Nepozvala som priateľovu sestru na obed

8. jún 2023

Minuly tyzden som mala obhajobu diplomovej prace a skoncila som uspesne s Ackom. pozvala som mojich a priatelovych rodicov cez vikend na spolocny obed, no moj priatel vidi obrovsky problem v tom, ze som nepozvala aj jeho sestru. sme spolu 4 roky ale u jeho sestry sme neboli ani raz na navstevu, nikdy nas nikam nezavolala, a ja s nou nemam taky vztah aby som ju chcela pozvat na obed po mojich statniciach. navyse, ma 6 rocne dieta, ktore ma nejaky problem, nerozprava, len vydava zvlastne zvuky, krici, place, ničí veci, ale ona sa tvari ze je to chudak dieta v poriadku a netreba s nim ist k lekarovi a riesit to. poviem pravdu, ze aj to bol jeden z dovodov preco som ju nevolala, pretoze jej mala naozaj nevydrzi minutu nevrieskat a nebuchat a chcela som aby sme v klude posedeli a naobedovali sa, porozpravali sa. som z toho smutna, pretoze som si myslela ze mozem sama rozhodnut koho pozvem a koho nie a ze sa to bude respektovat, nie ze bude vlastny frajer oduty. zavolali by ste ju s dcerou len preto lebo on chce, aby bol klud?

pribinak
8. jún 2023

No nepozvala, ale nie kvôli dieťaťu so zdrav. problémom, ale kvôli tomu, že nie ste ani kamosky, ako sa tak netvarite

11mirka22
8. jún 2023

Nie, nezavolala... Tvoje štátnice, tvoja oslava.. Nechápem kde je problém. Nenechaj sa zneistit, jeho sestra ti nie je ničím blízka, nemáš dôvod s ňou udržiavať vzťah.

deti95060810
8. jún 2023

ja pozvala.. predsa je to sestra tvojho priateľa. Možno by sama prehodnotila že nejde vzhľadom k zdr. stavu dieťaťa....

viestta
8. jún 2023

Je to iba a len tvoja oslava, takze neviem co mlady muz vyskakuje

syslik81
8. jún 2023

a ty mas surodencov? ak ano a nepozvala si nevidim problem .. ona s tvojou statnicou nic nema .. neslo o rodinnu oslavu ... priatelovi nemusis vesiat na nos ze to bolo hlavne kvoly dietatu .. stacilo povedat ze len pre rodicov .. az bude oslava jeho narodenin pozvete aj ju

oriesocek
8. jún 2023

Ani ja som nepozyvala partnerovych súrodencov a ani by ma to nenapadlo... a teda ani jeho rodičov. Mala som iba mojich rodičov, mojich súrodencov a partnera...

jankalukasova
8. jún 2023

Tak na moje promócie ani priateľovi rodičia nešli. Nie ešte súrodenci. Pozvala som tam svojich rodičov, brata, starých rodičov a priateľa. Ak keby som zvažovala svokrovcov, tak len ich, určite nie súrodencov. Veď to nie je svadba.

sheila121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinapetronela
8. jún 2023

Nepozvala a o tom dieťati nič nevieš keď sa nestretavate

thoughtfulweirdo
8. jún 2023

Prečo by som na oslavu svojich štátnic pozvala frajerovych súrodencov? Pozvem logicky svojich najbližších, nie jeho najbližších 🤷🏻‍♂️

jankalukasova
8. jún 2023

@sheila121 ale to je trošku iné... Ty by si bola pozvaná ako sestra pravdepodobne s partnerom. To je normálne a logické, keďže tvoríte pár. Ale tu sa jedná o partnerovú sestru.... Oni netvoria pár.

marca12
8. jún 2023

Ani ja som nepozyvala partnerovych surodencov,dokonca ani jeho rodicov.

@sheila121 pise o priatelovej sestre. Ta tam akoze naco ma byt?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankare
8. jún 2023

Ak si pozvala len rodičov, svokrovcov a priateľa, je to v poriadku. Konieckoncov... je to Tvoja oslava, Ty si urcujes pravidlá.
A gratulujem!

jankalukasova
8. jún 2023

@sheila121 to sa stáva... 😉

leskovael
8. jún 2023

Nie nepozvala by som. Bola to oslava kde sú pozvaní tvoji a jeho rodičia a hotovo. Hlavne je na tebe kto tam bude a kto nie a nevidím najmenší dôvod volať frajerovych súrodencov....
Majú tam byť tvoji najbližší. Už to že boli pozvaní jeho rodičia je "viac ako dosť"

sasitimi17
8. jún 2023

No ja by som ani jeho rodičov nepozvala :D

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
8. jún 2023

Ak ste za 4 roky nejak veľmi nestretávali, asi ani oni nebudú mať najsuperblízky vzťah a tak trošku mi to príde, že tvoj priateľ berie akúkoľvek zámienku, aby sa mohol nahnevať/oduť/hádať... nemusíš odpovedať, ale možno porozmýšľať, či je inak medzi vami všetko ok?

euka210
8. jún 2023

Nevidim ziadny dovod preco by si ju mala volat...tvoje statnice, volala si svojich blizkych, ju ani nepoznas, tak preco?

zorkahorka
8. jún 2023

Svoju babku zavolat nevhcel? 🙈

mikadooo
8. jún 2023

Priateľ platí ten obed? Alebo z akého titulu má pocit, že má právo rozhodovať o tom, koho pozveš a koho nie? Ak je po 4 rokoch stále "len" priateľ, tak by som sa mu len zasmiala do očí.

zobaka
8. jún 2023

kebyze s nou nemam ziadny vztah, tak nie je dovod na pozvanie, to je ako pri svadbach, kde je 150 hosti a realne sa clovek stretava tak s max 5-10 ludmi

svetlonos
8. jún 2023

Pokial v tim oriatel vidi obrovsky problem, prehodnotila by som skor vztah k nemu. Nema ri do toho co kecat! Ja som mala segru svojho byvaleho celkom rada, po case 😁 Aj ona mna, rozumeli sme si a keby mala dieta s dg, pozvala by som kludne. Ale vy nemate taky vztah tak naco???
A ze on riesi? No ked bude mat statnice on, nech pozve koho on uzna za vhodne.
Ho uprac hned a zaraz, nech ti nediktuje ako mas zit.

denithestrange1993
9. jún 2023

A ked ona teba nepozyva na udalosti (co asi za 4 roky mali nejaku oslavu), tak co caka?

andreakotesova
9. jún 2023

@ankare akých svokrovcov? Veď nie je vydatá....

mimikarol
9. jún 2023

Nezavolala. Nechápem načo by si ju mala volať. Volala si rodičov a koniec hotovo.

rorino
9. jún 2023

Neter,keď mala promócie boli tam jej rodičia,najlepšia kamarátka,a stará mama(moja a sestrička mama)nik neriešim prečo tam nemá sestru s priateľom,alebo ďalšiu rodinu,naša mama sa" pozvala "sama,😂že by pri tom chcela byt

ndrag
9. jún 2023

No ja by som nepozvala ani priatelovych rodicov. Co oni maju s mojou promociou? Toto som este ani nevidela u nikoho, nie to este priatelovu sestru ak nieste kamaratky. Kks, nabuduce celu dedinu aj s vedlajsou osadou si pozvi, nech mas vsetko "na poriadku" 😂

jaskolka
9. jún 2023

Prečo by si ju mala pozývať? Ja by som ani jeho rodičov nevolala,voláš tam svojich blízkych, nie jeho.
Na mojich promóciach bola mama, sestra a brat. Hotovo. Načo tam koho ešte treba?