Nevesta zatvára dvere na spálni

21. jún 2024

Ahojte, keď prídem k synovi na návštevu, nevesta vždy zavrie dvere na spálni. Cítim sa veľmi nepríjemne, akoby predomnou niečo schovávala a akoby som im chcela zle alebo čo. Konfrontovali by ste ju ?

deti95060810
21. jún 2024

nie, načo.
však je to jej byt. v spálni v podstate nemáš čo robiť ....

autor
21. jún 2024

@deti95060810 veď ja sa tam nechcem ísť prechádzať ale akoby som nezelana návšteva a nemôžem ani zazrieť ich spálňu

henikap123
21. jún 2024

Tiež nemám rada keď mi svokra chodi do spálne ale to len preto že tam mám vyprate prádlo, niekedy nestíham upratať. Ja tiež keď idem k svokre nechodím k nej do spálne. Určite nekonfrontovat, nevesty sú na to háklivé 😀 nevšímať si to, najlepšie je nevšímať si čo robí. Spýtať sa skôr syna tak nenapadne, ak vás to trápi.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xux
21. jún 2024

Co je na tom nenormalne? Vsak spalna je dost sukromne miesto

deti95060810
21. jún 2024

veď to tak neber... možno majú menši neporiadok - niečo porozhadzované tak zatvorí dvere... nič hrozné.

cathycathy
21. jún 2024

Ani ja by som nechcela aby mi svokrovci (a rodičia a návštevy) behali alebo občumovali spálňu.

bessie12
21. jún 2024

ale prosim ta neprenahaj. Ked u nas je navsteva, tak zatvarame dvere do kuchyne.
Nemas problem, tak si ho vyrobis 🙄

autor
21. jún 2024

Ale ja im tam nechcem obcumovat, len keď prídem k vlastnému synovi domov, necítiť sa že nemôžem pozrieť náhodou na spálňu. On by predomnou určite nezavrel dvere

autor
21. jún 2024

Dvere sú vždy zavreté keď už prídem

autor
21. jún 2024

Keď sú u mňa oni, je otvorené vsade

zuju2
21. jún 2024

Podľa pravidiel sa nemá chodiť do spálne. Je to podľa mňa normálne. Ja tiež zatváram dvere na spálni aj keď mám poriadok.

n3la
21. jún 2024

Určite nechce aby si sa cítila zle, možno ma na nočnom stolíku lubrikant či kondomy, alebo zarámované akty na stene 🤷🏻‍♀️ nezamýšlaj sa nad tým 😊

zuzinka888
21. jún 2024

Tak ja som asi divna ale ty tam nemas co chodit ani okukavat.

judit47
21. jún 2024

Mam 33 a uz ako mala ked sme prisli hocikomu na navstevu rodina ci kamosi,spalna bola zavreta…

autor
21. jún 2024

@zuzinka888 veď som u svojho vlastného dieťaťa na návšteve

jankalukasova
21. jún 2024

Akákoľvek návšteva k nám príde, aj naši, tak automaticky zatváram spaciu časť domu. Nie vždy je tam upratané, decká tam majú hračky... Naopak, keď som u niekoho na návšteve, vždy sa pýtam, ktorú toaletu/kúpeľňu môžem použiť a nikdy neleziem do súkromných častí domu alebo bytu.
To, že Ty nezatváraš ešte neznamená, že ona to musí cítiť rovnako. Jej by možno bolo príjemnejšie, keby si radšej zavrela.

sweaaa
21. jún 2024

Ja nepoznám človeka, čo by dvere na spálni nezatváral.

zuzuliennka1
21. jún 2024

aj ked k nam ide na navstevu moja mama s ocinom, zatvaram spalnu. nic neschovava, ale spalna? to je vyslovene najintimnejsie miesto v byte/dome.
ani ja na navsteve neleziem do spalne, ani u nasich, ani u svokrovcov, ani u kamaratov, ani u sestry,. u nikoho

prasiatko30
21. jún 2024

Pomaly sa prestavam cudovat nad storkami prilis vlezlych svokier. Señora vas je do toho velke nic preco ma vas syn a jeho manzelka zavrete dvere na ich spalni, v ich baraku. Tak ako im je srdecne jedno ci mate otvorene dvere aj na zachode ked k vam dojdu navstevy. Tak asi vas poznaju a preto radsej zatvaraju, aby ste sa nahodou nepomylili a nevteperili im do spalne.

mamamasama
21. jún 2024

Radšej k nej ani nechod. Aka som vdacna za moju svokru, ked citam ake divne niektore ste

autor
21. jún 2024

@zuzuliennka1 a čo už také by som im tam spravila. Neveste vadilo aj keď som im upratala blbé prádlo keď boli na pobyte na vikend. Pritom mala byť rada za pomoc. Dokonca mi vtedy vynadal aj syn, ktorý bol v skutočnosti určite rád, len ona ho dotlačila

kristina2412
21. jún 2024

Ja tiež zatváram a zatváram aj detskú izbu, keď má prísť návšteva nám dospelým. Je to ich kráľovstvo , ich priestor.

fantaghiro21
21. jún 2024

???verim,ze je otazka vymyslena.
Ak nie, tak uz som asi citala vsetko
A preco sa neurazas,ak synacek ci nevesta pocas navstevy sa idu vys*at s prepacenim ...a zatvaraju dvere na zachode

Zaklady slusneho spravania....
Zo spalne ma synacek eroticke studiu,rozne sado maso pomocky,aj to sa ti chce stale este sliedit do spalne?
Pre kazdeho je a malo by to byt najintimnejsie miesto,ako zachod pocas sr...ia...

pribinak
21. jún 2024

A čo tam chceš vidieť? Si ešte nevidela manželskú postel? Nočný stolík? Alebo skriňu?

Alwbo čo?

mamamasama
21. jún 2024

Urcite si ten prepadavaci typ svokry. Dakuj neveste, ze nekonfrontuje ona teba.

prasiatko30
21. jún 2024

Sa mi zda, ze nevesta by mala radsej vymenit zamky a nedat vam kluce

monika2012
21. jún 2024

Spálňa manželov alebo partnerov je absolútne privátna zóna. Vždy som to tak brala. Takisto vždy zatvorím spálňu, keď má prísť akákoľvek návšteva. To ale neznamená, že tam mám bordel. Jednoducho tam nik okrem mňa s manželom nemá čo hľadať. Čo Ťa na tom poburuje?

zuzinka888
21. jún 2024

Na navstevu sluzi obyvacka, kuchyna jedalen. A nie si iba u svojho syna ale aj u jeho manzelky a rodiny a maju pravo na sukromie. Ja teda nechodim ani do izby/spalne svojho 20 rocneho syna a to byva v NASOM dome. Jednoducho respektujem jeho sukromie. A co tam vlastne chces vidiet? S urcitostou ti mozem povedat ze tam maju postel, komodu/ skrinu a osobne veci. Viac ti vediet netreba.

simsalabim
21. jún 2024

Tak moja mama napriklad vzdy zatvarala dvere na vpalni. Vzdy. Aj ked sme boli deti. Spalna proste mala dvere zatvorene. Spalna je intimne miesto, nie je nic prekvapive, ze si ho niekto chrani.