Neviem riešiť veci s kľudom

5. aug 2023

Poraďte mi prosím ako sa mám ukľudniť. Jednoducho keď riešime nejakú nepríjemnú situáciu dokážem sa tak strašne vynervovať, že len kričím, mám neskutočné nervy, trasie sa mi hlas, plačem a najradšej by som všetko porozbíjala. Niekedy už ani maličkosti neviem riešiť s kludom a hneď som nervózna. Myslíte že by pomohol psychológ?

fodorka
5. aug 2023

Neviem kolko mas rokov ale vela veci u mna sa zmenilo vekom....ale ak najdes dobreho psychologa je to skvely sposob ako to riesit,netreba to nechavat tak.ale trosku sebareflexie,rozvoj,dake knizky,podcasty a vseobecne sa zamysliet nad svojim spravanim ..predpokladam ze potom ta to mrzi...takze zacat sa ucit najprv rozmyslat a nejednat impulzivne....je to len nauceny vzorec spravania ktory sice tazko ale ano da sa zmenit 🙂 drzim palce

minenkak
5. aug 2023

Ja som sa to učila postupne a uvedomila som si ,že keď sa vytočím škodím hlavne sebe a teraz pred padesiatkou to už celkom ovládam,len povaha moja niekedy vypukne naplno ,proste sebaovládanie a uvedomenie 💪

marca12
5. aug 2023

Ked som bola mladsia byvala som obcas impulzivna a vybuchla som,dnes sa uz viem ovladat. Mne pomohlo stretnut cloveka extremne vybusneho a musiet s nim existovat,bol to sef a vtedy som si uvedomila,ze nechcem,aby sa ludia v mojom okoli citili tak stiesnene a nahouby ako ja pri sefovi,ked denne vybuchoval a vrieskal. Ja som to sice mavala len pocas PMS,no aj tak mi bolo luto muza,ze toto musi znasat.

aiana24
6. aug 2023

Nejake techniky si si skusala guglit? Ze predychavat, pocitat do 10 a pod.