Nezaujíma ma partnerova rodina

12. jan 2022

Nezaujíma ma partnerova rodina. Vôbec neviem o čom sa mám snimi baviť keď som u nich. So svokrom už vôbec. Len sa snim zdravím už asi 8 rokov. Nemám k nim žiaden cit a neviem prečo. Nemám ich rada ale nedá sa povedať že ich neznášam. Len k nim nič necitim. Preto sa snim aj bavim vždy ako s cudzími a len tak formalne.

deti95060810
12. jan 2022

načo tam potom chodíš... možno by si lepšie spravila keby si túto povinnú jazdu nerobila a ... možno by sa uľavilo aj domácim...😉

tosomja
12. jan 2022

Ak to vyhovuje obom stranám...

zdenka11081983
12. jan 2022

A načo tam chodíš? Mne by taka znechutena, zduta nevesta akurát odoberala energiu...posli len priateľa, tebe bude fajn a im ešte lepšie.

martina1201
12. jan 2022

A zaujíma ťa tvoja rodina? Máš jej členov rada? A čo partner? On má rád tvoju rodinu a zaujíma sa o ňu? Ublížila ti nejako jeho rodina, že ich nemáš rada?

anita6666
12. jan 2022

A prečo by ťa mali zaujímať? Však sú to pre teba úplne cudzí ľudia,normálna vec.byt tebou,tak sa nesilim ani v nejakých návštevách.zbytocnost

zildo
12. jan 2022

Za 8 rokov si si ku nim nevytvorila žiaden vzťah? A oni sa s tebou ako bavia? Je to divné? Však nemusis ich milovať,ale nemať k nim žiaden cit🙄 a muž s nimi ako komunikuje? A s tvojou rodinou?

autor
12. jan 2022

@martina1201 neublížila tak tiež nechápem prečo nemám k nim žiaden cit alebo niečo. Že stále sme si ako cudzí a neviem o čom snimi kecat. Stále sú pre mňa ako cudzí...

autor
12. jan 2022

Tak len tak pomalo lebo on je taký tichší typ. Jeho mama sa ho vždy na niečo pýta a on jej len odpovedá. Není veľmi komunikativny

martina1201
13. jan 2022

Prečo neodpovie a aj na zvyšok otázok?

zmrzlinka2021
13. jan 2022

Su to frajerovi rodicia, pre teba cudzi ludia, nie si povinna tam chodit. Je ine, keby si bola ich nevesta, tam uz si sucastou rodiny.