Nikto si nespomenul na moje narodeniny

bambieblue
5. jan 2023

Ahhh .... Dnees som mala narodeniny no vobec si nikto nespomenul,ani ziaden telefonat ci sms. Aj moj manzel akosi pozabudol pricom uz od vianoc mi hovoril ze sa tesi na moje narodky ako ich oslavime a ako mi bude spievat no ked prisiel den D tak nic, zase chapem lebo ma momentalne nocne zmeny a len co pride ide spat a zobudi sa asi hodinku pred odchodom do prace kedze este musi 2 hod pred skor koli cestovaniu do prace, aj som mu chcela pripomenut ale nehcala som to tak moji rodicia ani omylom nic jak by som nejestvovala a kamosky mam ich len asi 2 ci 3 aj to niesme v kontakte tiez nic. Som troska smustna z toho no aspon som si sama pre seba upiekla kolac😕 No co uz . Mali ste aj vy niekedy take narodky ze by si vobec nik nespomenul?

bekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
5. jan 2023

@bambieblue Vsetko najlepsie ❤️

pribinak
5. jan 2023

Tak všetko najlepšie 🥂💐🎂

aurorastone2
5. jan 2023

@bambieblue aj odo mňa všetko najlepšie 🥳❤️

trgypadl
5. jan 2023
brembo
5. jan 2023

@bambieblue vidíš to? Hned si kolký spomenuli. Všetko najlepšie k narodeninám

bambieblue
autor
5. jan 2023

@dadis Dakujem ❤

bambieblue
autor
5. jan 2023

@pribinak Dakujem 🙏😇

nila31
5. jan 2023

Pripájam sa😊 Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám želám 🥳

bambieblue
autor
5. jan 2023

@aurorastone2
@trgypadl Dakujem krasne 😇

mergimar
5. jan 2023

@bambieblue Všetko najlepšie k narodeninám 🌷🌼🌻🎂🍾

taga
5. jan 2023

Vsetko najlepsie, ja si na teba aj pripijam 😊❤🍀🥳⚘🍰🍷 o rok nezabudni muzovi intenzivnejsie pripominat 😉

bambieblue
autor
5. jan 2023

@brembo Ano ,aspon ze su tu taky srdecny ludia 😢 A dakujem aj tebe velmi pekne 🙏

bambieblue
autor
5. jan 2023

@taga Dakujem ti velmi krasne😘 no on praveze pripominal mne uz 2 tyzdne pred a nakoniec fuc 😂

loliki
5. jan 2023

@bambieblue My sme riešili také, že či sa na narodky majú pozývať hostia, alebo majú prísť sami od seba. Ja som za pozývanie. Kam ma nepozvú, tam sa netlačím. SMS či telefonát to je také, že ľahko sa zabudne. Všetko najlepšie prajem, urobte si oslavu zajtra. 🙂

bessie12
5. jan 2023

@bambieblue vsetko najlepsie k narodeninam 🎂🍹🌷 mna to caka o tyzden. Som zvedava ci si moj priatel spomenie 😀

luccija
5. jan 2023

@bambieblue ľudia su z tých dní pomýlení ja som dnes tiež rozmýšľala aký je den možno aj to je dovod.Vsetko najlepšie prajem

kukulienka999
5. jan 2023

✨💐✨Všetko najlepšie k narodeninkaaam ✨💐✨môj syn mal 3.1 a popravde buď je to taký blby čas posviatocny a kazdy ma hlavu inde po sviatkoch..ale aj na neho si napríklad krstní rodičia nespomenuli 😁 ale nevadí

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e1i
5. jan 2023

@bambieblue vsetko najlepsie

svetlonos
5. jan 2023

@bambieblue
vsetko naj :D
Ja som dokonca raz zabudla na svoje vlastne ;D. Muz mi volal, ze tajtra teda pojdeme do nakupneho centra (nenavidi ich z duse) a mam taky a taky budget na minanie, ze si mam vybrat co chcem. Potesila som sa a pytam sa, ze co tak zrazu ma dobru naladu na take nakupy. A odpoveda, no ved ked je toho 15steho aspom si kupis co chces, pojdeme na obed. Myslis, ze mi to doslo ?? Nieee :DDD Az ked videl, teda pocul, ze mi to vobec nedopaluju, povedal mi `ved mas predsa narodeniny. Vies ako som sa smiala? Ja to beriem sportovo a Bohudik aj vacsina mojej rodiny aj kamosov.
Muzovi by som to dopredu pripomenula s tym, ze uvarim v ten den to a to a presunula oslavu na den, ked ma volno vzhladom na jeho pracu. HOvoris, ze ide z roboty hned spat. Lubi ta isto velmi, no pokial to ma momentalne vycerpavajuce, tak zabudol. Netrap sa tym 🙂

deny81
5. jan 2023

@bambieblue mala som. Vsetko najlepšie ti zelam 💐😙💓

bajka16
5. jan 2023

Ja som si toto zažila keď, som mala rodičov v zahraničí. Muža som ešte nemala a všetci moji kamaráti na mňa úplne zabudli. Tuším sa vtedy niekde bavili a ja som sama doma premýšľala, že čo idem. Je to smutné, človeku to príde až ľúto. Ale tak blíži sa víkend, tak zbuchaj nejakú oslavu, pozvi rodičov na obed a hotovo. Možno sa aj zahanbia. Inak všetko najlepšie prajem 💫🎂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nenisom
5. jan 2023

Všetko len to najlepšie a najkrajšie prajem 😊❤️

jaond19
5. jan 2023

Vsetko najlepsie zelam, hlavne vela zdravia. Tiez mam narodeniny, od rana mi chodili na mail akurat tak blahozelania z newsleterov a zlavove kody :D muz uz 12 rokov blahozela o den pozadu, nevie si toho piateho ani za nic zapamatat.... decká maju tiez akosi na háku... a uz mam vek, ktory ma skor desí, nez tesí.... furt sa citim ako 25ka :D len moje kosti maju iny nazor 😑

brembo
5. jan 2023

@bambieblue už sa to stalo i mne. Týžden vopred som každý den vedel,že bude mat meniny kamarátka. A ked prišiel den D,tak nič,ani som si nespomenul. Až o 3 dni znovu😂

whatever1
5. jan 2023

Vsetko najlepsie🎉♥️😀

andreablabla
5. jan 2023

@bambieblue Všetko najlepšie k narodeninkam❤️

jajanka31
5. jan 2023

Namiesto toho ze si napísala tu si asi mala napísať rodicom a manželovi.. a napísala by som im ze som z toho smutna a sklamaná v dnešnej dobe zavolať Napísať nie je problém a tiež by som nebrala ohľad na manžela.kazdy chodí do práce. Sú ľudia ktori neoslavuju a je im to jedno ale ty zrejme taka nie si a trápi ta ze ti nezablahozeli tak im to povedz.. mne keby to vadilo a bola by som smutná kvôli tomu tak asi spravím cirkus a hádam sa.. dnes je skutočne milión možnosti stačí chciet.