakala?

anjelicek26
30. okt 2022

Tak moznosti je vela

Mozno ma hlavu a myslienky uz u inej (to ta ani podvadzat nemusi, staci, ked obdivuje..)
Mozno mate primalo sexu a jeho prestalo bavit sa doprosovat a preplnene vajcia robia v hlave katastrofu
Mozno prvy krat v zivote pochopil, ze mate uplne ine rozdiely na ine veci, ono ked vyprcha laska je to hladanie "chyb" na tom druhom uz velmi jednoduche...

Na toto musis prijst ty, toto ti musi povedat on... a nie, bezne chlapi ziadne taketo obdobia nemaju 🙄 Vzdy za takou zmenou nieco je...

tanusenka
autor
30. okt 2022

@drahomirrra nekontrolujem mu telefon a ani to robit nebudem netusim kde by mu vosla do zivota ina osoba ale myslim ze nema druhu …

tanusenka
autor
30. okt 2022

@thoughtfulweirdo nie je to zo dna na den je to cca vyse mesiaca postupne sa to zhorsovalo

mk22
30. okt 2022

@tanusenka myslíš ze nemá druhu?
Nedávno tu jedna maminka písala ze dá ruku do ohňa ze nebude v tom iná žena ze ho pozná a čuduj sa svete, bola v tom ženská a dnes už jej bezi rozvod.. Takže môžeš sa veľmi mýliť aj ty..

domkakvet
30. okt 2022

@tanusenka treba si to s nim jasne vydiskutovat a nie, ze on mikne plecom a koniec diskusie, to nie je odpoved na tvoju otazku. Povec mu, ze chces pocut jasnu odpoved. Ale urcite sa v tvojom manzelstve deje nieco nedobre.

ysseba
30. okt 2022

@tanusenka A si si istá, že volá s bratom a preberá s nim čo raňajkuje? To, že vidíš meno brata na displeji, nie je záruka. V čase kedy muž volá "s bratom", tak by som tomu bratovi zavolala a overila si či skutočne na volanej linke prebieha iný hovor. Ak si skutočne myslíš, že vola s bratom a nechceš aby vedeli, že si si to overovala, tak pošli kamoške číslo, nech skúsi ona. A prečo si myslíš, že nemá druhú? Lebo podľa mňa je pravdepodobné, že má ☹

sasa1310
30. okt 2022

@tanusenka no má ťa evidentne na háku a zaujíma ho niekto úplne iný

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
30. okt 2022

@tanusenka možno pre teba nepredstaviteľné a nemožné ale ja by som dala ruku do ohňa, že tam je tretia osoba...

tanusenka
autor
30. okt 2022

@ysseba nieee to viem lebo ho pocut volava s nim aj pri mne.. oni maju zvláštny vztah robia spolu v praci po praci idu k nam, rozpravaju sa este cca hodinu potom kazdy ide po svojom a potom zase vecer jeho brat pride a ste cca hodinu spolu rozpravaju denno denne a ked je jeho brat odcestovany tak si zase volavaju ..

barborachors
30. okt 2022

Stojíš mu v ceste a hnevá sa na seba, ze nedokáže ti byt dobrým muzom a tak hnev zrkadlí k tebe. Otazka preco zrazu nevie byt dobrým muzom, je tak minimálne na poradnu, ak ma on aspon minimálny zaujem vas vztah oživiť a zachranit. Problem vo vztahu je vzdy komplexnou otázkou a nie tym, ze z noci na rano zacal byt oduty a vzápätí na to nastupuje na scénu milenka. Moze to tak byt, ale aj nemusi… To ty mas vediet, koho mas doma a co je za tym, my sa mozme len domnievať a v tom pripade ide stale len o dohady, stojace na jednostrannej (tvojej) výpovedi.

gertrudaosem
30. okt 2022

@tanusenka by som s ním triasla a nepustila ho kým mi to nevysvetlí .. však to je choré. Poviem aspoň bú alebo mú. Ako máš vedieť na čom si? Ja by som mu určite nedala kľud. Pre mňa za mňa nech aj hučí po mne ale určite by som trvala na tom nech sa vyjadrí čo mu je. A hucala do neho ja.

tanusenka
autor
30. okt 2022

@barborachors Uprimne ?napadla ma poradňa…nechcela som sem ani najprv pisat ze ano je tu len napisany moj uhol pohladu … cakala som ze mi aspon jedna napise ze aj u nej to tak bolo a potom to muza preslo a bolo zase dobre …

jajanka31
30. okt 2022

@tanusenka chceš s tým pohnúť daj navrch na rozvod manželstva na súde bude musieť hovoriť a odpovedat na otazky tvoje aj sudcove a ty tiež môžeš povedať ze rozvádzať sa nechceš pokiaľ bude s tebou hovoriť.. ak bude ticho naďalej tak chceš. sudca odroci pojednávanie o rok a pošle vás na poradňu.. tam tiež bude musieť hovoriť a chodiť.. ak by nechodil je to marenie súdneho rozhodnutia... a možno sa všetko vyrieši po roku sa vrátite na súd a poviete problémy vyriešené alebo nie.. ty vieš návrh hocikedy stiahnuť..

koniarova
30. okt 2022

@tanusenka prepáč, ale neverím,že ho dostaneš do poradne.

20iffka
30. okt 2022

@tanusenka za mna … spravit si vecer bez deti a sadnut si a rozpravat sa otvorene, povedat mu ako sa citis, opytat sa, co ocakava a co chce …. Proste komunikacia, komunikacia a komunikacia a netrap si zbytocne hlavu tym “ co ak” kazdopadne urob ako to ty citis a vnimas, nikto z nas ho nepozna lepsie ako ty … drzim palce 🍀

syslik81
30. okt 2022

ponorkova choroba? mozno mu uz stereotyp lezie na nervy ... skus sa s nim porozpravat zajst do poradne .. odlozit deti k starkym a ist niekam spolu...

elizabet173
30. okt 2022

@tanusenka si zrejme na rodičáku, má ťa upratanú doma, je si tebou príliš istý. Predpokladám, že aj o domácnosť a deti sa staráš ty, neviem, či trávite čas ako rodina, výlety, prechádzky, či trávite čas spolu iba vy dvaja, asi nie, či žijete spolu intímne, to si neviem ani predstaviť s mužom, ktorý sa so mnou nerozpráva. Začni tým, že sa budeš aspoň dva krát týždenne venovať nejakému koníčku, skrátka vypadneš z domu na dve hodiny. Bolo by fajn, keby si občas išla aj na celý deň na nejaký výlet s mamou, sestrou, kamarátkou. Nebuď doma tri roky, hľadaj už teraz miesto v jasliach pre dieťa, choď do práce, budeš zase aj partnerka, nie len domáci spotrebič plus opatrovateľka detí. Povedz mu hneď teraz o svojom pláne vrátiť sa do práce čo najskôr. Porozprávaj sa s ním o tom, či je s tebou šťastný, (bez obviňovania), ako si to predstavuje ďalej. Neplač pred ním, niektorí muži nevedia, čo s tým. Ak toto všetko nepomôže, tak by som ho brala ako spolubývajúceho, deťom sa venuje, mám ich rád a pripravovala sa na to, že asi manželstvo skončí.

littlefiona
30. okt 2022

@tanusenka ja ti odporúčam si ho posadiť a povedať mu narovinu, ako sa cítiš, čo ti vadí a prebrať s ním čo ho trápi a čo sa zmenilo v jeho žvote, že ťa začal ignorovať. Pokúsiť sa vyriešiť problém. Ak to nepomôže musíš sa zmieriť s tým, že príde koniec, lebo takto sa nie že nedá v partnerstve žiť, ale určite ani nechceš takto fungovať do konca života.

opica_skorica
30. okt 2022

@tanusenka kolko ma rokov?

tanusenka
autor
30. okt 2022

@koniarova Ja tiez neverim ze by siel

tanusenka
autor
30. okt 2022
opica_skorica
30. okt 2022

@tanusenka takze na andropauzu je priskoro. Iny problem bude mať. Najskor komunikačný. Bez spolocneho rozhovoru vas dvoch to nepojde.
A nie, milovany clovek sa takto nechova. Ten riesi a nechce vidiet polovicku plakat.

tanusenka
autor
30. okt 2022

Ja som mu to napisala pretoze ak by som mu to povedala rovno by som plakala … a to som nechcela.. bolo sme sa spolu prejst a tváril sa ze co mu to za nezmysli pisem … normalne komunikoval ako pred tym .. tak ja neviem co si mam myslieť …

tanusenka
autor
30. okt 2022

@20iffka velmi pekne dakujem …ja som chcela ze nech spolu ideme aspon na turistiku aspon na doobedie ale nechcel 😏