Neukazovala som záujem o muža

11. okt 2020

Začal mi písať jeden pekný muž.Pisali sme si asi mesiac mal o mňa veľký záujem, ja som bola veľmi zdržanlivá záujem som neukazovala. Po čase ho to asi prestalo baviť a začal písať menej a nakoniec vôbec. Uvedomila som si že ho chcem. Čo teraz?neviem ako ďalej postupovať. Mam mu zrazu napísať že mám záujem?

janinah
11. okt 2020

Neukázal sa nik iný,tak aj tento bude dobrý? napíš len,či sa má dobre a potom podľa rýchlosti a textu odpovede uvidíš...ja si myslím,že už loví v iných vodách,ak je pekný /lebo to je najdôležitejšie,či?

autor
11. okt 2020

@janinah Nieee že sa neukázal iný. Ja sa nedám proste zbaliť lahko.Bola som veľa krát sklamaná tak si už dávam pozor. Lenže ako sa prestal ozývať uvedomila som si že mi veľmi chýba

zuzanka.zuzu
11. okt 2020

a ozaj chceš takého, ktorý stratil záujem? teraz ho budeš uháňať? aj keby bol neviemaký toto by som nerobila... nie kvôli pocitu "hrdosti" (srať naň ak niečo/niekoho veľmi chcem) ale proste preto, lebo to dlhodobo nevydrží (ak chceš sex, je reálna šanca, že ho zbalíš)

lintu
11. okt 2020

Mas zaujem o co? Uz ste sa aj realne videli? Mozno ani nie je taky uzasny, aky obraz ti cez pismenka o sebe ponukol/si si o nom vytvorila. Ak si ho priamo neodmietla, so skutocnym zaujmom by ti po mesiaci asi len tak neprestal pisat. Ale ved ked chces, skus nejaku nezavaznu konverzaciu. Uvidis, na com si. Hlavne sa mu len tak neponukaj.

deti95060810
11. okt 2020

napísať? ani náhodou, akurát by si sa tak dobre zhovadila....😉

autor
11. okt 2020

Tak vám ďakujem 🙂asi naozaj budem vyzerať blbo keď sa ponúknem sama

marysa21
11. okt 2020

Napíš ako kamarátka a uvidíš ako sa to bude vyvíjať ďalej .

marysa21
11. okt 2020

neskúsiš -nevieš.

adusa1987
11. okt 2020

Mna moj balil trapne poslala som ho do riti ze nech sa ozve ked sa bude spravat normalne a nie ako kurevnik co bali baby na darceky...samozrejme sa neozyval a ja som sa raz nudila a napisala som mu...teraz sme manzelia 8 rokov 10 spolu..takze niekedy to konci aj tak ked sa zena ozve.
Este dodam kurevnikto nebol ten by na verejnosti ani k muche sa neprihovoril aekamos mu dal akoze ,,skolenie''ako na baby...

marca12
11. okt 2020

Kludne mu napis ako sa ma,co ma nove a uvidis,co z toho vznikne. Mozno ta niekam pozve. Nevidim nic zle na tom,ze by si sa mu ozvala. Tie reci,co ti tu pisali,ze stratil zaujem....vsak ked si ho dlho odmietala,tak aj on musi mat nejaky prah dostojnosti a zistit,kedy by uz stacilo a nebyt natlakovy. Necakaj od neho nic,kludne mu napis,al nie stylom chcem ta,rozmyslela som si to. Netreba vo vsetkom kalkulovat,treba si zachovat rozum a vsetko,ale obcas napomoct osudu

ovaaa
11. okt 2020

Ono to tak byva, ked u druheho nie je odozva. Ani sa mu necudujem. Ak si mala o neho zaujem tak si ho nemala ignorovat ale dat si stretka a porozpravat sa. Mohli ste sa spoznat ako priatelia a uvideli by ste obaja, kde by to viedlo. Ponukat by som sa neponukala mozno uz ma niekoho ineho ale pre moj klud by som mu povedala, ze mi chyba a podla jeho reakcii sa zariadis.

autor
11. okt 2020

@ovaaa dobre napíšem tak že mi chýba a uvidime🙂no nemala som vtedy záujem.ono to prišlo až keď sa prestal ozývať..akoby som si to uvedomila až vtedy že mám záujem aj ja.akoze ja som ho neodmietla ani nič také len z mojej strany som písala ako keby kamarátovi

anita6666
11. okt 2020

Písať chlapovi,že ti chyba???? Omg....

autor
11. okt 2020

@anita6666 joooj tak potom čo?

anita6666
11. okt 2020

Nič!!! Načo sa tlačis do r*ti???? Nech sa tlačí on a keď sa netlačí,tak si daj odpoveď sama.

autor
11. okt 2020

@anita6666 veď už sa tlačil dosť a ja som to po....🤦

maria39
11. okt 2020

nepisala vy som mu ze mi chyba radsej nieco o tom ako sa ma a preco vlastne uz sa neozval

tt247
11. okt 2020

Normálne mu napíš, ako sa má. Aj chlap má svoju hrdosť. Písal ti, nemala si záujem, prestal. Úplne normálna reakcia z jeho strany. Ak by písal ďalej, už by ho tu vyhlásili za úchyla. Prestal písať, tiež zle. Niektorým ženám fakt nevyhovieš.

zuzanka.zuzu
11. okt 2020

@tt247 neviem prečo sa hovorí "niektorým ženám fakt nevyhovieš" lebo tie čo radia nepísať (napr. ja) by ho neoznačili za úchyla keby ho záujem o moju osobu držal dlhšie ako mesiac 🙄 mne sa naopak páči, ako je smelý a vytrvalý (jedného mám doma) 🙂

danajahotkova
11. okt 2020

Len to nepíš, že ti chýba. To nebude dobré, ja by som sa len ozvala ako sa má, čo nové a uvidíš 🙂

autor
11. okt 2020

@tt247 ja viem hrozna som

tt247
11. okt 2020

@zuzanka.zuzu Veď autorke tu preto ponúkame rôzne pohľady, aby si vybrala, ktorý je jej najbližší. Každý má iný názor, netreba presviedčať druhého o svojom názore. Ja jej radím, aby mu napísala úplne jednoduchú nijako sa nevnucujúcu vetu - Ahoj, ako sa máš? Ty radíš nepísať vôbec. Ok. My dve spolu komunikovať viac nemusíme. Autorka si vyberie.

autor
11. okt 2020

@danajahotkova no len on to pochopí že znova píšem v tom kamaratskom zmysle...Proste mu potrebujem dať na javo ze uz mám zaujem😂

tt247
11. okt 2020

To, že máš záujem, mu dáš vedieť až trochu neskôr. Keď sa chytí aspoň na “Ahoj”. Napíš mu, ale nevnucuj sa hneď v úvode. Zlatá stredná cesta.

autor
11. okt 2020

@zuzanka.zuzu joj kiežby 😂

autor
11. okt 2020

@tt247 a ako to ďalej rozviť že už záujem mam.napr ahoj máš sa dobre? áno a ty? Áno aj ja...
A ďalej?😂

maria39
11. okt 2020

@tt247 ano
presne tak suhlasim s tebou👍

ovaaa
11. okt 2020

Preto som ti napisala...slovo chybas mi. Mal by pochopit ....ak sa neozve zariadis sa. Nejde o vnucovanie len si vyjadrila pocit ako sa citis.

maria39
11. okt 2020

@ovaaa da sa este pouzit ine slovo ako chybas mi ako sa mas

autor
11. okt 2020

@ovaaa nie radšej skôr že chýba mi čo si mi písal?😆