Nerozumiem ženskej reči

kantos1
15. jan 2013

Som dva mesiace po rozchode so super babou, s ktorou som si perfektne rozumel 4 a pol roka. Nechala ma, našla si iného a ten ju po mesiaci odkopol ako handru atd atd ( moja posledná diskusia )... No a teraz k meritu veci. Včera som jej napísal, či by sme spolu šli na večeru. Nič zlé som od nej nechcel, nikdy som jej neublížil, nepohádali sme sa, ba dokonca aj rozchod prebehol v kľude nerobili sme si zle.... Odpísala mi, že to nieje dobrý nápad, nechce mi dávať nádej, že sa dáme do kopy a naznačila mi, že je to skoro. Ja som jej odpísal, že som ju chcel iba vidieť a chcel som vedieť ako sa má. Hneď na to mi prišla správa v ktorej bolo opäť to isté, len trošku pozmenené. Poslal som jej odpoveď, aby sme to nechali tak, ale či by šla na malý výlet k Donovalom ( také malé odreagovanie sa a vyblbnutie. Keď sme toho mali v práci nad hlavu, dosť často sme sa takto chodili odreagovať) . No a vtedy sa konverzácia zmenila. Písala mi, že by šla veľmi rada a že môžme dať aj tú večeru, pretože aj tak nemá s kým ísť 😒 . Tak som jej povedal, že večeru necháme tak (chcel som sa z toho normálne vykrútiť) , ale na výlete sa dohodneme, keď to bude aktuálne. V zápätí mi písala, že by išla na večeru rada, dá vedieť kedy a musel som jej odprisahať, že si od toho nebudem nič sľubovať. Ženy, slečny, dámy, prosíííím, ja nerozumiem vašej reči 😉 . Ak mi to viete preložiť, tak aby tomu chlap rozumel budem iba rád 😉 . Pretože neviem čo tým sleduje . Ďakujem veľmi pekne 😉

sissy27
15. jan 2013

@kantos1 ženy niekedy samé nevedia čo chcú, ale neprestanú, pokým to nedosiahnu 😉

klincek
15. jan 2013

ahoj, no keby som bola na jej mieste, dost by ma to zaskocilo, tiez by som predpokladala, ze to nie je len kamaratska vecera, uz vobec nie vylet..a reagovala by som asi podobne. ten obrat sice nechapem-ale mozno jej len prislo luto, ako dopadla, a povedala si, ze ved preco si nevyrazit len tak von.
ale nie je mi jasny ani tvoj motiv..preco si ju pozyval, a vzapati si to rozmyslel? chces ju spat, alebo ide o sex (ten vylet), alebo co? ako sa v tom aj ona chuda ma vyznat? 😀

czechzuzanaba
15. jan 2013

@kantos1 asi se nudi, tak co by nesla na veceru s kamosem, kdyz jeste navic mu dala jasne najevo, at od toho nic neceka...podle me fer, ne? 🙂

xlucia
15. jan 2013

@kantos1 ak je pravda co pises, potom ona uvazuje v style ze lepsie s tebou ako byt sama. co myslim nie je pre teba lichotive, nemas byt preco zaplata na jej mindraky. asi jej niekto /kolegyna/ daval za ten cas rozumy...
a ona z toho vychadza ako vypocitava zena.... ktora kalkuluje. nechaj ju tak, hladaj inde, asi si zasluzis niekoho lepsieho, kto bude tvoju lasku a starostlivost oplacat rovnakou mincou.

jaruska8
15. jan 2013

@kantos1 Nechaj ju tak, načo jatriť rany, načo vstupovať do tej istej rieky dvakrát. Podľa mňa ťa nechcela uraziť, asi si bol neodbytný. Byť na tvojom mieste, ja by som sa jej určite neozývala. 😉 Aj keď verím, že je to ťažké, lebo po jej rozchode, akoby si vycítil šancu...

kantos1
autor
15. jan 2013

@klincek môj motív je len ten, aby som ju videl (sex nie). Neviem asi mi jej je ľúto a chcel som aby sa trošku odreagovala. Z tej večere som chcel vycúvať preto, lebo mi ta asi dávala najavo 😉 . Ja neviem čo chce

kantos1
autor
15. jan 2013

@jaruska8 Práveže ja som ju vôbec nekontaktoval a nechcel som sa jej pripomínať. Žiaľ naši spoločný známi, s ktormi je teraz viac v styku ona, ma presvedčili aby som ju kontaktoval. A aj o tej šanci máš asi pravdu.....

zabka88
15. jan 2013

@kantos1 teraz to nevie ani ona .. daj je pokoj, ona sa z toho musi pozviechať sama..

sashabb
15. jan 2013

@kantos1 Píšeš, že ťa nechala - našla si iného. Momentálne ju chceš vidieť, no podla mňa nie preto, že by ti jej bolo lúto, ale že by si ju znova chcel, keďže rozchod bol z jej strany.
Ona si zrejme uvedomila, že "zahodila" dlhe roky za úlet, tak prečo by si s tebou nepovyrazila? Môže si myslieť, že sa to vráti do starých kolají, a ty zrejme aj v to dúfaš. 😎

kantos1
autor
15. jan 2013

@sashabb ja už radšej nedúfam v nič 😉 dúfal som prvý mesiac. Viem že jej je teraz zle a nevie čo so sebou a chcel som ju troška rozveseliť. Ten mumák predtým ju iba dostal, odkopol a nikam ju za ten mesiac nezobral. Asi nie som v poriadku a mal by som sa dať vyšetriť 😒 . Ale mrzí ma, ako to celé dopadlo. Chcem ju vytiahnuť aj niekam von a nie len do zafajčeného podniku. Ja viem, som pako ☹

sashabb
15. jan 2013

@kantos1 prečo by si mal byť pako? čo je na tom zlé, že ju máš stále rád? Kludne sa môžete dať dokopy a môže vam to fungovať "milion" ďalšich rokov 😀

jaruska8
15. jan 2013

@kantos1 No, tak to s tými spoločnými známymi trošku ,,vrhá" iné svetlo na celú vec. Možno teda ona sama chce, aby ste sa stretli, možno by ste postupne mohli váš vztah,,obnoviť". Samozrejme, teraz vyzniem ako schýza 😉 , ale ak to má ešte šancu, tak držím palec. Som nevedela, že vlastne aj ona možno chce videť teba... 😉 Ale... Veľmi by som teraz netlačila na pílu, trochu ju ,,potráp". Nech si nie je tebou taká istá. 😉

jaruska8
15. jan 2013

@kantos1 Milí muži ešte nevymreli. Sláva. 😉

kantos1
autor
15. jan 2013

@jaruska8 ja sa snažím popísať všetko, nech ste v obraze 😉 . A za toho ,, milého muža,, ďakujem 🙂 . Ja som si už myslel, že som čudný, pretože takto sa asi chová málokto 🙂

angua27
15. jan 2013

@kantos1, veru máš pravdu, takto sa chová máloktorý chlap. a je to naozaj fajn vedieť, že normálny chlapi ešte nevymreli. 😉
ale späť k téme. ak Ťa do toho prehovorili vaši spoločný známi, tak si myslím, že im ona dala jasný signál, že by Ťa chcela späť, ale bojí sa osloviť Ťa prvá. to, že najprv nesúhlasila a potom áno, je výsledok toho, že niekedy naozaj sami nevieme, čo chceme. 😉
ja by som asi dala večeru a podľa toho, ako sa budete spolu cítiť možno aj výlet. 😉

jaruska8
15. jan 2013

@kantos1 Súhlas v
@angua27 dajte večeru, a potom sa uvidí. 😉

stardust
15. jan 2013

@kantos1 mozno by ti pomohla tato publikacia: http://www.amazon.de/Langenscheidt-Frau-Deutsch...
Alebo ked sa pustis do skumania tajov zenskej reci, mozes vydat obdobny slovnik pre aplikacie u slovenskych zien.

kantos1
autor
15. jan 2013

@angua27 normálne sa červenám 😝 .
Ja mám pocit, že tá večera bude fajn, pretože sme si mali vždy čo povedať a nikdy sme sa spolu nenudili ( česť výnimkám) . Nechcem sa k tomu zlému vracať a nechcem jej nič vyčítať. Každý robí chyby 😒 a je na nás ako ich vieme odpustiť. Držte mi palce 😉 .
Ja si vždy poviem ,, horšie ako teraz, to už byť nemôže,, 🙂 pretože teraz spolu nie sme vôbec......

sisaha
15. jan 2013

@kantos1 skôr si myslim, ze sa nudi tak ta chcela este trochu vyuzit...Veceru najskôr nie, aby si si nesluboval a nezacal na nu tlacit, ze sa ma k tebe vratit. Vylet - áno, nudí sa sama, tak preco nie... a potom si mozno premyslela aj tu veceru... Neviem ci ona dala signal znamym.. ak by ho dala, tak po tvojej ponuke skoci vsetkymi desiatimi.. Nechaj ju tak, usta ma, uvidis ci ta sama vyhlada. Ak ta nebude kontaktovat ani po 3 mesiacoch, zabudni na nu..

cerez
15. jan 2013

Ak je niekto spokojný v spoločnom vzťahu, nemá dôvod hľadať inde. Ale ona sa zachovala inak. Človek má ísť ďalej a nemárniť čas niekym kto o šťastie nestojí. Sklamala ťa a nebudeš mať istotu, či to náhodou nespraví znova. NEBUĎ NÁHRADOU! Po svete chodí ešte veľa kočiek, stačí sa len obzrieť. Čo sa týka tej večere, za 4 a pol roka ťa musí veľmi dobre poznať a vie, čo môže od teba očakávať. Tuší, že ti ide o viac. Je to len na tebe!

strawberry17
15. jan 2013

@kantos1 a co tak pozvat na veceru inu lepsiu babu? 😉

louvre
15. jan 2013

@kantos1 Ak ju milujes tak to skus este raz. Mozno si dievca uvedomilo ze urobila chybu. Aj ked jedno je odpustit a ine zabudnut. Na to co ti urobila uz asi nikdy nezabudnes. Je len na tebe ako to spracujes v sebe. Ale ja osobne by som neveru nevedela stravit. Som asi prilis hrda a citila by som sa ponizena. A taktiez neveru pavazujem za ludske zlyhanie. Napriek tomu som si ista ze existuje mnoho vztahov ktore aj napriek "zakopnutiu" jedneho z partnerov viac-menej v pohode funguju dalej. Velmi ti drzim palce aby si nasiel dievca ktore si zasluzi tvoju lasku.....

zuzkat1
15. jan 2013

@kantos1 podla mna skodis len sebe. Nechaj ju tak.ten zvrat mi pripada ako nieco v zmysle: vecera? Nuda...ale zas vylet na donovaly? preco nie. Vyzera byt vypocitava. Podla mna sa budete obchadzat a natahovat a za ten cas by si si mohol najst nejaku inu babu mozno uz navzdy. Ked ta len tak vymenila nechaj ju tak

lubkam
15. jan 2013

ťažko radiť, s bývalým partnerom sme sa rozišli tri-krát. ten posledný bol už definitívny - nie je môj manžel.
ono to dlhšie trvá, kým sa partneri od seba odpútajú, ja som bola s ním cca 5 rokov.
dala by som asi spoločné kafe, ale obzrela by som sa po niekom inom 😉
tak či tak, až časom človek zistí, či bolo rozhodnutie správne, v tom Ti nikto neporadí, urob tak ako to cítiš

p.j.jacky
15. jan 2013

Ja si myslim ze ta chce vyuzit.Obyc.vecera nie a vylet uz ano???!!! 😒 Ak by stala naozaj stala o tvoju spolocnost,tak ani vecera jej problem nerobi....

jabadaba
15. jan 2013

nie si sam, nic si z toho nerob. 😎

digysa
15. jan 2013

@kantos1 Ak si napisal presne sled jej reakcii, tak ju nechaj tak... Nieco ma zalubom, ale laska k tebe to nebude.
Byt na tvojom mieste, nestracaj drahocenny cas a intenzivne hladaj niekoho ineho..... Ak aj ty potrebujes cas, tak si ho daj...ale nie tym, ze sa budes snazit o zblizenie sa s nou.

Nepomoze ti to teraz a urcite Ti to nepomoze, ked si najdes nove dievca....Tazko sa je bude vysvetlovat, ze : " Toto je moja byvala, ale uz sme iba dobri kamarati" 😅

Ja viem, je to dlha doba....ale z tohoto nic dobre nevonia....

kantos1
autor
16. jan 2013

@angua27 a ešte som zabudol napísať. Ona sa ma nebojí, ona sa mi hanbí pozrieť do očí 😒 . Ja viem, veď sa má prečo hanbiť. Len chcem aby videla, že jej to nemám za zlé. Možno to bol naozaj trošku stereotip 😒 . No nič, každopádne dám vedieť. Držte palce

tomasko27
16. jan 2013

2 mesiace je malo na to,aby ste mohly ist len tak von,a hlavne pre tu stranu ktora to neukoncila.ja osobne dvakrat do tej istej rieky nevstupim 🙂 .Ale pis ako to pokracuje 🙂

angua27
16. jan 2013

@kantos1, každopádne držím palce a ozvi sa.