Neviem sa zbaviť tej predstavy

tomaskovamamka
21. feb 2022

Ahojte, už som tu písala ohľadom môjho rozchodu s priateľom. Pravdepodobne drogovo závislý..stale ma upodozrieval..obviňoval ze mu klamem a pritom samozrejme som bola úprimná voči nemu..zazila som v tomto vzťahu naozaj veľa krivdy, veľa urazok, no napriek tomu ho ešte stále milujem. Neviem na nho zabudnúť a mam stále v hlave predstavu, že ma niečo s nejakou inou ženou a v posteli jej robí to co mne..ze sa dotýka inej ženy..mna to hrozne zoziera..inak neozývam sa mu nič.

zanka777
21. feb 2022

@tomaskovamamka tak si zvykni lebo tieto predstavy budú .... Ale časom prejdú...radšej si predstav iné veci...realitu... Mali by ste spolu dieťa a nemali by ste na plienky lebo otecko by všetko "preferoval"... Nemohla by si sa na neho spoľahnúť lebo by bol mimo vždy keby si ho potrebovala... Nedával by ti peniaze lebo by potreboval vždy na "iné veci"... A to je len málo z toho čo by sa mohlo stať...takže otvor oči a uvedom si že zbaviť sa takého človeka bolo to najlepšie čo ťa mohlo stretnúť... A nech sa dotýka inej .... Verím že časom ti to bude úplne ukradnuté keď budeš po boku toho správneho muža 🙏❤️

kuriatkocervene
21. feb 2022

@tomaskovamamka neni to asi najlepšia rada, ale darmo, klin sa klinom vybíja ... najlepšie ti pomôže zabudnúť, ak začneš svoj čas venovať niekomu inému. Ak to s bývalým priatelom už do budúcna nevidíš, tak sa pohni z miesta a choď do spoločnosti, zoznamuj sa, flirtuj a skôr, či neskôr sa znovu zamiluješ ... bývalý ťa už ani nenapadne, s odstupom časi si povieš, že jak dobre, že už sa netrápiš s takým ...

tomaskovamamka
autor
21. feb 2022

@tomaskovamamka a ešte niečo..bojim sa ešte jednej predstavy, že k inej sa bude správať úctivo a pekne a ze to iba ku mne sa tak zle správal..najskor sa mi ozýval chcel byť so mnou v kontakte no posledné dni nič..stratil už záujem a mňa to normálne trápi že mi už nevolá nepíše..stale ma v hlave zoziera predstava ze je s inou a robí s nou to co robil rok so mnou a správa sa k nej krásne..ja si už pripadám ako blázon..pritom viem, že s ním budúcnosť nemá zmysel a všetko zle co spravil si plne uvedomujem..naozaj uvažujem vyhľadať asi odborníka aj keď viem ze ja si to asi musím vysporiadať sama so sebou

dskjhfdlkdjhl
21. feb 2022

@tomaskovamamka Nehrab sa uz v minulosti. Nefungovalo to, nema zmysel sa kvoli tomu trapit. To, ako sa bude spravat k inej zene, to nic nehovori o tom, ze ci si Ty robila nejake chyby, alebo ze by ta druha bola lepsia. Takze taketo myslienky zahod a divaj sa dopredu.

tomaskovamamka
autor
21. feb 2022

@dskjhfdlkdjhl ono by ma to tak možno nehnevalo a netrápilo keby som do toho vzťahu toľko nedala..robila som naozaj všetko čo odo mňa vyžadoval..vadilo mu keď som si dala legíny..prestala som nosiť legíny..vadilo mu keď som cez obedňajšiu prestávku šla do mesta napr do drogérie ok nechodila som..vsetko som rešpektovala, stále som sa mu prispôsobila, veľa som mu aj pomohla..ano je pravda ze ja som sa s ním rozišla, po rozchode sme ešte spolu trávili čas no znova ma sklamal spravil niečo zlé a ja som si povedala ze definitívne dosť..no mňa to hrozne zožiera..stale si poviem co ak už má inú..co ak sa už vyspal s inou..ja si už ozaj pripadám bláznivo

dskjhfdlkdjhl
21. feb 2022

@tomaskovamamka vidis, tak bud rada, ze si sa zbavila manipulatora a zacni slobodne dychat.

lindous
21. feb 2022

Ak už má aj inú, nič z toho čo si do toho vzťahu dala a čo si v ňom stratila ti to nevráti ... naopak, týmito myšlienkami dovoluješ aby ti to ešte stále len bralo a bralo a bralo ...a podľa toho ako ho opisuješ, jediné čo by ma trápilo na tom, že má inú, by bolo že by mi jej bolo ľúto a nepriala by som jej, aby s ním zažívala to čo ja ... viem, že sa to ľahko hovorí a ťažšie vykoná, keďže myšlienky vedia byť doterné, ale musíš za tým spraviť naozaj hrubú čiaru ... sústreď sa na niečo iné - cvičenie, vzdelávanie, varenie, umelecká činnosť, ... atď. niečo čo ťa rozptýli, aby si na to nemyslela časom sa budú tie myšlienky objavovať stále menej a menej až si raz budeš môcť povedať, že si konečne úplne slobodná a bude to skvelý pocit...ale ak máš pocit, že sama to nezvládneš, tak naozaj neváhaj vyhľadať odborníka, nie je na tom nič zlé, ani nenormálne a vie to pomôcť ...

lindous
21. feb 2022

skôr som odoslala a už mi nejde upraviť, takže ešte doplním .... nie si blázon, vzťah s manipulátorom ťa jednoducho poznačil a mám pocit, že to tu zohráva väčšiu rolu ako láska ... držím ti prsty, aby si sa posunula ďalej, či už nájdeš tú silu sama alebo s pomocou odborníka, zaslúžiš si to

zuzanka.zuzu
21. feb 2022

ako tak o ňom čítam, ideálny chlap 👍 ani sa nečudujem, že ti chýba, dobráčisko 🙈

koniarova
21. feb 2022

@zuzanka.zuzu veru,zlatý chalanisko. 😁😁🤦

rembura
21. feb 2022

skus si spomenut na veci, ktore si si pri nom zazila, myslim, ze hned ta to prejde, to ze ti chyba, ze ziarlila by si na inu zenu, ved ty sa mozes tesit, ze si prec od neho 🙂

oli18
21. feb 2022

Daj si facku, aby si sa prebrala 🙄

elizabet173
21. feb 2022

@tomaskovamamka navštív psychológa, nie je normálne sa takto naviazať na žiadneho muža a už vôbec nie na takého debila, ako si mala ty. Keby si bola mojou dcérou, veru by som ťa prefackala, aj keď to neuznávam, aby si sa prebrala. Prihlás sa na nejaký kurz a už sa po večeroch, aby si nemala čas premýšľať nad sprostosťami.

dominika7990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika7990
21. feb 2022

Navstiv odborníka prosím ťa. Sama vidíš že to neni ok. Nemusí byt manipulátor ale rovno psychopat. A tam bez odbornej pomoci ťažko. Stále ťa to bude k nemu ťahať… odpoved na tvoju otázku je že áno bude aj k tým po tebe tak isto hnusný. Nie nebudeš jediná. A niesi ani prvá. Určite ak mal vzťah pred tebou nejaký tak to bolo o tom istom a robil to iste aj jej

zuzanna33
21. feb 2022

@tomaskovamamka Musíš sa toho zbaviť ja viem ľahko sa to píše ale taký človek nebude mať budúcnosť... Závislosť je vážna vec...prečo si ničíš život myšlienkami na neho?Veď život máš len jeden a čas uteká musíš len nájsť inú cestu neriešiť hlavu zabaviť inými vecami... Noví priatelia zaľúbi atď život ponúka kopu možnosti ešte budeš milovať len nie človeka čo siahne drogám pretože tebe zničí to jediné čo máš,láska je slepa

soldi
21. feb 2022

@tomaskovamamka velmi dobre Ta chapem. zila som s takym. 16 rokov sa ku mne spraval pekne (aj ked ma manipuloval podobne ako Teba, ale vsetko pod zastitou lasky), potom sa dal na fet a 3 roky to bolo peklo na zemi - bol stihany pre tyranie, ma zakaz priblizenia ku mne.
teraz zije s inou zenou. ku ktorej sa chova krasne. aspon navonok. prezentuje ako su spolu stastni. ziju spolu viac nez rok.
ale ja to vobec neriesim. uprimne ju lutujem, lebo ludia sa nemenia. skor ci neskor zacne aj jej robit peklo na zemi.
neviem Ti poradit, ja som toto mala v sebe upratane rychlo, neriesim ho vobec, zameriavam sa cisto na svoje blaho a stastie. asi len to Ti odporucim. tak ho postupne prestanes riesit. postav na piedestal svojich myslienok seba 🙂

tomaskovamamka
autor
22. feb 2022

@tomaskovamamka ďakujem za všetky rady a vaše názory..viete pripadám si, že som v koncoch..na jednej strane zlý človek, ktory mi veľmi ublížil..na druhej strane najkrajší chlap akého som kedy videla, ktorý má občas spravil šťastnou..viac v ňom prevyšuje zlo..neni to dobrý človek a mňa veľmi trápi koľko som do toho vzťahu investovala námahy snahy chcela som niečo budovať..on to cele pokazil..ja som vďaka nemu prestala veriť v Boha..stale si vravím, keby Boh existoval, nedovolil by aby sa niekto takto trápil a aby sa k do re u človeku niekto tak správal..proste ma zničil

zanka777
27. feb 2022

@tomaskovamamka ale ty nezatracuj a neobviňuj Boha že tvoj ex je ko... Ako repa... Len tebou manipuloval ako s bábkou a ty si robila čo chcel popritom ti ubližoval (konkretizovať nechceš )tak či už slovne alebo skutkami...a z toho celého vzťahu bola paaar malých pekných svetlých chvíľ a momentov ktoré ste mali... Ty skús zas veriť v Boha a ak nie v neho tak aspoň v to že takéto správanie sa čo najskôr vráti tomu dotyčnému... A aj keď už má inú tak ju jedine polutuj že akeho debila si zavesila na krk(lebo aj keď by bol zo začiatku milý ...pretože keď vtáčka lapaju.... atď... Časom sa ukáže pravá tvár...)a keď už sme pri tej "kresťanskej tematike"tak radšej dakuj Bohu že si sa ho zbavila takto skoro keď už teraz ťa ako vravíš zničil... Daj sa dokopy hlavu hore a neobzeraj sa za tým čo bolo