Nič poriadne som nezažila, nikde som nebola a nič som nedokázala

8. jan 2022

Čaute
Čo to je kríza stredného veku 😁🙈keď premýšľam ako som konala a aká som bola medzi20-40 rokmi
Nič poriadne som nezažila ,nikde nebola a nič nedokázala

zmrzlinka2021
8. jan 2022

Čo je to "poriadne", čo si nezazila? A s kym sa v tomto smere porovnavas?
A co zanmena "nieco poriadne dokazat"?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
8. jan 2022

Nelutuj sa.cas už nevrátiš.zacni s tým niečo robiť.

adka176
8. jan 2022

Buď rada, že si vtedy mala kľudné obdobie a nič také poriadne nezažila .... DNES by si ľutovala ako si žila a čo si vystrájala....

andrejka1974
8. jan 2022

Kríza stredného veku ako u koho môj muž po 40 druhá puberta dal si prvé tetovanie po 45 chodí so synmi na žúrky a po 50 úplní pohodak nič ho nerozhodi viacej maká rekonštruuje starší dom sám a ja som spokojná a šťastná a nič by som nemenila a že som nič nezažila v 20 už ročné dieťa ale neľutujem proste si život užívaj aj teraz nič nie je stratené

bibka26
8. jan 2022

Čas sa vrátiť nedá takže je zbytočne ľutovať 🙂 a či si zažila niečo alebo nič je veľmi subjektívny pohľad, v prvom rade sa s nikým neporovnavaj, ako sa vraví nikto nieje taký škaredý ako na fotke na občianskom, ani taký šťastný ako sa tvári na Facebooku,.... sú veci s ktorými jednoducho treba len žiť a vysporiadať sa s nimi , ak máš dojem že keď preanalyzujes svoj život a chceš niečo zažiť alebo vidieť nikdy nieje neskoro ale aj ťa to napadlo len preto že niekto rozpráva kde všade bol a čo zažil videl tak sa nenechaj opantať dojmami ľudia radi preháňajú. Každý sme iný no myslím že každý sa snaží využiť danú životnú etapu ako najlepšie vie 🙂....kým nie sú v truhle vieš s tým pocitom pracovať aj niečo nové zažiť

cimage
8. jan 2022

Netreba nic v zivote lutovat, vsetko je ako ma byt. Ak mas pocit, ze by si chcela nieco zazit, alebo velku zmenu, tak kludne aj vo vyssom veku. My sme s muzom v tomto, ze radsej zazit ako potom lutovat. Niekedy to nevyjde podla predstav, ale skusili sme a nemozeme sa potom stazovat.

number19
8. jan 2022

Netreba si nic vycitat.
Ak mas 40 a si zdrava, tak si este mlada zena. Zacni planovat.

stonoz
9. jan 2022

V tomto veku uz asi vies, co ta laka, co by si chcela zazit, akym smerom ist, tak je na case plnit si sny

kamatopo
9. jan 2022

A máš deti?

bennn
9. jan 2022

Sice ešte nemam 40, ale tiež to vnimam podobne :D a mnoho ďalších ľudí, ktorí sa nad tým trebars takto ani nezamyslia.