Nevhodné poznámky

5. mar 2023

Dobrý večer, budem rada za názory. Je v poriadku ak priateľ poučuje ako je treba skladať pradlo alebo mať uložené nastretie na stole ako sa páči jemu? Ja som sa nad tým trápila, keď som na to reagovala ostala som ta zlá. Povazujem to za nevhodné pri vydiskutovani sa urazil.

syslik81
5. mar 2023

ak spolu byvate je ok ak vyjadri nazor ..ale rovnako je ok ak ho vyjadris ty .. bude najdete strednu cestu alebo nech si sklada svoje pradlo on a ty to tvoje a vyriesene

zobaka
5. mar 2023

och len nie puntickara

zanka777
5. mar 2023

Neviem či je to v poriadku... Samozrejme keď to robí raz za čas možno sa to dá prežiť ale neustále to už je u mňa despota..... A všetko musí byť tak ako on chce.....a to pre teba nie je asi dobrá správa lebo toto bude robiť vo všetkom

dskjhfdlkdjhl
5. mar 2023

Ved ho nechaj, nech pradlo posklada-pekne mu povedz, nech ti to na tejto varke ukaze a sleduj, ako pracuje. Potom mu oznam, ze odteraz je to jeho praca, lebo Ty to nikdy tak perfektne neurobis.

zobaka
5. mar 2023

@zanka777 mna az zamrazilo, ked som to citala, presne toto jej bude robit vo vsetkom

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_o_n_i_k_e
5. mar 2023

ja si tiež poviem svoje ako sa to páči mne, za mňa toto o komunikácií a o kompromisoch 🙂 vo vzťahu sú dvaja ľudia, ktorým sa samozrejme rôzne páči, čiže toto bolo a aj bude, že môže mať iný názor, je však dôležité ako spolu s tým naložíte 🙂

0silvia0
5. mar 2023

Pokojne to nechaj na nom, ked to vie lepsie...

autor
5. mar 2023

@zanka777 no raz je to pradlo, potom zasa niečo iné, periny musia byt preložené inym smerom, a to som sama velmi poriadkumilovna. Ako keby mu niečo vadilo ale neviem čo

zobaka
5. mar 2023

autor - ako dlho ste spolu? toto nie je dlhodobo vydrzatelne

autor
5. mar 2023

@dskjhfdlkdjhl tak toto mu urobila jeho ex s raňajkami a už je jeho ex. A este rozpráva ako nevedela variť

dskjhfdlkdjhl
5. mar 2023

No, a mozno sa ma ta jeho ex ovela lepsie ako Ty.

autor
5. mar 2023

@sheila121 obvini ma ze mam nalady a vraj som zlá už to urobil

zanka777
5. mar 2023

@zobaka budú mať dieťa ... Už to bude samé.... Ako ho kŕmis preco mu dávaš toto ...ako ho prebalujes ...obliekas.atd atď ..nič dobré skrátka 🤨

autor
5. mar 2023

@zobaka 2roky

autor
5. mar 2023

@0silvia0 človek sa snaží a je zly

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. mar 2023

@sheila121 nemozem hodiť obvini ma hystérie

zanka777
5. mar 2023

Ja ti to poviem po prvé je to despota a musí už len z princípu byť všetko tak ako povie...
Po ďalšie vraj ľudia ktorí v živote nemajú poriadok a v myšlienkach a celkovo.... Nemajú vyrovnaný život tak sú takýto v iných veciach napríklad čo sa týka poriadku v domácnosti..... Že jednoducho v živote poriadok nemám tak to kompenzujem takto ...lebo toto čo píšeš nie je puntickarstvo to je extrém

s_o_n_i_k_e
5. mar 2023

ja som bola 11r v takomto vzťahu, nikdy viac, človek sa má s partnerom mať rád a tešiť, toto nie je vidiny dobrej budúcnosti :( asi by som odišla dva roky sú nič :( treba mať milujúceho partnera a nie toto ...tento stav čo robí ťa pomaly ale isto dáva citovo a psychicky dole, znak dobre toho nie je, čiže ruky preč a šla by som hľadať šťastie inde, lebo toto šťastie a láska nie je ani omylom.

zanka777
5. mar 2023

A vždy budeš zlá..... Všetko budeš robiť zle....vždy....lebo vždy všetko bude robiť najlepšie len a len on

autor
5. mar 2023

@zanka777 nemohla som ist na dovolenku kam chcel kvoli rodinnym zdravotnym problémom a veľmi sa hneval a potom mi to dlhodobo vracal

dskjhfdlkdjhl
5. mar 2023

Co ta pri nom drzi?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. mar 2023

@zanka777 ale keď niekoho ľúbiš tak sa to snažíš vyriešiť, a to na začiatku ma obskakoval a nič mu nevadilo ja to nechápem

zobaka
5. mar 2023

autor - ja som si spomenula ako si to napisala na jednu cast zameny manzeliek, taka chuda kratkovlasa baba a mala takeho "mentora" takeho maleho chlapika a vkuse ju buzeroval...ona bola psychicky na dne, bola v stadiu, ked sa kazdeho pýtala ci je spokojny s jej varenim, upratovanim atd. uz necitila ziadnu svoju hodnotu, chory debil to bol, maly taku zlatu malu dcerku, davaj si pozor

zanka777
5. mar 2023

Keď niekoho ľúbiš jasné chápem to.... Ale musíš pozerať aj na seba.... Či aj on teba tak ľúbi.... A keď robí toto čo robí tak je ťa láska veľmi zvláštna.... Ľúbi ťa len vtedy keď je všetko tak ako chce on?to nie je láska.... Pozri si to "len dva roky"chápem že ťa to bude bolieť ale odísť teraz bude pre teba najlepšie ...... Ako to naťahovať a trápiť sa ďalších XY rokov

s_o_n_i_k_e
5. mar 2023

@zanka777 presne v prvom rade som ja a moje šťastie, a toto šťastie určite nie je, treba pozerať na seba a mať sa rada. Časom na 100% budeš rada, že si tak urobila, lebo toto dlho nevydržíš, bude ťa deptať stále a buď rada, že si na to prišla teraz @autor a nie až časom ked budú deti :(

lucia147852
5. mar 2023

Jeho ex je šťastná žena....a predtým sa pretvaroval, teraz ukázal pravú tvár. K láske treba pridať aj zdravý rozum, zbaliť kufor a ísť o dum dal.

autor
5. mar 2023

@zanka777 boli to už teraz ked si unavena oddýchneš a povie ze si váĺaš, mňa sa to dotýka a on povie že to sranduje. Mne to tak nepripadá