Nevypovedané slová

24. okt 2022

Po rozchode s byvalym priateľom mávam myšlienky ktoré ma ešte trápia a to sú nevypovedane slová, ktoré by som tak chcela aby si ich vypočul, alebo prečítal. Viem že je to asi blbosť, že na to ešte myslím. Je to hlavne to, že ma pri rozchode krivo obvinil, a klamal do očí. Hlavne to krivé obvinenie som nevedela stráviť. Tak veľmi by som mu to chcela povedať. Ako mi to ublížilo. Ale asi je to hlúposť. Ďakujem za názory.

ckocka
24. okt 2022

Ak ťa krivo obvinil a klamal ti tak dobre vie že ti ublížil, to mu hovoriť nemusíš. On ti ublížiť chcel.

syslik81
24. okt 2022

je to hlupost .. kazdy mame posledne myslienky kt ten druhy musi pocut ... ale nerob to .. nechaj to tak a neozyvaj sa uz

wig
24. okt 2022

Myslíš, že by ti to pomohlo? Asi nie... ak to bola lož, tak ver, že ho to žerie a ešte viac vedomie toho, že si nad vecou ( ticho ) ,pretože ty vieš, že to bola lož a on to vie samozrejme tiež.

autor
24. okt 2022

@ckocka pokusil sa síce ospravedlňovať za to. Ak to chcel naco sa ospravedlnoval.

ckocka
24. okt 2022

No to dokazuje že vie že ti ublížil, takže mu nemáš čo nové povedať.

lindous
24. okt 2022

Hlúposť/nehlúposť - hlavne je to zbytočnosť ... neviem čo od toho očakávaš, keďže ospravedlnenie zrejme zatiaľ neprijímaš (keďže píšeš, že sa o to pokúšal)... podľa mňa by si zbytočne jatrila vlastné rany, ním to nepohne tak ako si asi predstavuješ a môže to skončiť ešte škaredšie, keď prejde do protiútoku ... ja ti však z vlastnej skúsenosti odporúčam tieto svoje myšlienky predsa len sformulovať a dostať ich zo seba ... skús mu napísať list, aj keď ho nikdy nepošleš ...

autor
24. okt 2022

@wig ak by ho zralo, vyriešil by. Ale to bola asi moja naivná predstava.

ckocka
24. okt 2022

Človeku sa ulaví ak svoj hnev obráti proti tomu kto ho naštval, lebo sa potom naštve aj ten druhý. Ale nič to nevyrieši a je to také... nedospelé?

luciannka83
24. okt 2022

Qj ked ti zeny radia nechať to tak, ked ti to pomoze to v sebe uzatvorit, tak to sprav. Budes sa citit urcite lepsie. Ale,....nelutuj sa a neob zo seba chuderu!

pinkgirl
24. okt 2022

Nechaj to tak, on ti za to nestojí... budeš otvárať staré rany a zas sa len ty budeš cítiť zle.

wig
24. okt 2022

Ver, že žerie a nevyriešil by, lebo ego!

kukulienka999
24. okt 2022

Mne bývalý frajer tiež veľmi ublížil, po rozchode som mala chuť 100 krat mu naoisat všetko, čo má ťažilo, ale neurobila som to….2 roky po rozchode som o ňom nevedela ani mäkké f, ale čuduj sa svetu, naše cesty sa raz nahodne stretli na mestskom úrade 😁 len my dvaja v čakárni, nedalo sa ignorovať navzájom a aj sám od seba sa mi ospravedlnil, ja som mu tiež povedala, čo som mala na srdci(už nie detaily, ale že mi ublížil) a mame obaja čistý štít. Každý vlastne rodiny a na sviatky si zazelame všetko najlepšie. Necítim k nemu nenávisť a cítim sa odvtedy lepšie. Pevne verím, že aj ty raz budeš mat možnosť sa s odstupom času s ním niekde nahodne uvidieť a už budeš na cely rozchod pozerať ako na lekciu do života. Mne ten rozchod dal veľkú lekciu, akého chlapa už nikdy nechcem v mojom živote a ďakujem bohu, po rozchode som sa spoznala s mojim muzom. Všetko je tak, ako ma byt

autor
24. okt 2022

@kukulienka999 no to si obcas aj prajem. Už sa nechcem hrabať v detailoch, len najviac ma boleli slová ktoré vyslovil voči mne nepravdivé a zranujuce

autor
24. okt 2022

@wig ego je silnejsie ako to, ako sa zachoval hej.

ckocka
24. okt 2022

To čo povedal vypovedá o jeho charaktere, o tebe to nič nehovorí.

autor
24. okt 2022

@lindous odpustit kvoli môjmu kľudu, ale zabudnúť je to ťažké

autor
24. okt 2022

@ckocka áno asi, ako s tým dokáže stastne žiť

ckocka
24. okt 2022

Ludia si vzájomne ubližujú stále - v akom svete žiješ ak to nevieš?

jjanulienka
24. okt 2022

Napis si na papier všetko čo by si mu chcela povedať a papier podpal. Dostane sa to z teba von ale nedostane sa to tam kam by nemalo nič by s tým nespravil a teba by to zožieralo ešte viac

autor
24. okt 2022

@ckocka pisal mi ospravedlňujem sa ale keď som začala detaily ktoré ma zranili, stopol to, že sa nechce o tom baviť.

janickacrazy
24. okt 2022

Chlapi sa neradi pitvu v detailoch vzťahu, to len my ženy musíme všetko dookola rozoberať ešte 2 mesiace po skončení vzťahu. On už je niekde inde, nechaj to tak.

zuzitko74
24. okt 2022

Prečo máš potrebu informovať človeka, ktorému už na tebe nezáleží, o tom, čo cítiš? naozaj potrebuješ ten pocit, že si pochopená a všetko ste si vysvetlili? Tvoj priateľ zjavne žije v popieraní reality a pochybujem, že ty si momentálne tá správna osoba, ktorá by mu mala otvárať oči.

autor
24. okt 2022

@zuzitko74 pretože som o nom dlho nic nevedela a po dlhej dobe mi napisal ze ci som mu odpustila. Preco on potreboval byť pochopeny resp. vypocuty. A ja nie

ckocka
24. okt 2022

Tak mu napíš že neodpustila a vymaž jeho číslo, zablokuj správy a všetko ostatné. Rýpeš sa v smradlavých pozostatkoch bývalého vzťahu, nebude z toho nič iné než ďalší smrad.

autor
24. okt 2022

@ckocka uz som mu vtedy napísala ze nejde všetko omluvit. Urazil sa

ckocka
24. okt 2022

Takéto hlupoty si možete vypisovať do aleluja, ak vás to baví.

autor
24. okt 2022

@kukulienka999 pri poslednej komunikácii dodal ze co ak sa nahodne stretneme.. Mi prípadalo, ze sa toho obava...

ckocka
24. okt 2022

A čo akože by sa malo prihodiť ak sa náhodou stretnete?

autor
24. okt 2022

@ckocka netuším vraj aby to nebolo nepríjemné asi pre neho. Proste netusim co tym myslel. Zrejme sa z toho necítil komfortne

ckocka
24. okt 2022

Za život zažijete vela stretnutí ktoré nie sú príjemné, no a čo? To je normálne a dospelý človek to prežije.