Neprajnosť ľudí

beatrice1111
2. dec 2021

Ahojte. Stretli ste sa niekto s tým, že vas zivot riešili ini ľudia? Napríklad svadbu, dieťa? Ja viem že len horsi odo mna toto robí len niekedy sa to človeka dotkne aj keď nechce.

tinka_1807
2. dec 2021

@beatrice1111 podľa mňa sa s tým stretol každý :D ... Ale ak sú to nejaké neprajne veci, treba to pustiť jedným uchom dnu a druhým von. Iné je, ak ti nejakú miernu kritiku citlivým spôsobom povie blízka priateľka, ktorá ti chce napr. Pomôcť, lebo aj to sa môže stať, no tá kamoška má dobry úmysel, narozdiel od nejakých neprajnych ľudí, korí ťa skoro ani nepoznajú. 🙂

elizabet173
2. dec 2021

@beatrice1111 jasné, prečo ešte nemáme dieťa, keď sme už rok zobratí, neskôr (tá stá osoba) či nechceme druhé, ale to som už bola na ňu pripravená, spýtala som sa jej, na čo to potrebuje vedieť. Žena, ktorá ma poznala iba z videnia, nebola známou ani mojich rodičov, ani svokrovcov, asi si robila štatistiku, neviem 😎 Takých ešte stretneš, nemusíš im odpovedať

fleur1111
2. dec 2021

@beatrice1111 samozrejme, to sú takí znudeni vlastným životom, nešťastní so sebou a tým, že nič dokopy nedosiahli. Jedným uchom dnu a druhým von a nezabudni byt stále usmiata, to ich naštve najviac ☺️

beatrice1111
autor
2. dec 2021

@fleur1111 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

77daniela77
2. dec 2021

Niekedy to ludia povedia len aby rec nestala.....

h2
2. dec 2021

@beatrice1111 Ako to konkrétne myslíš? Ako cudzí ľudia riešia Tvoju svadbu a dieťa? Lebo ak ide len o to, že sa opýtajú, tak jedným uchom dnu, druhým von. Ľudí to väčšinou aj tak nezaujíma a pýtajú sa len tak, ako konverzačnú frázu.

beatrice1111
autor
2. dec 2021

@h2 ja som to myslela tak, že ľudia ktorí si myslia že ma poznajú, preberajú to že čakám dieťa, s kým a neviem co.. a pritom ma ani nestretnú čo je rok dlhy ale riesia to

vanda323
2. dec 2021

@elizabet173 Asi si robila štatistiku ❤️
Ja už som aj frajera mala podľa susedov 😄

mrva
2. dec 2021

@beatrice1111 jedini siroko daleko mame 5 deti. Co myslis, stretla som sa s tym? Riesia aj to, kolko kupim rozkov. Ked vela, tak deti krmim iba rozkami, ked malo, tak im nedam jest 🤣 Skratka neries... Ja si hovorim, ze som kulturotvorca, lebo keby nebolo nas, ludia by sa nemali ani o com rozpravat 🤣🤣🤣

krisbar
3. dec 2021

Stretava sa s tym kazdy. Dolezite je ako sa k tomu ty postavis

sadkoni
3. dec 2021

Ja by som povedala, že je to normálny jav. Najdôležitejšie je sa od toho vedieť tak nejak odosobniť a nepripúšťať si moc takéto reči. Každý nech si žije svoj život tak, ako mu to vyhovuje