Nenávidím manželovu kolegyňu

2. feb 2023

Zeny
Mozno som už posadnuta myslienkou na tu osobu, ale vážne nenavidim jeho kolegyňu
Manžel ma kolegyňu, zamestnankyňu a sústavne jej chce dokazovať aký je perfektný
Kupuje jej veci na ktoré si zmysli na firmu, neustále jej vo všetkom vyhovuje keď potrebuje odísť alebo nastaviť si svoj pracovný program , dokonca jej kupuje osobne dary , pchá jej peniaze pomedzi ruky ako odmeny pričom ona sama ma rodinu a silno pochybujem že jej manžel je taký k nej pozorný ako ten môj
Hovorí jej o všetkom , je to ten typ ženy ktorá si muža omota okolo prsta pritakavanim
Keď poviem na ňu niečo zle tak to dokáže voči mne natolko otočiť že mi vynadá a ju si zastáva
Taký je ňou zaslepený že si nechce dať povedať že je to pijavica, nemajú spolu nič a ani jej efektivita prace nie je nadštandardná aby musela byt takto sústavne nadštandardne ohodnotená
Ako ju zamestnal tak si nevieme s mužom sadnúť v žiadnej téme natolko je ňou ovplyvnení a vie že mi to vadí a ubližuje mi tým ako sa prehnane o ňu stara a zaujíma a aj tak robí pre ňu stale viac a ešte aj na truc
Neviem ako mam fungovať keď každý deň uteká za ňou a domov sa vravia osoba ktorá mi je deň čo deň viac cudzia
Ja už neviem čo mam robiť , neviem čo je to za čarodejnícu, zakaždým si presadí svoje
A nezveličujem ma aj iných pracovníkov a ziaden z nich nemá taký špeciálny prístup a navyše majú spolu tajnosti o ktorých sa dozvedám od iných ludi
Úplne ma odstrihol, vymenil , rozhodnutia robia spoločne ako keby oni boli manželia a mne ani o ničom nehovorí lebo sa v robote vyrozprávať jej
Predtým sme si rozumeli teraz? Nechcem byt súčasť trojuholníku kde som outsider vo vlastnom manželstve

alenah31
2. feb 2023

ale nechápem prečo riešiš a nenávidíš jeho kolegyňu/zamestnankyňu. Tvoj problém je totiž úplne inde - a tým problémom je tvoj manžel. Nielenže to toleruje, ale on to podporuje. S ním si rob poriadky. Zrejme si myslíš, že tým, že budeš nenávidieť ju - pomôže ti myslieť na to, že za to môže ona a nie on? Ale prosím ťa - dá je výpoveď a príde iná - bude robiť to isté. Rieš jeho a nie ju - ona len využíva čo on dovolí a poskytne.

zooeynka
2. feb 2023

Co s takym chlapom, ktory nema manzelku na 1.mieste? No nic ...

ankare
2. feb 2023

Evidentne je z nej hotový. Si si istá,že spolu nič nemajú? Zaľúbil sa evidentne.

paulinam99
2. feb 2023

"možno som už posadnutá myšlienkou na tú osobu ..."
Asi nie iba možno, a to je ten Tvoj problém ..., pričom žiarlivosť je to najmenej, čo Ťa tak poháňa proti manželovi.

Nepíšeš bližšie podrobnosti o firme (veľkosť firmy, druh frimy, podiely, riadenie firmy predtým atď.), ale Ty zrejme nemôžeš zasahovať do firmy, tak sa s tým zmier.

Kým Ťa nebude podvádzať, Teba je zrejme nič do pracovno-právneho vzťahu založeného medzi firmou a tou zamestnankyňou.

Skús sa odosobniť a nechaj ho riadiť firmu. Ty sa snaž viesť rodinný život ako predtým, samozrejme nenásilne a so šarmom milovanej ženy ...

Boj v partnerskom živote totiž nikomu nepomôže.

zuzubb007
2. feb 2023

Naco riesis kolegynu, jediny problem je len tvoj manzel tato naivita vsetko hadzat na zeny ma fascinuje

sasa1310
2. feb 2023

A manžel je úplný anjelik. Len ona je čarodejnica.🤦‍♀️
Máš manžela, ktorý sa zaľúbil do inej

ankare
2. feb 2023

A chyba nie je v krasavici, Tvoj muž je chyba. Tak nerieš ju, ries jeho.

rikarika
2. feb 2023

Ked sa chlap zamiluje.....

maryetta
2. feb 2023

Problem nie je kolegyna ale tovj manzel. Takze ak uz chces riesit tak prv s nim 😉

hilda08
2. feb 2023

Veď ona si len uziva benefity, jej to moze byt jedno, ze teba ide rozhodiť od jedu, treba to riesit s muzom ako píšu vyssie

zuzanka.zuzu
2. feb 2023

ju nenavidis. a manzela ešte lubis?

luccija
2. feb 2023

Asi sa zaľúbil a ona využíva všetko čo moze

veronicka88
2. feb 2023

Tvoj manžel je minimálne platonický zamilovaný(prepáč úprimnosť)a to je to isté ako nevera...možno on aani za to nemôže....možno áno....doma si musíš urobiť poriadok ty!ultimátum asi jediné pomôže....alebo teda pomyselné by hnutie po stole a prebudenie milospana manžela. Nedonutis ho nijako. Tak bude nech ide alebo nech ostane. A ešte by som mu pekne vysvetlila že akonáhle z domu odíde kvôli nej ona sa s najväčšou oravedobmostou na nho vyserie lebo nebude chcieť mať dom apeklo. Mladý pán skončí s holým .... Zadkom🙈

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
2. feb 2023

tak nevieme, ci ona s tym suhlasi, je to jej sef. dava jej teda nejake odmeny, poletuje okolo nej. ale mozno ona si tie peniaze nepyta. a ze mu pritakava - nepises v com. vacsina ludi sefom neodporuje, pokial ten sef rozprava normalne.
mozno jej vyklada aj veci z vasho sukromia a ona o to mozno ani nema zaujem.
mala by si sa s nim porozpravat a povedat mu o tom, ako to vnimas. a ze ak chce, aby vase manzelstvo fungovalo, tak by mal brat ohlad, na tvoje pocity a tuto situaciu vyriesit.

gabika0825
2. feb 2023

No poviem ti to narovinu. Ty si ňou posadnutá to je jedna vec. Ak s ňou niečo má tak sa teraz aj v tomto momente na tebe dobre zabávajú. Čaká kým od neho odídeš, snaží sa sprotivit sa ti, aby si ho poslala do zadku a on sa necítil blbo že tá opustil on kvôli inej. Aby si mu to nemohla vyčítať a zrejme aby aj pred známymi nebol za idiota. Takze ja byt tebou by som sa pokúsila o poslednú komunikáciu s ním, ale nie hystericky, lebo to mu robí radost, vie že je na dobrej ceste. Ale naopak otoč, úplne s kľudom sa s ním porozprávaj a narovinu sa ho opýtaj o co mu ide. Ak sa ti bude rehotať do tvare že si robíš nejaké scenáre a neviem čo, že o nič nejde a podobne a nebude ochotný zmeniť prístup voči tebe, tak jednoducho sa zober a kopni ho do zadku, nech si môže žiť spokojný život. Ona ma doma muža, ako pises, ona muza neopustí. Ak su tam peniaze tak pritakáva tomu tvojmu možno preto lebo jej dáva prémie a viac zarobiť, no bola by blbá keby to nevyužila, ak vie že on voči nej prechováva nejaké sympatie 😃 jediný kto ostane sám bude ten tvoj, keď ho posles kade ľahšie. Prosím tá zachovaj si svoju hrdosť

scorpionflower1
2. feb 2023

Počuj, a ako to ty všetko vieš? Ty si s ním v práci, keď vieš, kedy má ona voľno a čo on si dáva do účtovníctva. Či on ti to doma porozpráva alebo čo? Keby môj muž takto protežuje kolegyňu, tak by sa mi doma určite s tým nepochválil....

katkami123
2. feb 2023

Tak ste nou posadnutí obaja 😀 aj ty, aj manzel. Zober rozum do hrsti a aspoň ty ju tak nerieš, nespominaj a nerozoberaj pred ním. Skôr by som si dala zistiť 3.osobou či spolu niečo nemajú.

svokrinjazykmonika
2. feb 2023

Zlato, na kolegyňu sa vyser ale rieš si toho vola. Toto chce radikálne riešenie. Daj mu ultimátum, lebo očividne sa chlapec namotal. Buď pekne pobal veci sebe alebo jemu, podľa toho, komu patrí barák...

janett_332
2. feb 2023

tiez si myslim, ze tam bude problem asi v nom, rozhodne nie v nej. keby on nedaval navrhy alebo nieco v tom zmysle, vobec by si ju nevsimal, tak asi ani ona nema dovod ho nejako riesit, no nie? no moja, mrzi ma to, ale asi by ste sa mali vazne pozhovarat, ci takyto "vztah" ma vobec zmysel.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikaluk
2. feb 2023

Nechcem take riesit ale ak chces napis mi. Som v podobnej situacii…

katkami123
2. feb 2023

Možnosti je viac.
- môže byt jeho bútľavá vŕba, dobrá kamoska zároveň, môže sa s nou radiť aj ohľadom prace. Zároveň môže byt atraktívnejšia, alebo len stačí, ze je mladšia a ty už na ňu prehnane ziarlis. Tu je problém tvoje nízke sebavedomie a prečo si tak neveríš. Do toho ak je naozaj v pohode baba, možno povahovo skôr mužský typ na srandu a ty mu stále len piliš uši, lezies mu tým zvytocne na nervy, navyše, keď realne spolu nič nemajú a ty sa stavas iba upindanou hysterickou harpiou a on už ani nemá chuť s tebou viac komunikovať. Čiže, zvyšok si svoje sebavedomie cez nejaké nové činnosti, napríklad sport, vzdelávanie - jazyky a aspoň nebudeš mat v hlave kolegyňu.

- môže byt platonicky zaľúbený, je dosť možné, ze kolegyňu to otravuje, ale je to šéf, tak sa snaží byt neutrálna. Keď nebude dostavať od nej žiadne veľké impulzy, ako sa zaľúbil, sa odlubi, časom príde na to, ze je to aj žena s chybami ako každá iná a iba si ju idealizoval. Ale zas tvoje priveľké angažovanie tomu nijak nepomôže, na to musí prísť sám.

- môžu mat spolu románik

beataxxx
2. feb 2023

A mozno do nej nie je vobec zamilovany, len su kolegovia a z toho vyplyva, ze maju spolocne temy a musia riesit firmu, je mozne aj to, ze Ty tieto veci vnimas prilis citlivo a to, co je normalne, Ti pripada podozrive….ak mu robis ziarlive sceny a snazis sa ju negativizovat, v nom sa prebudza ochranar-gentleman a brani ju, skus sa par tyzdnov ovladat a vobec ju nespominat a uvidis, ze Vam bude spolu prijemnejsie……

katkami123
2. feb 2023

* ešte je tu možnosť, ze je to len typ zeny, ktorá je rada stredobodom pozornosti. Ale aj ten ossial z nej opadne, časom, keď urobí prvé veľké chyby. Na všetko treba dvoch. Pokým ona nič, tvoj muž si môže aj nohy zodrať. Možno ju to časom bude otravovať a je možné, že jedného dňa to jej manzel príde vybaviť s tým tvojim ručne-stručne a bude aj po náklonnosti, alebo napokon dá dotyčná výpoveď. Len tu by som sa priamo manžela opýtala, prečo tak dobiedza a ponižuje sa. Ço z toho ma.

autor
2. feb 2023

- samozrejme ze sa hnevam aj na neho, ale nedá mi nevidieť ako ho neustále niečím bombarduje ze potrebuje , nestiti sa mu posielat linky čo jej treba kúpiť
- áno, viem ze problém je on, nech už by tam bol ktokoľvek možno by bol scenár zakaždým rovnaký
- nemyslím si, ze je zamilovaný , keby bol tak by sa už domov nevrcal, skôr mam pocit ze sa snazi vyštvať mňa lebo mu chyba sloboda, dobrodružstvo, pocit velebenia inými osobami
- o týchto benefitoch viem z jeho vlastných slov, on mi neklame keď sa ho opýtam, odpovie pravdu, ale to na čo sa ho nepýtam mi sám od seba nepovie a samozrejme nemôžem vedieť všetko a sú veci na ktoré ma nenapadne sa ani opýtať lebo by som si nemyslela ze sa môžu odohrávať
- a odisla by som, ale s ročným synom na rodicaku nemám možnosť zvrtknut sa na päte
- snažila som sa diskutovať aj buchnúť po stole, v každom prípade som mu na smiech a pre neho je všetko normálne aj to čo by netolerovala ani najbenevoletnejsia manzelka
- a áno kleslo mi po jeho boku sebavedomie , vnímam to do veľkej miery ako zásadnú vec ktorá je priam odpudiva
- a nemyslím si ze je krajšia, ani inteligentnejšia, nemyslím si ze je to ten typ ženy s ktorou by som sa potrebovala porovnávať, ani on sám ju nehodnotí nejakymi superlatívmi ale je to osoba ktorá sa vie dostať pod kozu

veronicka88
2. feb 2023

Neobhajuj sa a nepodcenuj sa!jediný kto tu ide pod svoju úroveň je len a len on....postáv sa k tomu tak a postáv ho pred hotovú vec.ze toto jednoducho tolerovať nebudeš ak chce nech ide za ňou. Neklame???nemáš v okolí ľudí ktorý boli podvádzaní???toto sú typické reči,presne ako cez kopirák,všetci "ľudia(ženy/muži)"hovoria dookola tienisté hlúpe frázy! Prosím zodvihni hlavu a otvor oči....

gabika0825
2. feb 2023

Autorka, to nevieš odísť k rodine zatiaľ? Kým maly nepojde do škôlky aspoň alebo hľadať alternatívu nejakú s jaslami, popripade v rodine ak je niekto doma či ti nevie aspoň doobeda postrážiť dieťa kým budeš v práci? Nejaká kamoska ktorá by ti pomohla? Nehovor mi že okolo seba nikoho nemas

autor
2. feb 2023

@gabika0825 neuveríš, ale nie

gabika0825
2. feb 2023

Ale prosím tá, určite sa niekto nájde. Toto budeš dokedy tolerovať? Sú aj ženy samy s deťmi a vedia to nejak zvládnuť. Ja by som už bola preč od takého však on sám nevie čo vlastne chce a navyše máte dieťa 🙈🙈 myslím si že takémuto by netrebalo dlho, ver tomu že keby sa na týždeň k niekomu zoberieš už po 3 dňoch by skuvinal za dverami nech sa vrátiš.