Nič ma nebaví, cítim sa menejcenná

evak12
8. aug 2024

Dobry den, prosim vas, co robit... Som zufala, nic ma nebavi, netesi, citim sa menejcenna.. Mam super manzela, dvoch synov, odmietla som dalej robit veducu predajne, tak sa mi to v praci davaju pocitit, odrazu som ta najhorsia, robim tam 5rokov,praca ma bavi(bavila), ked som nieco povedala, ze sa mi nepaci ostala so ta zlu, chcem dat vypoved, hoci nerada, lebo bude tazke opustit tych zakaznikov, pracu ktora ma bavila... Neviem, vela si cely zivot namyslam, uz ma to nebavi... Potom sa bojim o synov, o manzela, ze to nezvladnem😔😔😔prosim o radu, nakopnutie, nech sa spametam

tina1549
8. aug 2024

čo by si chcela prosím ťa počuť? Chceš odísť z roboty odíď a nájdi si inú. Bežná vec, keď nemáš dobrý pocit porozprávaj sa s manželom a nie tu plakať veď nemáš 15 preboha

suptdi
8. aug 2024

Prečo si odmietla robiť vedúcu?
Prečo ti to odmietnutie kolegynene, kolegovia dávajú pocítiť?
Prišla namiesto teba vedúcu robiť osoba, čo tam s vami nepracovala a nezapadla do kolektívu, alebo namiesto teba vedúcu robí tá, torá bola vždy v kolektíve najmenej obľúbená a niečo si kompenzuje?

egonsk
8. aug 2024

@evak12 mne personalista povedal, ze je idealne, ked niekto meni zamestnanie kazdych 4-5 rokov, lebo ho to posuva vpred. Vraj ludia co maju v zivotopoise, ze niekde robili 7 a viac rokov su pre neho znakom problematickych, lebo sa budu tazko prisposobovat novym pravidlam a voli ich az ked nie je lepsi niekto v ponuke. Takze mas dobru sancu si nieco rychlo najst, pozri na to pozitivne. 😉

mfilkova
8. aug 2024

Pekný deň, ahoj, ak sa trápiš, priateľ sa venuje aj týmto témam formou etikoterapie. Ide aj do detstva. Kľudne pošlem kontakt. 🙂

lulina000
15. aug 2024

@mfilkova mozem na nho kontakt? Aj ja mam problemov vela .