Neverím slovám muža. Čo robím zle?

5. máj 2023

Ahojte. Môj problém by bol asi na dlhšie a komplexnejší no v skratke je mojim najväčším problémom že neverim mužom ani tomu svojmu. Mám priateľa nejaký ten rok …Keď sa pohádame zaplaví má slovami o láske no mne je mi z toho zle. Nepride mi to úprimne iba tak proforma povedané. Možno to bude tým že jedno povie druhé robí a rečami o láske , že som najväčšou prioritou sa to snaží zahovorit. Ako viete ženy že mužovi na vás záleží co pre vás robí aby vás potešil? Myslela som si že mame Pekny vzťah no vždy keď sa najviac tesim na spoločne stretnutie ak mame ťažšie týždne a menej sa vidíme zrazu zmeni program a ešte zo mna spraví netolerantnu ženu čo ho citovo vydiera… následne sa “snaží” nájsť spôsob ako sa stretnúť a to iba vtedy kedy to jemu vyhovuje. Žiadne rozumne vysvetlenie nedostanem … vždy som len ja ta čo zveličuje

panelacikova
5. máj 2023

z kratšej cesty späť...

viestta
5. máj 2023

Laska sa prejavuje cinmi a nie slovnou deklaraciou. Su jeho ciny take, ze ta naplnaju istotou, ze ta miluje? Zjavne nie, ked mu neveris ani ked to miestoprisazne prehlasuje. Naloz si s tym ako vies.

maminkadeticiek
5. máj 2023

Vnutorny hlas ti jasne hovori ze to nie je v poriadku,ze sa takto necitis dobre,ze sa prisposobujes na ukor seba samej,stracas vo vztahu vlastnu dostojnost,tahas za kratsi koniec.Nebojuj proti tomu,intuicia ti jasne hovori ze mas ist prec.

domkakvet
5. máj 2023

Preto to tak necitis, lebo to tak ani nie je, sama si napisala, ze si najde cas iba vtedy, ked to jemu vyhovuje, to hovori za vsetko a jeden z prejavou je aj ten, ze by chcel byt s tebou stale.

julie19
6. máj 2023

V láske podľa mňa nejde len o slova, jasne potešia, sú ľudia ktorí to jednoducho potrebujú počuť a aj takí “rečníci” ktorí to potrebujú zo seba dostať slovne 😅 aj môj muž je taký rečník on veľa krát povie milujem ta a mne sa to samozrejme páči ale oveľa viac ma vždy poteší inými prejavmi napr rannou kávou, alebo keď ma nechá cez víkend vyspať a vezme si deti na starosť, alebo keď mi povie že mi niečo pristane, keď mi na prechádzke s kočíkom kúpi v parku kávu, alebo keď pripraví celej rodine raňajky alebo navarí nedeľný obed a aj mi naservíruje ako v restike ❤️😅 alebo keď bez slova sa vezme a uprace kúpeľnú alebo umyje riady, keď sa hra s deťmi na čajový “dychanek” a pozná všetky mena všetkých bábik co naše slečny majú 🤣 keď zásadu na dvore riadok jahôd aj keď ich nemá rad lebo ja ich zbožňujem, to je proste milión veci ktorými vieš prejaviť že aj keď chodím do prace a mám milión povinnosti tak vždy si spomeniem aj an teba

autor
6. máj 2023

@julie19 veľmi pekne dojímavo napísané, teším sa že máte taky krásny vzťah 😇

hankm
6. máj 2023

@julie19 len ono vacsina zien by pri tomto spravani uz bola davno unudena k smrti a posledne stipky respeku by odfukol severak. Ty si vynimka, ktora to s tym vie pracovat.

julie19
6. máj 2023

@autor Neexistuje ideálny vztah ;) aj my sa vieme posekať a povedať si škaredé veci, ale dôležité je či žiješ hádkami alebo tym pekným … fakt nepoznam pár ktorý by raz za čas nemal chuť tresnut dverami a poslat toho druhého kade ľahšie ale tak dôležité ešte mňa je že ten percentuálny pomer času kedy sa “nemame radi” a kedy si spoločný čas užívame a prejavuje si náklonnosť tak minimálne 20:80😅 nech sa to proste oplatí

@hankm Prečo by z toho mali byt ženy znudene? Z pekného správania? Alebo z čoho? Neber to tak že chcem ripat len som nepochopila že čo si tým chcel povedať 🤔… mne viac dá pekne gesto ako nejaké slova

maxalla
6. máj 2023

Je to jednoduche, staci hladiet na ciny, nie na slova.

Tiez namotavacim reciam neverim, naopak, ak je niekto prilis mily, automaticky to vnimam tak, ze odo mna nieco chce, hoci to nedavam najavo. Mnohi chlapi byvaju priserne kecky a povedia doslova hocico, len aby zensku zbalili. Cest vynimkam. Ku kazdemu pristupujem s urcitym odstupom a az po case, ked vidim, ze ciny suhlasia so slovami, zacinam verit. Ale to som ja, mozno az prilis odtazita.