Neviem zabudnúť na predošlého partnera

8. dec 2020

Zdravím... Mam partnera sme spolu rok ale ešte tesne predtým som si písala niekoľko mesiacov s jedným mužom bol veľmi milý mala som ho veľmi rada zaľúbila som sa doňho ale dialka nám nedovolila mat plnohodnotný normálny vzťah... Stále mi chýba a neprejde jeden deň aby som naňho nemyslela, vlastne on sa odmlčal prestal písať bolo to v čase keď zistil ze mam nového priateľa... Bolo mi jasné už od začiatku že spolu nebudeme bol aj starší o 7 rokov ... Preto keď som stretla terajšieho priateľa bola som s nim rozumieme si ale často sa aj hádame,...... Je veľmi chápavý, vždy tu pri mne stojí keď mám problém, nieje to nervak, nepije, nefajčí,... Ale neviem aj včera pri sexe som myslela na toho muža s ktorým som si písala a inak by som ani nedosiahla orgazmus.... Ja neviem prečo to sem vlastne píšem asi sa potrebujem len vyrozprávať a napíšte mi vás názor... Terajšieho priateľa nechcem opustiť milujem ho ale neviem zabudnúť na toho prvého...

ivkazba
8. dec 2020

Nový vzťah sa nemá začínať, kým to človek nemá v hlave urovnané. Predstav si, že tvoj priateľ by denne myslel na inú ženu a pri sexe by sa urobil len keby myslel na to, že to robí s ňou. Páči sa ti táto myšlienka? Ak nie, tak to je odpoveď...

tosomja
8. dec 2020

Vztah len znudzecnost nema vyznam. A za dalsie, ver ze ten tvoj daleky uz ma partnerku, pri ktorej nemysli na teba.

autor
8. dec 2020

Dobre ďakujem potrebovala som počuť aspoň toto, zabudnem naňho vlastne on pre mňa nikdy nič ani neurobil bolo to len chvíľkové poblaznenie... Ďakujem za odpovede

autor
8. dec 2020

Prosím vás mohli by ste dat zmazať túto diskusiu?

vikusjk
8. dec 2020

preco chces dat zmazat diskusiu? Bojis sa citat viac negativnych komentarov na tvoje spravanie? Prepac, ze mozno nenajdes tolko pochopenia, ako by si mozno chcela, ale realita je taka, ze tvoje spravanie je tak trochu sebecke. Vyhod toho chlapa z hlavy, nevies, aky by bol v skutocnosti, nezila si s nim, to co mas v hlave su len tvoje predstavy (napriklad v sexe moze byt uplne zly, nudny atd). Zameraj sa na aktualneho priatela a snaz sa vazit si na nom to dobre a pracovat na tom, na com sa zvyknete pohadat, aby ste to eliminovali. Ak dospejes k nazoru, ze to nie je muz pre teba, rozid sa a bez za tym chlapom z daleka, len aby si si potom netrieskala hlavu o stenu, ze co si to porobila...

jana_eyre_2
8. dec 2020

A ty si si s ním len písala? Žiadne stretnutie nič?

autor
8. dec 2020

@jana_eyre_2 nie iba sme si písali, posielali fotky a tak ale písali sme si každý deň stále

autor
8. dec 2020

@vikusjk nie kvôli tomu mne negatívne komentáre nevadia... Ale nechcem aby tu ta diskusia bola

deti95060810
8. dec 2020

ty si na ex spomenieš aj každý deň, len nie som si istá či aj on na teba.... ale takí bývajú chlapi...😉

katkami123
8. dec 2020

Tak chlapi toho popisu mnoho, keď si chcú vrznut, v reáli nemusí byt vôbec taký ako ti popísal veci. Asi si ho až tak veľmi neohúrila, keď sa nechcel stretat, lebo čo mám skúsenosti, tak chlapi neradi zabíjajú čas písmenkami a radšej sa stretnú. A na margo tej diaľky - za mnou išiel raz jeden vlakom vyše 200km tam aj 200 km spat. Takze v tomto zase chlapi nepoznajú prekážky.

jana_eyre_2
8. dec 2020

Také písanie môžeš prirovnať dobre napisanemu románu.. tiež ta môže ohurit, tiež môžeš myslieť na hlavného hrdinu čo ti sadol.. ale nie je to realita.. zamilujes sa len do predstavy o niekom, čo ti píše.. nevravím že ľudia cez písmená musia nutne klamať, ja sa vždy snažím byť úprimná a hovoriť to, čo by som dokázala povedat aj do očí (len cez písmená sa viem vyjadriť lepšie, lebo nie som v strese z môjho hovorenia) ale proste človeka treba osobne poznať aby ho mohol tak naozajstne ľúbiť..

len osobne spoznas jeho naozaj dobré a naozaj zle stránky, proste beztoho to nejde ani v tejto digitalizovanej dobe..

Neviem ako sa dajú ovplyvniť myšlienky na niekoho, ale na tvojom mieste by som si zodpovedala sama sebe otázku či je fér byť s priateľom ktorého neľúbiš a myslíš na niekoho fiktívneho, koho nepoznáš...

A samozrejme rob ako uznas za vhodné, toto sú len moje názory..

autor
8. dec 2020

Dobre prosím dajte zmazať túto diskusiu....

danica2711
8. dec 2020

nemáš žiadneho "bývalého", nemali ste žiadny vzťah, len ste si písali. Papier, resp. monitor toho znesie...možno v normálnom kontakte by ti išiel tak na nervy, že až...Uprac si v hlave, "zaľúbila" si sa do chiméry, virtuálneho človeka, ktorý v skutočnosti ako taký vôbec neexistuje. Btw, koľko máš rokov? Ak okolo 17, tak ešte ako-tak...

autor
8. dec 2020

Ok ďakujem za odpoveď.... Mam teraz partnera ktorého ľúbim nadovšetko... Ale PROSÍM dajte zmazať túto diskusiu!!

jana_eyre_2
8. dec 2020

Napíš adminovi aby zmazali.. nikto ale netuší o koho ide takze no stress..

lienka.7
8. dec 2020

Prepac, ale neznasam taketo "pripady". Ked chces ineho, tak si nezacinaj s dalsim. Pacilo by sa ti to opacne? Keby on tuzil po inej a bol by s tebou "z rozumu"????

autor
8. dec 2020

@jana_eyre_2 kto je admin?