Nevedela som, že to bude také ťažké

19. júl 2022

Pred 4.mes.som našla komunikáciu medzi mojim mužom a jeho neznámou pre mna. Bol sok. Tvrdil a tvrdí dodnes, že nič medzi nimi neboli. Že chce byt so mnou. Vraj to bol úlet, my sme mali problémy, nezhody atd. Čas plynie ale vždy ma to boli. Aj sa zmenil. Ale klamal mi kto ta osoba je. Chcela som vedieť kto to bol asi som divná. Dotyčnej meno neexistuje. Keď to sme spolu v posteli, myslím robil to s ňou? Tiež nerozumiem, ma toho pracovne dosť, kedy to stíhal. Tvrdil mi, že to bola komunikácia len cez sms. Ja to mám však vždy v hlave. Mám dni, že som z toho mimo a dusim sa. Vratili sme sa z dovolenky, a tam ma to znovu tak prepadlo ako na husenkovej drahé moje pocity. Nieje tu? Ona ma pozná skerí sa mi do tvare? A ja nič neviem. Dva dni dozadu to na mna doľahlo plakala som, on na mna vyletel, že to hodil záhlavu, že čo plačem. Skratka krik. Že on mi povedal pravdu, nevie prečo ho klamala. Vo mne je to že, pochybujem. Čo ak sú spolu? Urobil scénu. Že čo sa zmení , čo mi ma povedať, že boli spolu 3 roky!! Už som mu odpovedala coze???! Že znovu si to vezmem len to čo chcem počuť. Povedal to len tak. Ja plač. Sadol do auta a odisiel. Po viac ako hodine mu volam, kde je? Že vo firme. Nebol tam, šla som za ním. Volala som mu, že prečo mi klame? Že bol ešte u kamaráta a šiel na firmu. Že ma tohto plne zuby. Doma sme sa pohádali a malú výmenu názorov. Jeho otazka bola potom som taká zákerná? Na čo som mu v zlosti povedala a potom je on taký kurvac po mame či ocovi? V tom chytil hrozné nervy a zbil ma. Som z toho hotová. Včera a dnes nedokážem poriadne vstat z postele. Deťom urobím jesť a to je všetko. On je ku mne chladný. Že sa stalo a nevie to zmeniť. Vyprovokovala som ho. Mne je najlepšie keď spím a nemyslím. Nevladzem existovať. Úplne mi zviera hrdlo, mám v sebe strach a ta bolest. Všetko mi šumí v hlave a myšlienky neviem zastaviť.

pribinak
19. júl 2022

Zbil tá? Volala si si záchranku? Policajtov?

Takze on sa kurvi a teba zbije …. no nadhera

zuzubb007
19. júl 2022

No snad mas rozum a udala si ho, a uz si davno prec len tolko nervy nenervy toto by si vyzral co spravil

dzulli1980
19. júl 2022

Dôvera je vo vzťahu dôležitá ... ani ja by som už nedokázala po zrade tomu človeku znovu dôverovať, preto som vždy taký vzťah ukončila, nestálo mi to za to, lebo vždy to bude "čo ak" ... a muž ktorý udrie ženu, čo ako by ho provokovala, je strašný slaboch ...

persephina
19. júl 2022

Podobne ako pribeh mojho otca a mojej matky.
Tam sa toto stalo viac krat. Ako cez kopirak.
Ja mam 45, mami rozvedena. S otcom sa 20 rokov nebsvim.
Good luck

nnnuuunnn
19. júl 2022

Neverím, že je to pravda, no ak áno, tak neviem čo je tu ešte na riešenie?

mamamasama
19. júl 2022

Nehnevaj sa, ale toto myslíš vážne??? Zbaľ deti a vypadni. Nie kvôli sebe, ale kvôli nim. Neviem na čo čakáš. Najprv ťa podvedie, potom zbije. Čakáš ešte nejaké pokračovanie?

jaond19
19. júl 2022

On znici vztah k*rvenim, potom ta zbije a este si aj ty na vine.... takeho oplut, hnus. Bez lútosti to s nim skonci. Aj ked si z toho na dne, pozbieras sa.

sasa1310
19. júl 2022

dievča zlaté, ty si žiadnu chybu neurobila a nevyprokovala si ho. Pozbieraj všetky sily čo máš zbaľ sa zajtra a deti a buď choď k rodičom alebo do najbližšieho azylového domu a začni konať, tam ti poradia čo a ako aj z právneho hľadiska.
Ak nič neurobíš, bude to ešte horšie

54tinka54
19. júl 2022

Zbil ťa????
Ok vyprovokovala si ho že si mala narážku na jeho rodičov ale to ho absolútne neospravedlňuje!
Na mňa keby dvihol manžel ruku, tak je koniec. Choď od neho preč.. motal alebo sa sa este motá? s inou ženou, udrel ťa.. ty nevieš zabudnúť na tú “aférku”.. nemá to význam byť spolu.

miadi
19. júl 2022

Zbil ta a ty dumas nad milenkou???? A este si ho ospravedlnuj ze si ho vyprovokovala. Mala si volat policiu. Si obet domaceho nasilia. Nikto nema pravo ta zbit . Ani Keby si mu Neviem co povedala . Dufam ze toto ani nie je pravda!

mikadooo
19. júl 2022

Nevieš od neho odísť? Reaguje absolútne nesprávne. Takže ON to už v sebe uzavrel? Hmmmm tak to je pekné od neho, že ON si to už spracoval. Ak sa nedá odísť, nájdi si aspoň psychológia, alebo terapeuta. Váš vzťah je chorý. On by mali mal mať teraz svätú trpezlivosť, aby si sa z tej traumy vyliečila, namiesto toho ťa strieska, lebo ON TO UŽ UZAVREL. U mňa by skončil.

autor
19. júl 2022

@mikadooo že mal atak a zmeniť to nevie. Len ja nerozumiem prečo som taký slaboch, verila som, že to bude dobre. Mame deti, doma. Nemám kam ist. To nejde i koli deťom, veď tu majú domov. Momentálne som psychicky tak, že mám problém prejsť z izby do izby. Som úplne hotová.

zuzana9393
19. júl 2022

Drzim palce 🙄🙏

1fifinka1
19. júl 2022

Urobí to znova a potom zas a zas.... A ty dokedy to budeš znášať, čo myslíš?

joesvk
19. júl 2022

Keď sa trochu pozbieraš /jasné, že si v šoku... /, tak pomaly začni plánovať ako sa od neho odstrihnúť. Vyber peniaze z účtu, ak sa dá a podobne.
A žiarlivosť na ňho... Hmm.
Veľmi ťa už udupal a nemáš dosť sebaúcty. V skutočnosti nemáš prečo žiarliť. Najlepšie, čo by sa ti mohlo stať je, že by si ho uviazala na krk druhá žena a ty by si mohla kľudne odísť a začať nanovo...

annamarin
19. júl 2022

Vychladni.. Daj tomu čas pár dní. Si psychický vyčerpaná. Za ten čas ho ale nahlás na policii, že ta zbil a odfot si modriny ako dôkazy. Potom začni plánovať ako sa osamostatnis. Nehovor mu to ale. Taký človek sa nezmení a keďže už si dovolil aj na teba zdvihnúť ruku, tal nabudúce pri hádke ti bude podobné, ked nie horšie. Nemiluje ťa, tak sa ním ani nezaoberaj.

mikadooo
19. júl 2022

Vie to zmeniť, len to by musel chcieť. Ale on nechce, veď čo, on ťa strieska a ON UŽ SI TO VYRIEŠIL. Tu drž hubu a krok... Ak má ataky, nabudúce ťa treskne do radiátora a potom môže plakať na pohrebe, že on za to nemôže, nie??? Ak má agresívne ataky, tak sa má liečiť, alebo aspoň ísť sa vyboxovať niekam do posilky a nie na vlastnej partnerke. Ak nemáš kam ísť, ja by som si zistila aspoň možnosti pre útek, lebo obávam sa, že keď mu bitka prešla raz (ak to vlastne bolo prvý krát ..?), chlapec nebude mať problém zmlátiť ťa znova, stačí, že mu povieš niečo, čo sa mi nebude páčiť. Sú rôzne azylové domy, ok, povedzme, že teraz sa nedá odísť, dá sa ale spraviť si plán do budúcna, ako sa od neho časom dostať preč. Prvým bodom je, nerob si s ním žiadne ďalšie deti. A vážne sa zamysli, ako by si to mohla dosiahnuť, aby si od neho mohla odísť, krv napríklad deti pôjdu do škôlky a ty začneš chodiť do práce. A potom na tom makaj, zameraj svoj život na to, nerieš jeho život, nevery, klamstvá a názory. Druhá možnosť je ostať tam kde si a prežiť v nervoch a neistote celý život a deti naučiť, že to, že tatko pri hádke strieska mamku, je normálna vec.

nikaeli
19. júl 2022

Ak aj teraz nevládzeš a je pravda, že ťa zbil, choď aspoň k dr, nech máš dôkaz na papieri. Riešiť to budeš o pár dní, keď sa trošku ukľudníš. Hlavne pokoj. Neotváraj teraz tú tému, nech si nenájde ďalší dôvod, ktorý by vnímal ako provokáciu.

emily_666
19. júl 2022

Urobil to raz, urobi sa zas. Zit v strachu? Toto si nezasluzis.

joesvk
19. júl 2022

Tiež sa pripájam k tomu názoru.
Nehovor mu, že rozmýšľaš nad odchodom.Z viacerých dôvodov...

miadi
19. júl 2022

Chod k rodicom ., kde otec bije mamu to nie je domov to je peklo na zemi. Ak nemas rodicov tak zhanaj azylovy dom.

pribinak
19. júl 2022

Zlatko, nebud s týmto problémom sama. Zavolaj sem. Sú tu šikovne kočky, pomôžu ti

https://centrumnadej.sk/co-ponukame/psychologic...

anig
19. júl 2022

Autorka: chápem ťa,že teraz máš strach o deti,vašu budúcnosť,nevieš si ani predstaviť,že čo by si bez neho robila sama s deťmi...pre teba je on najbližší človek,ktorému si porodila to najcennejšie,čo máš -deti...a práve kvôli deťom chces udržať ho pri vás aj za obrovskú cenu a sebaobetu...vycitas si všetko,čo sa odohralo,sľubujem si,že už sa to viac nestane...vieš prečo toto poznám?Zažila som to...síce mňa (teraz už)ex nezbil priamo kvôli milenke,ale bolo to zabalené inými vecami,ale po rokoch vyšla pravda najavo (vždy,keď mal nejaký pomer,tak bolo u nás dusno a peklo)...prvá bitka bola "letma a nevinná",iba také riadne capnutie...že ho nemám provokovať a mám sa správať normálne...no a stupňovalo sa to...vždy som bola na vine ja...nech som urobila či sa správala hocijako...keď ma dusil a ja som mala na rukách ani nie ročnú dcéru som si povedala dosť...chcela som aj volať políciu,no ako vždy do mňa vtlkli ľudia,že prečo to chcem takto pred deťmi že by im vzali policajti otca a že kam by som šla s nimi bývať ako ich uživim....doteraz neskutočne ľutujem,že som ani raz nezavolala políciu,pretože neskôr by mi to zvrátili osud-moj i mojich detí...dospelo to tak ďaleko,že panko si bol taký sebaistý,že dokonca voči mne postúpil protiprávne...chcem ti týmto povedať,že nech by si bola akokoľvek hnusná voči mužovi,nemá právo ťa bit,nieto ešte vinu zvaľovať na teba.Ked ťa teraz zbil a evidentne necíti za to žiadnu vinu,ani zodpovednosť,tak si je sebou aj tebou istý a bude takto reagovať vždy,keď sa mu nebude páčiť tvoje správanie a bude posúvať tvoje hranice tolerancie...teraz máš pocit,ze si úplne na dne...ver,že nie si,ale ak zostanes s ním,tak sa na to dno dostaneš.Poznaci to veľmi nielen teba,ale aj vaše deti a ja verím,že ti na nich záleží a nechceš,aby takto žili.A never tomu,že nezvladnes s deťmi sama žiť,ani ich uživiť -bude to síce riadne ťažké a vyžadujúce veľa sebazapretia a odriekania,ale bude to lepšie ako žiť v neustálom strachu,že či nedostaneš fyzicky či psychicky "po hube",ak sa niečo znepaci (abo iná zapáči)otcovi tvojich detí...

svetlonos
19. júl 2022

Autorka
ked mal kamaratkin muz takyto amok raz v zivote, tiez ju hrozne zbil. Do konca zivota budu niest nasleky, vsetci traja… Inak sympaticky chlap, na ktoreho by to nikto nepovedal.
Koli detom by som odisla, znici im to psychiku a moze zle ovolyvnit zivot aj v dospelosti.
Tvoj muz je agredivne hovädo, nezmeni sa. Este zavali ze stalo sa nezmeni to, no kkt. My mame jedno male dieta, muza milujem ale raz by na mna polozil ruku a odchadzam.

euka210
19. júl 2022

Odporucam minimalne pre Teba psychologa, lebo to nevies spracovat. Moze byt, ze si naozaj len pisali a zbytocne sa trapis...a moze byt ze aj nieco bolo. My to nevieme. Ak mu na Tebe zalezi, tak by Ti mal skor pomoct, lebo jeho vinou si v takom stave. Ale ked mu na vasom vztahu uz nezalezi, je lepsie odist...skor nech si on ide prec.

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
20. júl 2022

Ak by ma chlap raz zbil a je jedno ci by to bola facka alebo 2 tak by som od neho odišla. Ale pre tvoje dobro by s som vyhľadala psychológa.

nikyball
20. júl 2022

naco sa ho nasilu drzis? nevyhovaraj sa na deti prosim ta. nebol by rozumnejsi rozchod nez si vzajomne ublizovat?

labutiatko
20. júl 2022

Premysliet ako zit bez neho...urobit plan a raz sa bez neho pobalit a odist aj s detmi, podat o rozvod. Musis byt silna....chce to cas. Zvladnes to!