Neviem, či ma žena ľúbi

2. sep 2021

Mam veľmi silný pocit ze som žene ukradnutý že si ma neváži, mame krízu a neviem sa posunúť ďalej mam pocit ze mi stále klame a neviem co ku mne cíti keď sa jej pýtam mam pocit ze jej to vadi ale neviem prečo ci ma výčitky alebo to ma na háku povie ze chce byt so mno bohužiaľ ja to tak necítim z jej strany ja sa snažím pre ňu robiť všetko čo jej vadilo a stále je ľúbim len neviem ci to ma. Nejaký zmysel?samozrejme rozhodnutie je na mne len ma zaujíma názor niekoho co to prezil

adka176
2. sep 2021

Asi chýba sex, však? Vtedy muži začínajú riešiť či ich ženy ľúbia.... Varí? Perie? Upratuje? Stará sa o deti a domácnosť? Ako áno tak ešte stále ľúbi...asi problém je asi niekde inde....

anjelicek26
2. sep 2021

Tak tento text nedava ziaden zmysel. Len taka rada - zeny si muzov, co pre ne robia vsetko - absolutne nevazia... stale budu pytat viac, stale chciet viac a nakoniec aj tak odijdu, lebo budes prilis "dobry" ... ver tomu, ze to tak bude... tu na konovi mas toto kazdy bozi den, zeny si vyberaju a su najcastejsie spokojne pri "debiloch", co myslia len sami na seba a treba im behat za zadkom, maju potom pocit, ze "su potrebne"...

taibor
2. sep 2021

@anjelicek26 reagujem a dakujem!!ste žena čo to konecne napisala..žial ale mate 101percentnu pravdu.

renab
2. sep 2021

@anjelicek26 zial, plati to aj opacne 😢

anjelicek26
2. sep 2021

@renab to samozrejme tiez. Dat do toho "vsetko" neznamena zaruku uspechu, bohuzial casto naopak - je to zneuzite druhou stranou. Treba ostat sam sebou, mat svoje zaujmy, okruh priatelov, najst si cas na sport, napriek tomu sa venovat rodine, mat SPOLOCNE zaujmy, ale aj tie vlastne...byt stale zaujimavy, stastny, vyzarovat spokojnost a nenechat do vztahu prijst stereotyp...a nezabudat (co zeny casto), ze tam prvy bol partner a az potom prisli deti...aj tam treba rovnovahu.

mischy00
2. sep 2021

Tak my ti tu presne neporadíme ale z vlastnej skúsenosti ti poviem, že ak si niečo roky zanedbával a zrazu si sa zobudil, lebo žena už neskáče ako si praješ, ťažko sa to napravuje. Ako je fajn, ze sa snažis ale chce to veľa trpezlivosti a času, aby bolo zas dobre......ak už nemá oči pre iného 🤷

kikus7
2. sep 2021

@taibor Nie je to pravda, ale pokojne si tomu verte. Potom takí ako Vy hádžete aj tie normálne ženy do jedného s tými, ktoré si chlapov nevážia. Blbá skúsenosť so ženskými, čo? Očividne si Vy chlapi také pipiny vyberáte, keď tu potom trepete takéto sprostosti.

marca12
2. sep 2021

@anjelicek26 ale vazia. Ja som toho prikladom. Moj bol lajdak ako vo vztahu,tak celkovo nic nepomahal. Po rokoch žitia spolu a par krizach sa zacal zaujimat,robi vela veci,je pozorny,pomaha a vazim si ho za to. Nam to zlepšilo vztah,no ja sa povazujem za rozumnu a vnimavu zenu. Mozno ak ma hlupu zenu,tak to bude len zneuzivat jeho pozornost

odesi
2. sep 2021

Tazko povedat, co sa v tomto konktretnom pripade ozaj stalo. Mozno sa pan zobudil neskoro a dovtedy zenu zanedbaval a ked uz ona rezignovala tak sa prebudil. Niekde je proste chyba, no mi na to nemame sancu prist

ankare
2. sep 2021

Ťažko je to radiť, keď nepoznáme okolnosti. Ty si napísal A, manželka by povedala B. Nedajú sa tu rady zovseobecnovat. Každopádne by ste si mali spolu sadnúť a z duše sa porozprávať. Držím palce!

janickacrazy
2. sep 2021

Napísal si málo informácií. Ako dlho ste spolu? Máte deti? Žena pracuje alebo je doma? Čo sa zmenilo v poslednom čase? Možno máte krízu, ale určite sa to dá poriešiť. Hlavne sa jej stále nepýtaj, či ťa ľúbi. Nezobri o lásku, to ženy nemajú rady. Pozvi ju na večeru a v kľude sa porozprávajte.

marzuz89
2. sep 2021

@anjelicek26 pockaj pockaj, su aj zeny, ktore si vazit muza dokazu 🤔 moj manzel pre nas robi vsetko, je to vzajomne, laska, ucta, respekt, dnes mi len tak napisal sms, ci moze spravit na veceru palacinky 😍 mame uzasny vztah a ja teda som za neho ohromne vdacka, vazim si ho, on mna tak isto.

Asi som vadny kus.

merynka33
2. sep 2021

ak citis ze nieco neni oka tak to oka neni.. mozno si jej zovsednel alebo je s tebou uz len zo zvyku.. z toho mala informacii je takyto pocit.. su pary co sa aj po vela rokoch a prekonanych problemoch lubia nadovsetko, davaju si to patricne najavo a ani by ich nenapadlo pochybovat ci ho ten druhy naozaj lubi... no a potom je tu ta druha skupina.. a hlavna vec: kde neni vola otvorene komunikovat tak tam neni cesta

taibor
2. sep 2021

@kikus7 nemyslim si,že som napisal sprostost,alebo trepal som sprostosti.myslim ze pre ženy v dnesnej dobe je zaujimavejsi chlap ktory ju ma na haku.Než chlap ktory ju nosi na rukach.

ankare
2. sep 2021

@taibor na mňa to neplatí vôbec.

marzuz89
2. sep 2021

@taibor treba si vyberat spravne zeny.

0silvia0
2. sep 2021

@taibor to su dva extremy, mat na haku a nosit na rukach. Idealne je to, co je medzi tymito extremami.
Zeny nemaju rady trtkov, ktori ju tak strasne luuuubia, ze ju pomaly stalkuju a chcu byt s nimi zrasteni. A nemaju ani rady machrov a kurevnikov. Ale tak najdu sa aj take, co beru vsetko😬

kikus7
2. sep 2021

@marzuz89 Presne s Vami súhlasím. Treba si vyberať správne ženy a nie nejaké mrchy. Potom možno chlap zmení pohľad na ženy a nebude musieť hádzať všetky do jedného.

autor
2. sep 2021

@adka176 sex je koľko chcem

adka176
2. sep 2021

Fuuu tak potom nechápem celkom...o čo tu ide... tvrdíš že si jej ukradnutý a nevieš či ťa ľúbi, ale normálne sa milujete? Zvláštne....a čo tí klame? Akože má niekoho?