Nezvládam reči okolia o výške môjho priateľa

kamik295
25. aug 2022

Čaute.
Prišla som tu s tým, že už nezvládam reči z okolia. Ide o to že môj priateľ je odomna o dosť vyšší. Ja meriam 1,60 a priateľ cez 1,90. Už veľa krát som počula od blízkych, dokonca od rodiny že sa k sebe výškovo úplne nehodíme, že je to smiešne...ako on by šiel s nejakým dieťaťom. Ubíja má to keď vidíte že rodina sa Vám smeje a zabávajú sa na tom. Mám ho skutočne veľmi rada a veľmi si rozumieme. Len to moja psychika nezvláda.

tehulka2011
25. aug 2022

Stale lepsie ako keby bol nizsi od teba… takto to mate praveze fajn

ninka99865
25. aug 2022

Preco? Veď to je podľa mňa dosť hot keď je muž taký veľký a žena drobnucka..

syslik81
25. aug 2022

tiez mam vyssieho priatela .. predtym hadzanara a teraz cca 180 .. uprimne mi je jedno co si myslia druhy ...ludia sa stale budu posmievwat je jedno s kym si ... su to ich prazdne zivoty

pribinak
25. aug 2022

@kamik295 vieš ako, je načase, aby si všetkých týchto mudrlantov poslala zdravym krokom do riti

Na ďalšom priateľovi sa im zas nebude páčiť nos, na inom jeho meno, …..

doriiis
25. aug 2022

Ja 158 cm,on 193 cm...som mu po bradavky.reci okolia😂😂😂...ze to vobec riesis

simsalabim
25. aug 2022

@kamik295 neblazni 🙈 Ved toto vo vztahu nie je podstatne. Pozri fotku - Alan Rickman (aka Severus Snape) s manzelkou. Spolu od 18 do jeho smrti v 69 rokoch…

komplikovana
25. aug 2022

Ukaz im pomysleny prostrednik. Prepac, ale od kedy sa urcuje kto s kym ma byt vo vztahu podla vysky? Vela rozumu rodina teda nepobrala. Naozaj nestoja za to, aby ta to takto nicilo.

tenerifka
25. aug 2022

@kamik295 toto sa nezmeni, je to v tebe, ak by nebolo, od zaciatku by si mala tupe reci "ludi" u prdele

tenerifka
25. aug 2022

@kamik295 vies co mne moje "slovenske okolie" hovorilo, ked som si nasla frajera Spaniela?, ze ma zneuzije a preda na organy😂, tazky stredovek, primitivizmus a debilita

mimka11111
25. aug 2022

@kamik295 je to úplne super 😉, tiež som mojmu po prsia a máme spolu krásneho vysokého synčeka 😉, nikdy by som nemenila môjho chlapa, akékoľvek reči by ľudia mali.....reči rodiny vôbec nerieš, sú to prízemni ľudia, ktorí len závidia 😉

ropucha6
25. aug 2022

@kamik295 tiez mam 160cm, moji frajeri mali aj 197, 196, teraz manzel 187cm…ale co ja viem, nikto nikdy nemal nejake reci, aspon nie predomnou 🙂 neries

marca12
25. aug 2022

@kamik295 ja mam tiez o 25 cm menej ako moj a v zivote mi nikto nic na nas vyskovy rozdiel nepovedal. To co mas za rodinu...kasli na nich ako ta vobec moze takato poznamka rozhadzat

ada_alica
25. aug 2022

@kamik295 dievča trochu sebavedomia, ja 160 môj ex manžel 186 a? Práveže ja vyhľadávam vysokých.... pokiaľ nemá minimálne 177 ani neriešim 😁

spadnutaslivka
25. aug 2022

vždy som sa v puberte hnevala na všetky malé baby, že berú vysokých chalanov a na nás vysoké ostávajú len krpci... Keď človek dospeje, pochopí, podľa čoho si má vyberať manžela 😉 (ale darmo, podaktorí to nepochopia nikdy)

alguno
25. aug 2022

Ja tiež meriam 160 cm, som štíhla. Mne sa veľmi páčia vysokí muži, min. 185 cm. Tak má vyzerať pravý chlap! Nepočúvaj druhých ľudí!!! Keď budete mať deti, a budete mať dcéru, tak možno bude vysoká a bude z nej modelka, alebo syna. alebo oboje. 🙂😉 Buď rada. Držím palce!

jazula
25. aug 2022

Moj brat má skoro dva metre, jeho manželka je nižšia ako ty. A sú šťastní, výška v tom nezohráva žiadnu rolu. Tí, čo to komentujú, by mali riešiť vlastné problémy a nie komentovať tie neexistujúce.

jeennyv
25. aug 2022

@kamik295 moja suseda ma 157cm ako ja jej muz ma 190 cm ziju stastne moja kamoska je o par cm nizsia este jej muz tiez 190 cm a uz maju 3 deti 😀😀😀 clovek ked chce si chu…jovinu najde…to len sa na to vykaslat

rachel36a
25. aug 2022

Co riesis blbosti...ja mam 168 a moj muz 196... Moja mamina mala 156 a moj otec 192... Nikdy sme to neriešili ani neriešim

hradnapani
25. aug 2022

este aj toto niekto riesi? 😨 tusim nikdy nevyhovies, raz je privysoky, raz nizky, tucny, plesaty, malo ci privela svalnaty, ale hlavne autori tychto hlasok by isto posluzili ako modelovia ci modelky krasy tela i ducha 😀
a ty popracuj na sebavedomi - toto by ta absolutne nemalo rozhodit a nie ze to tvoja psychika nedava 😉

xena0
25. aug 2022

Vôbec by som neriešila nejaké hlúpe reči okolia 🙂 veď vzťah predsa nieje o výške a o Tom či k sebe podľa nejakých parametrov okolia "pasujete"

zorana999
25. aug 2022

@kamik295 bože žena. To je tak strašne sexi takáto kombinácia snáď sa neurazíš ale ja keď vidím taky par na ulici tak si predstavujem ich radovánky 😅😁 proste vyzerá to veľmi príťažlivo. Nech idú všetci do kelu, hlavne, že vy ste spokojni a určite spolu vyzeráte skvelo

hivanik
25. aug 2022

Medzi nami je 5cm rozdiel a keď si nahodím opätky tak som niekedy aj trochu vyššia....Nikomu to nevadí....Podstatné je vnútro človeka a ci si rozumiete a nie výška partnera....Alebo by sa im viac pozdával výškovo rovnaký partner a niejaky násilník???
Ja by som im odpovedala, že takého si hľadala a našla si ho

liloastitch
25. aug 2022

Jedným uchom dnu, druhým von. Ja mám 150 cm, priateľ rovných 200.. ešte je aj starší viditeľne, aspoň raz do týždňa ho niekto označí za môjho otca. Nech, my už sa na tom zasmejeme. Jediné čo ma kedy urazilo,tak keď sa kolegyňa na mňa ocapila , že si vysoké ženy ako ona ťažko hľadajú partnerov lebo si takýto chlapi hľadajú " vreckové jebátka" ako som ja. To mi bolo nepríjemné. Ale inak mi to je vážne šuma fuk kto si čo myslí.

kitycat
25. aug 2022

@kamik295 mas okolo seba samych primitivov. A ak vobec uvazujes nad tymi komrntarmi si tovnako primitivna... Vazne.

Nechaj chlapca, nech hlada babu co neda na kecy ostatnych alebo sa konecne postav za rozhodnutie byt s tymzo vysolym chlapm.

Vazne si treba na toto pytat radu?

nikaeli
25. aug 2022

moja sesternica je drobučká, na fotkách s manželom mu je sotva pod pazuchy 🙂 o pár dní majú 24. výročie svadby a prednedávnom ženili syna 🙃 reči sa hovoria a chlieb sa je, nenechaj sa rozhodiť blbosťami 💗

mell27
25. aug 2022

@kamik295 mne to práveže príde milé,keď je žena o dosť nižšia 😃 podstatné je, že si rozumiete a máte sa radi 😊 👍

buberova
25. aug 2022

Ja 165, manžel 193.. a podľa mňa je to cool 🙂 vôbec nič si z toho nerob

mimikarol
25. aug 2022

Ja mám 166 a muž 196cm. Náhodou je to super, môžem si obuť čo len chcem a nikdy nebudem vyššia. Sme spolu 14 rokov a zatiaľ som nepočula žiadnu narážku na jeho výšku a keby aj, bolo by mi to srdečne jedno

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkamotka
25. aug 2022

No nic, asi sa uz len musis asertivne ohradit, nech neblbnu