Nezačínajte si so zadaným

bella27894
10. mar 2021

Davnejsie som tu pisala ohladom afery so zadanym ako som sa nato vykaskaka koli zene a dcere jeho .nechcela som im rozbit rodinu ...stale ho mam rada aj napriek vsetkemu ublizil mi vela krat ..nesla som uz za nim ani nepojdem . ...minule mi povedal ze ma lubi stale a ze som mu ostala v srdci ..stretla som ho zbiteho zena mu robi monokle nechce ju opustit su spolu 15 rokov ..vyhovuje mu ze ma navarene doma.upratane vsetko
Nechcem aj ju spinit ale ona je velmi hystericka dost vybusna poznam ju osobne..spravila vsetko preto aby ostal tam ...nechce sa jej pracovat ...nemaju dobry vztah ona nema kam ist nema rodinu ..minule mi napisala ze som.bola pre neho iba hracka nic ine ..ze sa veaj mam tym zmierit ..dost mi to trhalo srdce ..nechcem sa starat ale chcem tymto povedat ze radsej si asi netreba zacinat so zadanym ..mozno ma budete sudit zato ale boli la to a mrzi pretoze mi bolo s nim.velmi dobre .vedela som ho vypocut aj on mna ...

katkati
10. mar 2021

@bella27894 To čo za chlap, čo si dá urobiť monokle od ženy.

denden77
10. mar 2021

no kto by to bol povedal, ze afera so zenatym moze takto dopadnut.. 🤔

bella27894
autor
10. mar 2021

@denden77 klasika

patka06
10. mar 2021

zvláštny chlap má odvahu nájsť si milenku a nechá si od ženy robiť monokle, len preto aby mal navarené a upratané

tenerifka
10. mar 2021

@katkati kurevnik a slaboch, co nema gule na to odist od zeny a preferuje full servis

zuzikak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heleninamama
10. mar 2021

@bella27894 Hnusná neschopná manželka! Bije ho chudáka, robí mu hysterické scény, necháva sa ním živiť a možno ho aj znásilňuje... Strašné čo i len čítať... A pritom je to taký úžasný, milujúci muž, manžel a otec s obdivuhodným charakterom. Aj mne to trhá srdce.
Si dobré dievča, citlivé a milujúce, zaslúžite si obaja šťastie. Tak choď a zachráň ho. Vezmi k sebe a staraj sa o neho, vypočuj ho, pofúkaj mu rany, plať za neho alimenty... A potom napíš, keď sa bude kurviť kade tade.

denden77
10. mar 2021

@heleninamama perfektne zhrnute 😁👏👏👏

dskjhfdlkdjhl
10. mar 2021

@bella27894 ked ho bude na buduce bit, tak sa postav pred neho a nech urobi monokel aj Tebe, budete sa este viac k sebe hodit🙊

mpg
10. mar 2021

@bella27894 Vzťah so zadaným mužom môže priniesť iba takéto "naviac problémy", on si má poriešiť veci doma a nie hľadať ďalšiu ženu, ktorá ho vypočuje.

simona1998
10. mar 2021

@bella27894 vy ste niektoré taký odpad 🙂 tým myslím tie čo sa pchaju aj tak iným do vzťahu 😇prajem ti všetko dobre , len aby si ty nechodila s monoklom od neho ako na pase 🙂😇

0silvia0
10. mar 2021

@bella27894 v dnesnej dobe navarene a upratane je strasne chaby dovod zostat v akomkolvek vztahu.

elizabet173
10. mar 2021

@heleninamama genialny prispevok !!!!

olivia1425
10. mar 2021

@bella27894 vYzera to na genialneho chlapa teda....👌
No a k teme ano pripajam sa k ludom kt. nenavidia zeny ktore sa seru do vztahu a este si hladaju ospradelnenie!
Samozrejme ze manzelka je na hovno lebo 1000 dovodov ktore on chudacik povedal
Stat sa moze kazdemu ze sa zamiluje a ano niekedy si clovek nevyberie do koho
Avsak fer by bolo keby svoje manzelstvo ukoncil a potom budte spolu stastni naveky...ale takto hrat na kolko stran.....
Ach zena a toto ti je luto?

petamich
10. mar 2021

@bella27894 dakujeme ti za toto zistenie 🙂 nebyt toho, aby si napisala prispevok o tom, ze si nemam zacinat so zadanym asi to hned zajtra spravim 🙈 a mas pravdu vzdy to je tak, zena zla a chlap chudacik hlada stastie inde 🤪

katkami123
10. mar 2021

Čo iné sa dalo čakať? Žena zla a chlap chudák 😀 to je ako zo šlabikára pre trtkošov. Len sa čudujem, že sa vždy nájde nejaka blba, ktorá tomu vždy naletí. Keby jeho žena bola naozaj taka ako ti opisoval, už dávno s nou nie je. Ako ti napísal - bola si pre neho iba hračka, trosku vzrušenia v stereotypnom živote. Zase z neho nerob nesvojpravneho chudáčika, keď chcel a vedel ťa namotat a sexovať s tebou, tak by sa toľko vedel aj rozviesť. Ale nechce, lebo to s tebou vážne nemyslel 😉 aj ti to povedal.

tncka
10. mar 2021

@bella27894 chlap s monoklami od zeny🤣to je celkom zabavne si predstavit. Ked ju on nechce opustit,teba lubi,no to bude nejaky mesuge🤦‍♀️🤣

katkami123
10. mar 2021

A čo ak mu tie monokle urobila nejaka iná milenka, ktorá ťa nahradila? 😀

jankapepe
11. mar 2021

@bella27894 jedno je dobré že s ním nič nechceš mať lebo cítiš že to zmysel nemá.
Čo je ale zle že si stále nepochopila pár vecí:
- monokle mu na 99% nespravila žena 🙂 to mu fakt toto veríš?
- jeho žena nie je taká ako ju opisuje
- on nie je taký chudáčik ako sa robí, len ti vie dobre klamať a hrať na city.
- a áno jeho žena má pravdu, bola si len hračka. Ak by to tak nebolo je dávno rozvedený a žijete spolu.

ibrunova
11. mar 2021

Ktovie, ako je to s tými monoklami.

lesana25
11. mar 2021

Jasne, žena mu ich urobila 😂 asi mu prišla na nejakú novú slečinku 😂😂😂 ty ozaj uveríš každej rozprávke čo ti narozpráva aby si mu znova skočila do postele.
A len pre zaujímavosť, skočila si?

simona1998
11. mar 2021

@lesana25 isto hej , dala mu ľutostny sex 😀😀

eeffka
11. mar 2021

@0silvia0 musim ti oponovat 🙂 v dnesnej homeofficovej dobe mat navarene a upratane a oprane 🙂 by bol pre mna dovod na rozmyslanie 😝

karpina
11. mar 2021

Ešteže ty sa zadaným vyhýbaš. Každá ktorá chrápe so zadaným, si nájde to, čo si zaslúži.

clodika22
11. mar 2021

Vraví sa, že karma je zdarma 🙂

gabika0825
11. mar 2021

@bella27894 No to je klasická situácia. Ona ho nemôže stratiť kvoli tomu že nemá bez neho nič a to si dobre uvedomuje, preto robí takéto veci... ale že ho bije? 🙄 to mi príde ako vymyslené celkom. On pri nej ostáva zrejme kvôli tomu aby bol s dcérou, lebo sa bojí že jeho manželka si to zariadi tak že po rozvode by dieťa už nevidel. Aj on si je toho vedomí. Ale toto nebude fungovať takto dokonca života. A do teba sa zahladel a cíti zrejme k tebe niečo čo pri svojej žene necíti už, len nechce odíst kvoli dieťaťu. No ale neverím tým monoklom. Ako hádky tam môžu byť ale čo je to za chlapa čo sa nehá biť od svojej ženy a nevie urobiť vážny krok k tomu aby bol s tebou, je to zbabelec prepáč. Buď rada že si od neho zdupkala preč.

gabika0825
11. mar 2021

@jankapepe Podľa mna to nie je celkom tak... ten posledný bod čo pišeš. Ono keď je tam už manželstvo tak je to trošku komplikovanejšie. A láska k dieťaťu je veľmi silná. Ako píšem, nepoznáme ani autorku ani toho dotýcného. Nemusí jej hneď klamať. Ale ani netvrdím že neklame. Stávajú sa aj takéto veci a to často, aj keď predtým zatvárame oči. Ja si myslim že dotyčný by možno aj odišiel, len keď je tam dieťa a hysterická manželka, tak si aj uvedomuje že by možno dieťa už nevidel a manželka by mu po rozvode robila peklo, keďže by stratila všetko. Možno je v ňom aj lútosť že vie že ona nemá nič a nehal by ju len tak. Aj také sa stáva. Samozrejme môže to byť aj inak. Ale vychádzan z toho čo píše autorka a nemyslím hneď na to že ju klame. Toto je môj názor nie všetko ide lahko a jednoducho

selu11
11. mar 2021

@heleninamama niečo tak múdre som tu ešte asi nečítala, myslím to vážne. Super.

selu11
11. mar 2021

Ak je toto všetko pravda tak snáď, moja zlatá, tú ženu niekdy pochopíš.

fadama
11. mar 2021

@simona1998 aj ja si myslím, niektoré ženy sú ako odpad 🤮🤮 jedna ďalšia téma je tu. Sem tam mi dá facku, ale inak je milý 🤦‍♀️🤮🤮