Neviem sa zaľúbiť

4. sep 2021

Zaujimalo by ma ci tu niektora z vas mala rovnaky problem, a ci je to iba tym, ze som este nestretla “toho praveho” alebo som proste iba cudna.
Mam 30 a poslednych 5 rokov som nebola zalubena. Nejde ani o to, ze by nebolo do koho lebo aj napadnici boli, dokonca aj par zacinajucich vztahov. Ale nezalubila som sa nikdy tak, ze by mi ten clovek chybal, ze by som ho chcela “zjest” ked sme boli spolu - viete ako to myslim. Asi 6 pokusov o vztah skoncilo tym, ze po pociatocnych spoznavavkach, aj ked tam nebola ziadna velka prekazka, aj ti muzi boli fajn, tak som ich po 2-3 mesiacoch skoncila s tym, ze som sa nezalubila. Uz som vo veku kedy by som chcela deti a vazne uvazujem o tom ci ich budem niekedy mat, ked kazdy moj pokus o zblizenie sa skonci stratou zaujmu po nejakom case 🤔

bagre
4. sep 2021

...posledných 5 rokov nie ... a predtým sa to stalo?

autor
4. sep 2021

@bagre ano, mala som 2 niekolko rocne vztahy predtym

bagre
4. sep 2021

ale tam zaľúbenosť bola hej? neskončili tie vzťahy nejak blbo, nejakým podrazom, že by si si dala vnútri stopku sama?

lydus2015
4. sep 2021

Ja som bola takýto prípad, až kým som v 30tke nestretla teraz už manžela... A potom to nabralo už rýchly spád, teraz sme spolu 8 rokov, z toho 6 manželia a máme 2 deti... Takže nádej zomiera posledná... 😀

bagre
4. sep 2021

ak nie, tak pravdepodobne nepreskočila "iskra" z tvojej strany, zase je normálne, že sa nezložíš z každého chlapa 😉

kristiii
4. sep 2021

Som na tom veľmi podobne. Len som troška staršia a mám dieťa. Ale pointa rovnaká. Neviem sa zaľúbiť. Pokusy o vzťahy boli, aj záujem z opačnej strany bol...ale aj tak som sa vždy rozhodla byť radšej sama, než mať niekoho len preto, aby som nebola sama

autor
4. sep 2021

@bagre ono je to dost hlupe po 2 mesiacoch, kedy je chlap uz dost namotany, mu vysvetlovat ze u mna to neprislo 🤦🏽‍♀️ potom ma vsetci maju za nejaku ladovu kralovnu, ale ja to vazne nerobim narocky

autor
4. sep 2021

@kristiii ty uz mas aspon to dieta, ale ja sa k nemu takymto stylom ani nedopracujem 😀

kristiii
4. sep 2021

Tak k dieťaťu som aj ja prišla iným štýlom..tak, že som sa snažila samu seba o niečom presvedčiť

monane
5. sep 2021

ono asi si nestretla posledné obdobie takého človeka, alebo si opatrná, ono je to tak, aspoň kamoška to tak má, že už tak akoby aj kalkuluje, že či tí chlapi sú vhodní do jej života, či budú ok otcami, či majú nejaké neresti a tak, už to nie je jak kedysi, že bezhlavo sa človek zaľúbi

autor
6. sep 2021

@monane jasne, aj ja velmi kalkulujem. Tiez musi splnat ten vyvoleny tisic kriterii, lenze takymto stylom zostanem sama a bezdetna 🤦🏽‍♀️

monane
7. sep 2021

tak nejako, ono treba poľaviť z niektorých vecí, ujasniť si, čo je pre teba gro 🙂