Nie som na prvom mieste

mimi8383
4. júl 2022

Ahojte. Už som sa raz v skupine zdôverila a celkom mi to aj pomohlo (na chvíľu) lebo mi bolo povedané, že nie nie som úplná hysterická krava...
A teraz k veci: Jednoducho má trápi, že ten môj priateľ má síce má veľmi rád, ale necim , že by som bola u neho na 1.mieste. proste má syna 16 ročného s bývalou a majú veľmi pekný vzťah, čo mu nezazlievam. Lenže ona mňa neznáša a nechce ,aby som sa čo i len stretla s jej synom.
Skúšala som jej dokonca napísať sms, nech sa pozhovarame, ale nula bodov. Ten môj priateľ robí mŕtveho chrobáka a keď s ňou volá ide inde. Nerozumiem tomu celému. Ja si väčšinou viem rady, ale tu je v hre láska a emócie a tie popletu musel. Ja vážne neviem. Nechcem ho opustiť, žijeme spolu a je super. Len tá jeho ex . No nechápem prečo ju nepošle do riti, keď na mňa nadáva jak na poslednú neviem co

ckocka
4. júl 2022

Jeho syn a jeho ex sú už navždy súčasťou jeho života. Ber všetko, alebo nič.

dzulli1980
4. júl 2022

Je to matka jeho dieťaťa ... a jeho dieťa a ona budú vždy súčasťou jeho života ... nezmeníš to ... pokiaľ to nevieš prijať, odíď z toho vzťahu, lebo takýmto "zožieraním" si len ubližuješ ...

mimi8383
autor
4. júl 2022

@dzulli1980 to chápem , ale tu intenzitu a opovrhovanie čo sa týka mňa z jej strany , tomu teda nerozumiem

mimi8383
autor
4. júl 2022

@ckocka asi si musím vybrať, či znášať jej osočovanie a ich tajnostkarstvo a permanentne vypisovanie stretávanie volanie cez mobil alebo pa pa a začať odznova

ckocka
4. júl 2022

@mimi8383 No to musíš, ale medzi nami, u každého chlapa budeš musieť niečo znášať. Tým ti nechcem radiť aby si práve s týmto zostala.

kulumulu123
4. júl 2022

@mimi8383 ak sa rozisli kvoli tebe tak verim ze ju serues uz len tym ze dychas... Ale ak tvojmu chlapovi nestojis ani za to aby si ta zastal tak ten vztah asi velku perspektivu nema... Ves ako sama pises

asi si musím vybrať, či znášať jej osočovanie a ich tajnostkarstvo a permanentne vypisovanie stretávanie volanie cez mobil alebo pa pa a začať odznova

Uz si si asi sama aj odpovedala 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

mimka1402
5. júl 2022

https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/moj-priatel-si-kazdy-den-pise-s-byvalou/

Už si tu mala diskusiu... Vieš, prepáč ale tvoj priateľ je ten hlavný problém a nie bývalá. Očividne si len záplata, inak si neviem vysvetliť prečo odchádza od teba preč a prečo hrá mŕtveho chrobáka. Načo ti je takýto srab?
Maj hrdosť a pošli ho do prdele. Takýto vzťah s bývalou ktorá ti bude zasahovať do života naozaj nepotrebuješ.
Kebyže mu na tebe záleží tak si ťa zastane, keď by s ňou volal nemal by za potrebné odísť preč, kľudne by s ňou sa rozprával. Toto je totálny magor.
A preboha prečo si písala ty jeho ex?? Veď 16r je síce dieťa. Ale nie je preboha dieťa také, ktoré by si nemohlo samé rozhodnúť s kým sa chce stretnúť a s kým nie.
Preboha maj rozum a vypadni od takého blbca.

kitycat
5. júl 2022

Uz zase? To tvoj chlap ta separuje... Mozno este zo 5 tem ti treba zalozit

Toto je tretia tema na tento motiv

jaskolka
5. júl 2022

@mimi8383 máš tu 3,alebo 4 témy s tým istým.
Všade máš odpovede, že v podstate to nemá význam, že lepšie je takýto vzťah skončiť, čo zrejme nechceš.
Tak čo iné chceš počuť? A dookola budeš zakladať nové a nové témy s touto otázkou?
Myslíš, že iné odpovede budú?
Ozaj nechápeš, že ten chlap ta ma a bude mať v paži?Píšeš o s ex aj zbytočne, toleruje, aby ti nadávala, o teba už prakticky nemá záujem.
A nie, nebudeš a nie si na prvom mieste.
Chceš nejaký odvar, alebo zaklínadlo, aby jeho ex aj syn zmizli a on ta nosil na rukách?
To bude v prípade, že si nájdeš iného chlapa, bez záväzkov.

zuzanockamt
5. júl 2022

@mimi8383 Ako dlho ste spolu? Čo bolo dôvodom ich rozchodu?

canany
5. júl 2022

Ja za zenu skoro v tvojom postaveni, len on mal 8 rocnu dceru a ja som nebola dovodom rozvodu, ale exmanzelkyna nevera, ti mozem len jedno poradit, zdrhaj z takeho vztahu. Nestoji to zato a s odstupom casu budes velmi lutovat. Radsej som mala byt 10 rokov sama

nurielka
5. júl 2022

Podľa mňa ti nevyhovuje vzťah s chlapom, ktorý má záväzky a je dobre si to povedat na plné ústa.Vidis to, nevieš čo máš s tým robiť (alebo to aj vieš) a si v začarovanom kruhu a tu ti nevyhovuje jeho ex, tam zasa tajnostkarstvo, osocovanie. Jeho ex si môže myslieť o tebe všetko, ale ty by si mala riešiť svoj vzťah. To s ním si, a nie s jeho ex. Keď chceš začať dýchať, tak lov vo vodách s mužmi bez záväzkov.

retatka
5. júl 2022

Ja sa ti úprimne čudujem ,že na takéhoto muža so záväzkami si odkázaná .Mladá,slobodná baba ktorá môže vyberať .Načo si komplikuješ prosím ťa život ?Veď je kopec skvelých ,slobodných mužov pre ktorého budeš na 1.mieste .Pre tohto nebudeš nikdy ,má ťa v paži ,to hádam cítiš a preto tu vkuse zakladáš témy .Časom to bude ešte horšie ,konaj zakiaľ si mladá a máš šancu nájsť normálneho muža .

sandra_kul
5. júl 2022

ked ono su tieto vztahy niekedy take. tazko sa mu asi nieco hovori, kedze sa boji, aby potom neprisiel o chlapca, aj ked teda ten je uz dost velky na to, ze ma vlastny rozum. no ex by mal poriesit, aby teda neprisiel kvoli nej aj o teba

0kristina0
5. júl 2022

Raz tu bola tema, kde zena zistitla ze ju muz podvadza s jeho byvalou manzelkou, jeho dcera sa prekecla, ze mama isla lyzovat a jej ex tam bol s nou. Mozno je to aj tvoj pripad. Ber nohy na plecia, naco si to komplikujes s rozvedenym so zavazkami?

dilino
5. júl 2022

mala si už dávno odisť najsť si normálného chlapa a nie zakladať 5 tém o tom istom.Co si mysliš že ked otehotnieš nahodou s nim že to bude lepšie.Asi jeho syn je pre teba inkognito a ON s ahrajka s tebou a TY mu to žerieš aj z navijakom.Ja takého chlapa by som nechcela čo by bol proti zoznameniu s dieťaťom.Zvlašť ked syn jeho má 16 rokov.To je puberťak a nie male dieťa.Odid kým je čas a boh vie či sa s bývalou nestretava a majú spolu čoro-moro.A za chviľu pride doba ked ťa pošle do teplých krajin.Naozaj si odkazana na takého chlapa.Co neexistujú slobodný bezdetný.