Nešťastný po rozvode

bzdocha
19. júl 2014

Vznikla tu diskusia stastny po rozvode. Mna napadlo pozriet sa na to aj s druhej strany, a teda Nestastny po rozvode. Je tu niekto taky, kto sa rozviedol a je po rozvode nestastny? Zistil ze urobil chybu? z hocijakych dovodov

kliara
19. júl 2014

Neviem či sa s tým niekto prizná.

zutera
20. júl 2014

Bude to znít ironicky,ale tak to není-já jsem byla nešťastná po rozvode,ale z toho důvodu že jsem se nerozvedla o mnoho mnoho dřív!

katulinka222
20. júl 2014

Ahojte.Nestastnych z rozvodu je veľa. Jedným z nich je aj moj brat. Mal na tom svoju vinu. Nebol tam nikto tretí. Znáša to veľmi zle. A hlavne teraz keď si po čase našla priateľa. Sme z neho nešťastný, nevieme ako mu pomôcť. Poraďte prosím!!! Nepoznáte nejakého dobrého psychológa? Sme z TN kraja.

oravese
20. júl 2014

Moj nazor: rozvod nieje vzdy to bnajlepsie riesenie, hovorim nie vzdy. Moja kamoska sa rozviedla a je z toho nestastna, tiez tam nebol niekto treti presne ako pise Katulinka222, tak aj ona ma z toho psy. problemy, a moje kolegyne v praci tiez nie su stastne, ale nestastne a povedia ze to mozno mohli riesit aj inak ako rozvodom. Mozno je niekedy jednoduchsia cesta pre niekoho rozvod...