Nepríjemná švagrina

4. aug 2022

Od začiatku som sa jej asi nelubila alebo žiarlila namna neviem . Roky idú , snaží sa áno ..keď niečo chce vedieť napíše vyzveda a to jej ide .. ale inak osobne kontakty nič moc .
Dá sa popracovať na vzťahu alebo to nechať plávať volne ako to je ? Teraz máme obe deti a príde mi to trochu nasilu tie vzťahy dávať dokopy keď to nejde

vsauce_
4. aug 2022

Sama si si odpovedala. Na čo sa vnucovať niekomu, kto o to nestojí? Takéto čierne ovce má v rodine každý a hold, keď sa jej nepáči, nech nechá tak. Určite máš okolo seba príjemnejších ludí

autor
4. aug 2022

@vsauce_ keď ja som taká blba ja niekedy naozaj chcem dobre a moc a potom vyzerám že sa pretváruje.

edien
4. aug 2022

Poznám to veľmi dobre koľkokrát bola milá ale také to bolo neúprimné ale veľakrát som ju nachytal pri klamstve..a nielen ja pritom išlo o blbosti. Povedala som si že neriešim už k bratovi nechodím keď tak sa stretneme kdesi mimo. Od začiatku som nevedela čo si o nej myslieť. Načo sa pretvarovat.

blancheporte
4. aug 2022

17 rokov som sa snazila....preglgla,robila sa,ze nepocujem.....A dokonca aj svokra sa tvarila,ze nepocuje,ked jej dcera otvarala hubu na mna.Ale teraz,ak sa mi nieco nepaci poviem to.No a cuduj sa svete,su uz urazene obidve.Lebo co som si to dovolila.Urcite sa nebudem nikdy snazit sa stat jej kamaratkou.Je to jedna zavistliva stara dievka.Chlapa nema a tak to aj vyzera.Pcha nos tam kde nema.

cimage
4. aug 2022

Nesilit, nemusite byt najlepsie kamaratky, staci ked sa akceptujete. Bracho si s nou musi rozumiet najviac.

irusa
4. aug 2022

Vôbec to nerieš.... akceptovať...nič viac

lilly16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. aug 2022

@blancheporte presne tak ☝️ závisť

tehulka2011
5. aug 2022

A co ti akoze zavidi? Muza - svojho brata?

arasidka123
5. aug 2022

Kašli na ňu..tiež mám takú ..kým jej niečo treba tak sa vie ozvať...ale už akonáhle jej poviem niečo, čo sa jej nepáči, tak mám zas na dlllllhy čas pokoj 😂

noami12
5. aug 2022

Keď to nejde tak to nejde 🙂 vôbec sa s tým netráp, ja tiež mam svagrinu, obe mame dieta, takže kľudne by sme za mohli stretať aj častejšie, ( stretávame sa tak 1x za 3 mesiace, nepočítam keď sa stretneme v meste ze prehodíme pár slov) aj jej občas volám co robí a tak, ona nie. Tak už tiež som si povedala že sa nebudem prosiť.

laska86
5. aug 2022

Nereaguj ani na jej sms ci hovory ..jednoducho ser na nu..ked nechce prist osobne tak nech neotravuje👍