Nie som spokojná so sebou a ani s ničím

28. jún 2023

Žienky niesom spokojna so sebou niesom spokojna s ničím. Mám dve deti z proste neverím si . Toto sa tiahne somnou celý život. Neviem sa tešit mňa nezmení nejaký psychológ proste viem to. Kto to má podobne ako ja ?vždy ma niečo baví robiť chvíľu a potom zas iné . Zamestnanie tiež som robila 2 roky tam 3 roky tam 1 rok tam 🤦
Škola má nebavila proste som nejaká lajdacka ale snažím sa veľmi a myslím že to je hlavné . Občas len tie myšlienky má otravujú ale ked niečo robím je to lepšie

denkabemommy
28. jún 2023

Psychológ to nezmení, ani nemá. On ťa môže len naviesť a ukázať možnosti. Nezatracovala by som túto možnosť, len teda občas nesadne človeku hneď prvý, treba hľadať ďalej 🙂. Tteba si nájsť činnosť, v ktorej chceš byť naozaj dobrá a držať sa jej a prekonať tú chuť prokrastinovať, lebo tá príde hneď, keď opadne prvotná eufória, proste sa treba do toho zaprieť, stanoviť si ciele, až sa to stane tvojou bežnou rutinou a ani ti nenapadne s tým prestať (ako keď si každý deň človek umyje zuby, úplne automaticky).

lucka_ke
28. jún 2023

musíš si upratať priority - čiže čo chceš robiť, čo chceš dosiahnuť a keď sa rozhodneš pôjde to ľahšie, ak ťa nebavila škola možno si si zle vybrala, externe sa dá študovať aj teraz

kamatopo
28. jún 2023

Tak rob čo ťa baví. Nájdi si koníček a do toho sa vlož.

athena27
28. jún 2023

nemáš o sebe najlepšiu mienku, najskôr zapracovať na sebaláske potom sa veľa zemní.

apolka77
28. jún 2023

Máš pravdu, psychológ ťa žiadny nezmení.
Prečo by mal?
To nie je jeho poslanie meniť ľudí.
Nezmeni Ťa nikto na svete iba Ty Sama to dokážeš...keď budeš chcieť.
Lenže to stojí námahu ...a bude to pravdepodobne bolieť.
Hlavne sa prestan ľutovať, alebo dobre, povedz si trochu sa polutujem ale potom sa zdravo nahnevam na seba a začnem pracovať na Tom aby som sa lepšie cítila .
Pozri, veľa ľudí sa cíti podobne ako Ty ale je dôležité ako sa k tomu postavia.
Niekto sa najskôr ľutuje, potom ale zabojuje.
Dôležité je vždy sa pokúsiť vstať.
Nezacyklit sa v negatívnych myšlienkach.
Napr.skus pozrieť na YT Martina Lajprika má veľmi výstižne videá aj shorts..aj meditácie fakt vždy ma nakopne keď padnem do pochmurnych myšlienok.
Skús sa pohybovať v spoločnosti veselých ľudí, ktorí žijú a nevidia za každým rohom nebezpečenstvo.
Toto je dôležité , lebo aké myšlienky máš tak take situácie priťahujes.