Neverník

kemonka
23. júl 2015

Baby ked ste prišli manželovi, partnerovi, priatelovi na to, že je vam neverny, že vas podvadza jedna radosť, ako ste to s nim riešili? Povedali ste hned? Nechali ste si prejsť hlavou čo poviete? Vykričali ste mu to? Alebo ste sa s nim pokojne porozpravali? Vyhodili ste ho? Odpustili mu? Čo ste prežili a ako ste tym prešli alebo prípadne zabudli?

wejti
23. júl 2015

Nakričala, a vyhodila.

mimi1237
23. júl 2015

Tak ked by som tomu mojmu prisla na to ze podvadza JEDNA RADOST ako si napisala,tak by musel prec odomna,(keby ze je to moj dom),ak nie,tak by som odisla ja.Naco ti je taky chlap co ta podvadza ?Ja by som vedela (mozno)odpustit len nejaky skrat,ale urciet nie dlhe podvadzanie,za mojim chrbtom.A ako by som reagovala keby ze nato pridem?No ochranuj ho pan boh 😀

dominika6
23. júl 2015

@kemonka
ak to urobil raz,urobí to znova...odpustiť mu môžeš ale nestrácať s ním čas nadalej,kedže si neváži teba a vzťah,načo ti je potom...takých je na každom rohu 5.

natalym
23. júl 2015

@mimi1237 Bola si už v takej situácii?

gabrielaslivkova
23. júl 2015

@kemonka nezažila som to, ale práve som si to predstavila - najskôr by som sa zosypala, nejaký čas plakala, potom by som v afekte naňho nakričala, vyhádzala jeho veci von oknom (nikoho cudzieho by som tým neohrozila, keďže bývame na prízemí), potom by som zbalila svoje veci do kufra (nie všetko, len aby som naplnila kufor) a odišla preč, niekde autom povoziť sa. A potom by som čakala, čo urobí moja hlava, keď vychladne. A či by som mu odpustila? Ľúbim ho natoľko, že jednorazovú neveru asi áno, ale viac nie - ak by to zopakoval - koniec, ak by to bola "jedna radosť" - koniec. Viac by som ho nechcela vidieť.

lubkavargova1
23. júl 2015

Bola som...a podvadzal mna a aj ine zeny, lebo zaroven ako bol somnou oblboval aj ine a im tiez klamal. Takze vlastne klamal na vsetky strany a ublizil viac...nekricala som....nie, len som sa ho ludne spytala ci je to pravda, preco to spravil aci je si vedomi toho ak ublizuje a zahrava sa s inymi. Nasledne dostal vyhadzov z mojho zivota, a aj z bytu. Do 24 hodiny dostal dovi-dopo-dopi. Co viem aj ine ho kopli do riti jak sa dozvedeli jaky je to hajzel. Poplackala som si, pohromzila, ale zivot ide dalej a som o skusenost bohatsia. Ako nema vyznam takym chlapom odpustat, urobil to mne, inym urobi to dalej...a co viem, oblbuje dalej...takze bud nakoniec taky ostane sam, alebo si najde taku zenu ktorej to nebude vadit (co sotva verim, ze taka sa najde)....ale to uz neriesim. Zalsuzim si viac a ja si na to s radostou pockam ked budem lubit a tu lasku mi aj vratia.

koskaaa
23. júl 2015

V prvom rade si sprav dokaz (vytlac jeho komunikaciu z chatu, fotku, alebo hocico co mas) a potom tu situaciu uz vyries po svojom, bud nakric, pokojne sa s nim porozpravaj (to totiz zavisi od tvojej povahy). A ked bude zapierat a z teba robit histerku, tak mu ten dokaz oplieskaj o hlavu a rozid sa s nim! Nema to vyznam...

kemonka
autor
23. júl 2015

@wejti
@mimi1237
@dominika6
@gabrielaslivkova
este spolu nebyvame :(

kemonka
autor
23. júl 2015

@lubkavargova1 asi ma naajviav vies pochopit, presne ako by si o nom pisala, rozbehol to na viac stran, s jednou zije, s druhou si zaklada buducnost a na pokeci sa stretava so zenami dalsimi aj za peniaze, ach pomoc :( raz som mu prepacila, dala sancu, snazila pochopit, pomoct ked som zistila ze so mnou hce byt navzdy a pritom zistim ze zije s inou

dominika6
23. júl 2015

@kemonka
ešte alebo už?
načo ti je také trápenie?

kemonka
autor
23. júl 2015

@dominika6 viem dominika, ale je to tazke, velmi som lubila

dominika6
23. júl 2015

@kemonka
viem že láska je silnejšia a bolesť obrovská,ale utešuj sa pocitom,že ty mu za to nestojíš,ty si neurobila žiadnu chybu...vymaž si ho z kontaktov,pc,zo života..on si môže hlavu trieskať o stenu že prišiel o super babu,ale teba si nezaslúži...

koskaaa
23. júl 2015

@kemonka naco ti je taky chlap, kopni ho do prdele! Vymaz tel. cislo, keby si mu v depke chcela volat a viac sa za nim ani neobzri! Poplac si, popozeraj romaticke filmy, daj si pyzamovy vikend a od pondelka hlava hore a na takého rychlo zabudni! S takymto sa budes cely zivot trapit! Najdes si lepsieho...

barushkaaa
23. júl 2015

@kemonka píšeš, že to hral na viac strán súčasne, ale ty ho nechceš opustiť lebo je to ťažké, ty ho ľúbiš. Na jednu stranu chápem.

No zamysli sa teraz, ok? keby ste sa vzali, mali deti a ty by si žila s vedomím, že tvoj manžel sa kur...í kade-tade (prepáč za výraz, ale inak sa toto nazvať nedá). Myslíš, že toto bude bolieť menej?

ja radím v tejto situácii rozchod. Ver mi, lepšie teraz, ako potom.....

mimi1237
23. júl 2015

@natalym No v takej situacii ako píše autorka témy,nie.Aj ked bola situacia ked sa mi nepáčilo správanie mojho partnera,ale je to už za nami ...Nešlo o fyzickú neveru ale bolelo to.Práve preto ...kebyže mám na takéto niečo tomu mojmu prísť,tak neviem neviem ako by som sa ovládla,Alemyslím ,že keby ma chcel podviesť ,tak podvedie.A ked sa už stalo,nechcem to vedieť.

lubkavargova1
23. júl 2015

@kemonka tiez cez pokec oblboval ine zeny. Im tvrdil ze je u brata ked bol somnou a naopak. Az raz to prasklo a cele sa to prevalilo. Vies, ako nikdy som ho nekontrolovala, telefon a pokec a tak. Akceptovala som, ze ma kamosky...ale nie ze bude zatlkat pred inymi ze mam priatelku. Pri otazke preco sa nechcel priznat ze ma priatelku povedal iba "necitil potrebu to povedat inym". No tak ja teraz necitim potrebu ho mat v zivote 😀 Ja som potom si pisala s jednou co oblboval, zena s nadhernym dievcatkom. Slobodna mamicka. A mala ho zacala mat rada...a oklamal vsetky takto....vies, brala by som aj to, ze sa potrebuje vybujarit. Pri rozhovore som mu este aj to povedala, ze ked mu chyba trojka stacilo povedat....nie, proste taky chlapy to maju hlboko pod kozou. Takym len jedno prajem, nejaku taku stetku co im to vrati aj s urokmi co oni urobia normalnym zenam. Lebo ako potom mame verit niekomu normalnemu ked pride???? Ja uz neverim chlapom a potrva hodne dlho kym opat sa nebudem hnevat na chlapov a prispustim si niekkoho k telu/duse/srdiecku 😠

lubkavargova1
23. júl 2015

Vies ty co? Pokial nebyvate spolu a tak oblbuje...posli ho dovi-dopo. Najdu sa iny chlapy. A sprav nejaku radikalnu zmenu....ja som si ostrihala moje dlhe vlasy na uuuuuuuuuuuuplne kratucko, zafarbila na medenu kricacu ze semafor je suviks. Vyhodila vsetky jeho veci, zablokovala socialne siete a sustredila sa na pracu...a cuduj sa svetu, odrazu mam viac casu na seba, na priatelov, do kina, na kafco...nikto ma nesekiruje ked pridem domov z prace neskor, nemusim furt varit, a spim v tom vcom ja chcem, kedy chcem a ako dlho chcem...a ked sa rano zobudim a kuknem do zrkadla a sa spytam tej osoby "ty si kto?" 😀 😀 😀 😀 neriesim ze medvedik panda kuka naspat. Maximalne moj kocur ma infarktkove stavy ked ma tak vidi...neboj, vsetko preboli a bude dobre 😀 😀 😀 😀 😀

guinevre
23. júl 2015

@kemonka Otocila by som sa na pate a odisla. Bez darmy a kricania.

maria1989
23. júl 2015

@kemonka celkom nechápem, akože teba podvádza, keď s inou žije? či ste spolu len chodili a pomedzi to začal žiť s inou? takže podvádzal aj ju?

kemonka
autor
23. júl 2015

@barushkaaa ved to su uvedomujem, aj teraz som stale rozmyslala, je naozaj v praci? Isiel naozaj tam kam povedal? :(

kemonka
autor
23. júl 2015

@dominika6 dakujem za mile slova aj vsetkym :(

kemonka
autor
23. júl 2015

@maria1989 my sme spolu chodili, chceli byt spolu, chcel aby som sa nastahovala a zistila ze on ma 7 rocny vztah a rok ziju spolu, a tak som mu to bytmavila a povedal ze in to nefunguje, ze to vyriesi, ze jej len pomahal, ze ona odide....tak dobre prepacila som a nakoniec aj ona odisla ale neviem preco a zistila som zase po 2 mesiacoch ze rodina nevie o tom ze sa rozisli, lebo chodia nadalej spolu k jeho rodine na dedinu., boli spolu minuly tyzden na dovolenke v tatrach atd atd a mne povedal ze je s o synom, debil aj placem aj by som ho oplula kebyze je tu, v pondelok mame rande, tak bude rozhovor....a predvcerom som ho nachytala na pokeci, chcel sa jasne ze so mnou stretnut ale nevedel ze to som ja, a pisal o tom, ze sa z pokecu stretava na pravidelny sex s jednou este k tomu na drogach.....som sa skoro zrutila....ale este aj tak mi to stale nedochadza. Ja som tusila ze tam chodi, registrovala som sa tam preto a podarilo sa mi ho aj najst nastastie, a ta jeho co s nou je dlhsie ako so mnou samozrejme asi blba

kemonka
autor
23. júl 2015

@lubkavargova1 viem ze mas pravdu

maria1989
23. júl 2015

@kemonka och, neplač... v podstate svoju podvádzal s tebou... vás dve s ďalšou... aj keby bol s tebou, bude to robiť ďalej, lebo nevyzerá, že to je ten pán úžasný... časom to prebolí, a nájdeš si dobrého muža 🙂

prego81
23. júl 2015

@kemonka
precitala som si vsetko. Bud rada ze spolu nezijete. Ja by som ho nikam nekopala. Proste by som v tomto momente ako to citas vymazala jeho cislo, email, iny kontakt, akekolvek jeho veci, veci on neho rovno do kontajnera. Koniec, tma, a dohodla si stretko s kamoskou a niekam si vyrazila. Ak o vztahu vedia rodicia, znami a stoji ti to za to im o tom povedat, osobne by som im to oznamila, hrdo, s tym ze si opustila hajzla a si rada ze mozes zacat novy zivot.
V pripade ze by ma takyto chuj kontaktoval by som ignorovala, pripadne neprijemnosti by som ohlasila policii.
Drzim palce a hlavu hore! 🙂

kemonka
autor
23. júl 2015

@maria1989 no veru, nezmeni sa, prv som verila ze ano....ani neviem uz ci si uvedomuje co robi, este ma caka teda rozhovor s nim, urcite sa potrebujem porozpravat s nim a som zvedava na dalsie klamstva, .....stratil ma

kemonka
autor
23. júl 2015

Hrozne co vyvadza.....Dakujem za oporu zienky :(

prego81
23. júl 2015

@kemonka
ziaden rozhovor! Jedine ze mas chut na nho nakricat. Ale vyriesi to nieco?
Rozhovor sluzi na to aby sme si nieco vyjasnili, prisli k nejakemu rozhodnutiu, dohodli sa, popripade si len tak pokecali. Nic z toho v tomto pripade nie je potrebne. To je moj nazor a ako by som to riesila ja 😉

lubkavargova1
23. júl 2015

@kemonka pozri ty najlepsie vies ako sa citisa co chces alebo nechces. Ked sa s nim chces porozpravat tak to sprav. V priapde ze mas dokazy (ako som mala ja, ze cele konverzacie od inych zien a este aj potvrdene z ich stran ze je to pravda) tak sa nedaj. Viem, bude to boliet, potom pride obdobie ze budes chciet aby ste aj tak boli spolu, vsak "mu odpustim" a taketo citove bla-bla...ale neboj, to prejde. Hlavne si vaz seba ako zenu a nedovol takymto muzom, aby vyhrali. Ked ho chce nejaka ina, tak jej ho s radostou prepusti....toto si nezasluzis. A neboj sa to niekomu aj povedat, nedus to v sebe, ci uz zlost, hnev alebo sklamanie. To je najhorsie co mozes spravit...a ked si chces vyrazit, tak to sprav. Ja som si vyrazila s kamoskou a strieskala sa pod bozi obraz...no boze, a co? Aj ja mozem.....a na take recicky, ze bojovat o lasku, rovno zabudni. Taky chlap nevie co je skutocna a uprimna laska. Ten nikdy nebude bojovat. Viem to, tiez padli u nas take navrhy, ale nechcel lebo on uz je mimo reality a hlada nieco ine....ked ti pocas rozhovoru navrhne ze "dajme si pauzu" to rovno ho posli kade-tade. Zanemna to, ze nechce ta a znamena to rovno konniec. Ved naco sa trapit v neistote? To si nezasluzis uz duplom. Drzim ti palceky a uvidis, o nejaky cas si na toho chuja (prepac za vyraz) ani nespomenies 😀 😀

bibika55
23. júl 2015

@kemonka V mojích očiach je nevera potupa ženy. Žiadne sľuby,že sa to už nestane nebudú pravdivé.Riešila som to rozvodom.