Nikam nechodím a nemám kamarátky

28. máj 2021

Ahojte, asi som už zúfalá keď píšem sem, ale nemám v podstate žiadne kamarátky, všetky kamarátstva sa v podstate skončili tak že sa naše cesty rozdelili. Alebo skratka sú moc zaneprázdnené a nenájdu si čas. Viem že sú aj dôležitejšie veci, ale obzvlášť počas tehotenstva sa cítim taká osamelá občas, že by som rada pokecala aj s nejakou kamoškou. Kde by som si mohla nájsť kamarátku keď veľmi nikam nechodím ?

heln
28. máj 2021

Ahoj, tiez ma to trapilo, ale uvedomila som si, ze som samotar a vlastne si vystacim sama. Ale chapem, pises ze si tehotna, tak ked pojdes na poradnu, tak sa prihovor inej tehotnej, pozvi ju na "kavu", bude pekne teplo, chod von, niekomu sa prihovor (rozumej tehotnej) ked budes v porodnici, tak sa rozpravaj s inymi mamickami, chod na nejake cvicenie pre tehotne urcite tam s niekym pokecas....

viktoria1425
28. máj 2021

ja som na tom dosť podobne
Ale ľudia v živote prichádzajú a odchadzajú.
A keď budeš tehu alebo v pôrodnici,na ihrisku určite nájdeš niekoho na tom podobne a najdete spoločnú reč 🙂

lululucy
28. máj 2021

Ja som tiez dost ticha,neviem sa len tak prihovorit hockomu. Ale ked sa mi narodila dcera, tak to uz medzi ostatnymi mamickami islo samo. Potom sa uz mas o com rozpravat 🙂

zuzikak
28. máj 2021

a co tak sa pridat do nejakej skupiny kde z rovnakeho mesta cakaju dalsie zeny babatko v priblizne rovnakom case ? Najprv si popisete co uz mate nachystane, ako sa citite a mozte si vyjst na tehotensku prechadzku alebo do obchodu spolu. Uvidis, ci si sadnete. Neboj tehotenstvo je len docasne, spoznas kamosku na poradni, v porodnici alebo potom s babom na prechadzke alebo na ihrisku

nelca0510
28. máj 2021

Ver mi, že sú to normálne pocity. Keď sme s dcérkou začali chodiť na ihrisko, spoznali sme dedicky aj mamičky v pribliznom veku a dá sa pokecať 🙂

dzina007
28. máj 2021

Ja som svoju naj kamku nasla na konovi. Dala si inzerat ze hlada kamosku na pokec.. vtedy nemala este ani dieta ale ze rada pojde pokocikovat... a nakoniec sme si tak sedali ze si uz kecame 7 rokov... 😀

sono2
28. máj 2021

@dzina007 wow!
Paráda

mattkapd
28. máj 2021

Škoda ze si nenapísala z akého si mesta.. Ak si z PD a okolia kľudne ta vytiahnem von a zoznamim ta s nejakými mamickami

bavlnka92
29. máj 2021

aj tu na koňovi sú skupiny hľadám kamošku / spoznajme sa / ... skús sa pridať a napísať odkiaľ si, záujmy a je to. držím palce aby sa niekto ozval.
síce som to tiež skúšala ale zatiaľ bez výsledku. ja sama vydržím ale je mi ľúto že malý nemá rovesníkov aby sa pohrali spolu lebo tu v okolí nikoho nemáme a ihrisko 0 bodov pri nás..

l_a_d_y
29. máj 2021

Chapem Ta. Ale neboj ako pisu baby vyssie spoznas aj na ihriskach mamicky alebo ak budes s dietatom chodit na rozne aktivity. Alebo aj tu na koni su rozne skupiny. Alebo mozes napisat aj mne. Ja s tebou rada pokecam 😉

gazpalm
29. máj 2021

Tak ja som mala tie pocity ,lebo som z kamosiek bola tehu prva a nemali na mna tolko casu kedze pracovali ,potom som nemala ja cas na ne 🙄a kedze vsetky uz mame o nieco vacsie deti tak uz frcime na kavickach normalne, akurat planujeme vylet ,babsku jazdu niekam do zahranicia..na ihrisko som nechodila ,ked tam boli ine mamy ,lebo mna rozhovory o kojeni a kakani absolutne nezaujimali a vacsina mam mi prisla trocha strelena z tych deticiek,ale to som ja😁ale ak to tebe vyhovuje ,je to moznost

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz