Nútia vás vaši muži stretávať sa s ľuďmi, s ktorými nechcete?

5. jan 2021

Mala som jednu veľmi dobru kamarátku, s mojim švagrom sa zoznámili na mojej oslave narodenín pred dvoma rokmi.
Švagor sa vrátil zo zahraničia asi pred mesiacom a odvtedy sú spolu, byva uňho v prenajatom byte, švagor ma 21 rokov, ona 30. Ona ma konexie, švagor potrebuje vybaviť veľa vecí. Švagor je mladý chalan pobláznený čo si užíva život a strieda jednu ženu za druhou a sám vravel že ju len využíva že chce aby mu vybavila tie veci a pošle ju kade ľahšie. Vyzerá dobre , je taký exoticky typ a ona si silou mocou chce urobiť dieťa. Neriešim nestarám sa nech si robia čo chcú, ale odkedy sú spolu , tak je len zlo v rodine!
Po mesiaci čo spolu spavaju už stihla klebetiť so svokrou.
Na Vianoce sa stala taká blbosť , klamala a narobila intrigy ktorými chcela spôsobiť aby ja som sa pohádala so svokrou,našťastie niesom taká blbá ako ona a neriešila som to. Veľmi ma nasrala, odmietam sa snou baviť nepotrebujem klamárky falošné v mojom zivote , viem že už bude robiť iba zle. Zablokovala som si ju a môj muž sa somnou každý deň háda odvtedy , za nejakú kravu nepodstatnu ktorú jeho brat ajtak za chvíľu vymení , že sa len hádam s každým , že prečo sa snou nechcem stretnúť , že ona je teraz s jeho bratom že sa snou MUSÍM stretnúť , že on je chudáčik stále v strede , že sa snou MUSÍM udobriť lebo on sa chce stretávať so svojim bratom a chce aby jeho brat vídaval malého. Vravím ja nemám s tvojim bratom žiadny problém ale snou sa stretávať nebudem neni mi nič , ani malému neni nič a po tých intrigách je mi aj to ho**o do ktorého som stúpila včera dôležitejšie ako ona. Ja neviem vás muži tiež nútia sa stretávať s ľudmi s ktorými nechcete ? Chodi to takto aj v iných manželstvách že nemôžte povedať nie nejdem lebo je hádka na týždeň ? A keď jej chcem napísať o tom , čo spravila zle , možno aby si to uvedomila a nabudúce to neurobila , tak začne mi zas nadávať že prečo jej píšem , že robim iba zlo ,že sa chcem iba hádať. Už dosť že sa musím povinne stretávať s každým členom jeho rodiny aj s tými ktorých nemusím, ešte mi bude nútiť nejakú cudziu čo do rodiny ani nepatrí?? A je jedno že to bola moja kamarátka , mna keď raz niekto podrazi tak je pre mna had a dovi , nezaujíma ma to ... Strašne mám naňho nervy že sa so svojou ženou s ktorou bude XY rokov hada za nejakú pár týždňovú zábavku jeho brata.

dee01
5. jan 2021

nebola hádka, ale áno, bývalo to takto aj u nás....už nie. ty si stoj za svojím, je to tvoj život a bav sa s kým chceš ty, ten druhý to časom hádam pochopí. takíto ľudia oberajú o energiu a robia intrigy a zlobu, viem o čom hovorím.

autor
5. jan 2021

@dee01 veď práve , pohádali sme sa kvôli nej 24.,25., potom chvíľu bol klud potom na nový rok ma vytočila lebo vyvolávala od nevidím do nevidím že mame po polnoci prísť knim na party a ja pol ročne dieťa doma... od 1.1 sme sa stihli už 2 krát pochytiť. Takze sa len modlim nech to čím skôr skončí medzi nimi

dee01
5. jan 2021

chápem ,je to ťažké, skús mu to vysvetliť, toto sa nerobí...

lucka_ke
5. jan 2021

ja neviem, ale mám pocit, že sa mu páči, bola by som opatrná

elenka74
5. jan 2021

Tak asi som veľmi konzervatívna, ale s takou ženou, ktorá spáva tak mladým chalanom, by som sa nekamarátila. A čudujem sa tvojmu mužovi, že mu to tiež nevadí a že s ňou neprerušil kontakt.

elizabet173
5. jan 2021

Mas pravo nestretavat sa s tym, s kym ti nie je prijemne, nemas pravo montovat sa do zivota inych, ani ked je to svagor alebo jeho frajerka

juhseverzapad
5. jan 2021

@lucka_ke Takže nie som jediná, komu to príde divné.

autor
5. jan 2021

@elizabet173 a komu sa montujem do života tým že si držím odstup 😂 ?
@lucka_ke to určite nie😂za to dám ruku do ohňa, on nenávidí take ženy, ona je veľmi povrchná a namyslená aj keď reálne nemá byť načo, keď sme boli na dovolenke ešte keď bola s bývalým tak jej bývalý musel pýtať v reštaurácií stoličku navyše pre jej versace kabelku a ja poviem keď je žena pekná a ona fakt nieje , teraz mimo toho že mám nanu nervy ma pekne možno silikóny a vlasy a aj tie ma umelé takze tak. Ale nehovorím myslela som nato aj ja ale prehodnotila som to 😃

autor
5. jan 2021

@elenka74 no ona mala pred tým nášho kamaráta veľmi dobrého on mal 32. Jeho mám veľmi rada stále. Boli sme fajn partia. A môj muž on to asi berie že ona je už v rodine alebo čo ja tomu nerozumiem. Ona sa už stretla s ich babkou s ich dedkom , volava si so svokrou

nenne27
5. jan 2021

Je korona vyhovor sa ze stretavat sa nema a kym skonci svagor sa s nou rozide😜

autor
5. jan 2021

@nenne27 no veď ja sa ani nechcem ona si chodi do fitka do solarka každý deň sa stretáva s XY kamoškami rúško nenosí lebo “ja nebudem nosiť tuto chujovinu” tak ho ma vždy na brade že by si ruky dezinfikovala nejak extra tiež nemôžem povedať takze salám parky

solange7
5. jan 2021

Chapem ta, ale nespravila si dobre. Tvojim konanim si sa prehodila do zlej pozicie. Tvoja kamoska bola v rodine nova a ty si bola riadnym clenom. To, ze medzi vami nastal akysi konflikt, si mala riesit a chladnou hlavou. Vypisovanie a blokovanie je detinske a nikdy sa tym nic nevyriesi. Moze sa to velmi rychlo zvrtnut a obratit proti tebe. Uz sa to vlastne aj stalo, lebo teraz ta manzel nuti, aby si zvratila to, co uz si ty pokladala za definitivne. Vzdy je preto lepsie riesit konflikty osobne. Alebo neriesit malichernosti, lebo potom sa z nich stava konflikt "kto z koho". Aby to este nebolo tak, ze vsetci budu ok a ty budes ta "zla, ktora sa nevie preniest cez problem".

mondolina
5. jan 2021

@elenka74
Dôvod na " nekamarátenie" je 9 ročný rozdiel partnerov? 😂 Ja som staršia o 5 rokov...so mnou by si sa kamarátila? 😥🤗

lucka_ke
5. jan 2021

nechcem konšpirovať a domýšľať, ale žena nemusí byť pekná aby zaujala muža, len bu´d ozaj opatrná ke´d muž tak veľmi nalieha, aby ste sa stretávali, možno na tom trvá len preto, aby mohol byť v jej prítomnosti, ale možno sa mýlim

nenne27
5. jan 2021

Pocas korony su navstevy zakazane, to povedz muzovi, ze sa stretnete potom,ked sa bude dat.a nebav sa o nej s muzom, ani na nu nenadavaj.ked na to zvrtne rec, zahovor...ak.je svagor taky aky je, coskoro sa rozidu.ak nie, budes to riesit potom

elizabet173
5. jan 2021

nechcela si niekomu pisat, co robis zle? To si sa nechcela niekomu montovat do zivota?

autor
5. jan 2021

@lucka_ke veď ale napisala som že nieje pekná a ešte ktomu je aj povrchna namyslena a arogantná. Takze už čo by sa mu na nej páčilo jedine tie prsia a tie sa páčia aj mne takze nemám problém 😃 ale chápem čo chceš povedať, budem pozorná 🤔

autor
5. jan 2021

@elizabet173 že napíšem mojej ex kamoske že mi nemala klamať a ťahať do nášho konfliktu svokru ? To je montovanie sa do života ?

deti95060810
5. jan 2021

@elenka74 len aby sa nepresriedali bratia pri tej 30 ročnej radodajke....😉

adkoalauri
5. jan 2021

v živote by ma mm do ničoho nenútil,vo veciach ktoré chcem ma podporuje a čo nechcem,o tom sa porozprávame,povieme si názory a on to ďalej nerieši..a nejaký kompromis sa vždy nájde

kristina2015
5. jan 2021

21 ročný švagor verzus silikóny to bude zápletka na dlho

janulka1802
5. jan 2021

Pokiaľ je to len frajerka, neprinútil by ma nikto stretávať sa. Ak by to bola manželka, tak raz za čas by som to prežila.

juzanka151
5. jan 2021

nema ta preco nutit je to tvoje rozhodnutie a hotovo, ked on chce nech sa stretava so svojim bratom a dovidenia , ked to nevie pochopit tak ja neviem ty si jeho zena ma stat pri tebe

elizabet173
5. jan 2021

Vykasli sa na to, nepis nic

mata1001
5. jan 2021

Povedz svojmu mužovi, ze si dospela, svojprávna zena a ,ze ty rozhodnes o tom, s kym sa budes a nebudes stretavat.Ty mu tiez nekazes sa stretavat s niekym s kym on nechce.a ked zacne temu "brat a frajerka" hned ho stopni a povedz, ze nech ti nekazí den a nechces sa o nich bavit.bodka...

dadis
5. jan 2021

Ja toto nechapem, fakt sa takto vasa rodina stretava vo velkom? Kks situacia je taka vazna a vy na to evidentne kaslete. Co sa tyka tvojho problemu, myslim ze si hasteriva.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. jan 2021

@nikolka1986 😂😂😂

lija22
5. jan 2021

a preco nemoze ist za bratom bez teba a brat prist ( ked sa bude dat) sam k vam? teda mys muzom by sme sli kazdy kam chce, vobec nie sme zlepene cecky, naco sa vsade spolu trepat?

autor
5. jan 2021

@lija22 on tam chodi za nimi sám často nemám stym najmenší problém , neviem prečo aj mna dotoho ťahá, v ich rodine sa ale všetko prehnane rieši to že ja som pohádana snou rieši aj ich babka aj cela rodina dobre že nie. U nich musíš byt za dobre každý s každým proste aj keby ti niekto do kolena strelil.