Nikto ma nemá rád

20. jan 2023

Nikto ma nema rad. Ani vlastna rodina. Je tu niekto podobny? Kto nikdy nezazil lasku?

chiarinka
20. jan 2023

podľa čoho to usudzuješ? nie je to len tvoj pocit?

bloger
20. jan 2023

Možno preto je pre teba ťažké uveriť, že ťa môže mať niekto úprimne rád. Ale ver mi, že je to tak. Nikto nie je sám a nemilovaný.

riesska123
20. jan 2023

Niekotori ľudia nedávajú slovne najavo to že ťa majú radi a to že aspoň troska im na tebe záleží. Ale situáciami, gestami, správaním. Nikdy sa ti nestalo, že ti niekto povedal zober si bundu von nech ti neni zima.Oddychni si ja to spravím za teba. Nie si hladný/a spravím ti jest? Atd… Snáď vieš ako myslím. Neviem či teraz riešiš partnerskú lásku alebo rodinnú,kamarátsku…Ale u nas doma sa nikdy nevravelo napríklad pri odchode ahoj lubim ta uzi si vylet. U nas sa vravelo ahoj a ozvi sa keď dorazis, okamžite píš keby sa niečo dialo a davaj si pozor. Zvláštne, ale aj takto to môže byt u niektorých 🤷‍♀️

eva8
21. jan 2023

Ako sa to prejavuje, že ťa nemajú radi? Potom je ťažké mat rada samu seba. Ty máš iných rada? Seba máš rada? Môžeš mi aj do správy napisat

zuzinka888
22. jan 2023

Posielam ti objatie.💗 A neverim ze ta nik nema rad.

loliki
22. jan 2023

Nikto je proste nikto. Nevadí, keď Ťa Nikto nemá rád. Dôležité je, že Niekto Ťa má rád. 😍
A možno Ťa má rád aj Každý, len niekedy to Každý nedá najavo. ❤

anniezuzana
22. jan 2023

Ahoj, naše vzťahy ktoré žijeme, môžu a sú niekedy naozaj ťažko aj zrozumiteľne. Ľudia nás majú radi, ale inak ako chceme. Je 5 jazykov lásky. Existuje na to test, kde sa človek dozvie, aký jazyk lásky má. Sú to tieto:1.darceky-rad dostávam dary,2.pozornost,3.slova uznania,4fyzicky dotyk-objarie5.skutky lasky-na príklad ti niekto urobí čaj, a ak má.clovek jeden jazyk lásky napríklad darčeky,a druhý mu nedá darček,ale mu urobí čaj,tak sa cíti nemilovany...ale najviac zo všetkého, je láska Boha k tebe. Stvoril ťa ako výnimočného, vzácneho človeka, žienku -si originál, nikto taký nie je ako ty, máš veľa darov, Boh sa na teba rád diva a hovorí si, si dokonalá. Odporúčam ti knihu Očarujúca, alebo 365 otázok v duši ženy, prípadne Minútové modlitby. Alebo ak chces,rada ti pošlem moju knihu,ktorú som napísala s Božej milosti Akú farbu má duša človeka, je to darčeková kniha pre ženy,napíš mi správu s adresou a je tvoja. Alebo si ju môžeš kúpiť na martinuse

yzomandias
8. nov 2023

ahoj ako sa mas teraz ? Mam rovnake pocity akurat.Ja mam s rodicmi super vztah.