Neviem zabudnúť

7. nov 2021

Ahojte zienky,..
Spravila som veľmi velku chybu. S ex sme sa rozišli pred 3rokmi a ja som ho neprestala milovat, neviem naňho zabudnut, aj keď mám iny vztah. Bohužiaľ som mu dnes vyzvala city, všetko som mu napisala čo k nemu citim a ako to beriem. On mi nato napisal že ma ma tiež rád a že vzdy keď ma vidí sa cíti dobre, ale že to čo bolo medzi nami už bolo veľmi davno. Ja som ho poprosila, aby si ma zablokoval aby som mu už nenapisala, no odmietal to urobit, povedal ze je vzdy rad keď si píšeme. Na moje naliehanie to spravil a ja mám 100 chuti vymyslieť spôsob ako ho opäť kontaktovať aj napriek tomu že ku mne nič necíti už.. proste moje vnútro mi stále hovorí nech mu znovu napíšem a tak.. Ach. Ja viem že som hlúpa, musím ho nechať ísť zit si svoj zivot .. máte radu ako naňho zabudnúť prosím?

kittykat22
7. nov 2021

A preco ste sa rozisli?

bosorka2302
7. nov 2021

vzdy ked na mna prislo nutkanie mu napisat, isla som sa prejst vonku bud sama alebo na daku turu s kamoskou, vychadzku, do mesta. proste von z bytu. po par minutach ma to preslo prisla som z vyvetranou hlavou a uz som pisat nechcela

autor
7. nov 2021

@kittykat22 začali sme spolu chodiť veľmi mladí, ja som bola jeho prvá on moj prvy .. boli sme spolu veľmi dlho a bohužiaľ on potreboval zábavy diskotéky atd .. a nešlo to spojiť tak sme to ukončili

dadis
7. nov 2021

Ja len tolko, ze to je nefer voci tvojmu terajsiemu partnerovi. Preco s nim ostavas, ak mu nevies opatovat city? Neexistuje nieco ako osudova laska. Ak sa pohnes dalej, stretnes pana 3, ktoreho budes lubit tak, ze na pana 1 si uz nespomenies. A pan 2 ma sancu stretnut zenu, co mu bude opatovat city. Jednoduche 🤷‍♀️

kittykat22
7. nov 2021

Hmmm ... a co terajsi vztah? Si stastna? Nie je tento ex ulet len zastera toho, ze mas v sucasnom vztahu problemy? Inak mysliet na ex nie je take neobvykle ako by si si myslela. Na niektore lasky spominame dlho 🙂

autor
7. nov 2021

@kittykat22 moj terajší je fajn, no citim že ta laska nie je taka .. akú som zažila s tým prvým. Mala som len týchto dvoch partnerov takze myslim na to, čo bolo predtym a viem že to je chyba

kittykat22
7. nov 2021

a preco zostavas vo vztahu so svojim sucasnym partnerom? Mozno sa je cas pohnut dalej. Podla mna nemilujes ex, ale necitis tu lasku ako predtym tak smutis.

pribinak
7. nov 2021

Ako by si sa cítila ak by di zistila, že tvoj terajší priateľ napíše takéto vyznanie svojej bývalej?
Asi veľmi veľmi dotknuto
V podtate si s ním len preto že ten bývalý tá už nechce. Mala by si byt fer

autor
7. nov 2021

@pribinak cítila by som sa strasne zle, ja si všetky chyby priznávam a viem o nich.

autor
7. nov 2021

@kittykat22 to môže byt velka pravda! A ja som sa zase pred ním zhodila..☹️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
7. nov 2021

Nastastie ti muzi to tak neprezivaju a maximalne sa usmeju a idu dalej. Neriesia to. Takze neboj, nic strasne sa nestalo. Ved si to nehulakala na namesti s transparentom. Vztahy su komplikovane a mat zmiesane pocity nie je koniec sveta. Hlavne aby sa o tom nedozvedel sucasny partner. Vymaz to kde mozes a nic nenechavaj. Nebolo by to voci nemu fer. Som si ista, ze tvojim cielom nebolo sucasnemu partnerov ublizovat, tak by bolo dobre, keby si radsej vsetky dokazy odstranila. A bolo by dobre pouvazovat, ci nedat sucasnemu vztahu pauzu. Mozno by stalo za uvahu nepovedat skutocny dovod. Radsej nejaku omacku ... Dovod rozchod "myslim na ex a ty mi nestacis" to by bolo pre neho strasne.

autor
7. nov 2021

@kittykat22 si uzasna zena, vazne klobúk dole pred tebou

lily14
7. nov 2021

A ex uža niekoho?

janetinka27
7. nov 2021

zial trapis samu seba. tri roky je dost.on uz je zrejme niekde inde a mozno sa uz trochu zmenil. on uz asi riesit nic nechce,ma vztah s tebou uzavrety a spracovany,lebo kontakt s tebou ma pod kontrolou a nemusi sa bat,ze do toho spadne znova.cim skor to v sebe vyriesis,tym lepsie najma pre teba. potrebujes pozerat pred seba a nie dozadu,drzim palce

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
7. nov 2021

Každa láska je iná a prvá je vždy len prvá... takže ja by som neporovnavala, či aktuálneho partnera miluješ alebo nemiluješ ako predchádzajúceho, lebo každého milujeme ináč. Tak si ujasniť, či ho miluješ vôbec a chceš v tomto vzťahu pokračovať. Prajem všetko dobré.

kittykat22
7. nov 2021

Vztahy niesu jednoduche. Nechaj si to teraz prejst hlavou a uvidis co bude. Daj si cas do konca roku a uvidis co s ex a co so sucasnym partnerom. Rozmysli si niekde v sebe co od zivota a od zivotneho partnera ocakavas. Spytaj sa samej seba, ci muz s ktorym teraz mas vztah je muz, ktoreho si predstavujes na cely zivot. Podla odpovedi sa rozhodni. Uvidis sama co z toho bude. Nie ste manzelia, nemate deti, nemate zavazky tak je prirodzene robit tie rozhodnutia za behu. Tu ta vela zien zakope pod zem, ale to je preto lebo maju rodiny, muzov a deti a nemozu si dovolit uz luxus vymyslania aky mas ty 😅 Daj potom vediet ako to dopadlo. Drzim palce 🤞🏻🤞🏻

kassandra25
9. nov 2021

Ved uz sa spamataj a nechaj ho zit si, blazniva zenska! Najprv mu vyznas city, potom ho prosis, nech ta blokuje, hoci on ma charakter a najskor to odmieta a potom zase obrat. Co ho uz nenechas ist po svojom a ty mas tiez predsa....

lily14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz