Nemilujem otca svojho dieťatka

lu1986
30. dec 2016

Bolo tažké si to priznať, ale je to tak. Neviem, ci to niekto z vás pochopí, ale cítim sa z toho strasne. Dá sa v takomto prípade vôbec plánovať spoločný život? Vo svojom vnútri si to ani nedokážem predstaviť. Mam zostať s dieťatkom sama a nedopriať mu rodinu? Alebo trpieť vo vzťahu bez citu? Partner nic netuší. Je mi to tak ľúto...

maminuska
31. dec 2016

@lu1986 a keď si to dieťa s tým partnerom počínala vtedy si ho ľubila ?

lu1986
autor
31. dec 2016

Mala som ho rada. Zvyk. Nad láskou som sa nezamyslala, proste denný zhon, povinnosti... Celé mi to došlo az teraz.

eliska13
31. dec 2016

@lu1986 koľko ste spolu?A myslíš, že on Ťa miluje?😉podľa mňa sa tieto slová preceňuju.Vies koľko ľudí takto žije s mužom?Hnusi sa Ti, bojíš sa ho?Ak nie žiješ bežný stereotyp v manželstve rodičovstve a moc sa v tom nevrtaj.Niekomu stačí, že si muža váži a môže sa naňho spoľahnúť, že je zodpovedný, nepije dopln si čo chceš...

lu1986
autor
31. dec 2016

@eliska13
Sme spolu 14 mesiacov. Ci ma miluje tažko povedať, ale asi ano. Sprava sa tak. Nebojím sa ho, ani sa mi vyslovene nehnusi, no akosi ho nemôžem vystáť. Necítim s ním už teraz žiadnu spojitosť, skôr mam dojem, ze mi je cudzí. Dívam sa na neho, ale nevidím ho. Chcem niečo cítiť, no nejde to. Nemám radost pri žiadnej predstave spoločného života, kočíkovania, starostlivosti o dieťatko, proste nic. Prázdnota.

eliska13
31. dec 2016

@lu1986 a je to iba vo vzťahu k nemu?Či celkove citiš takú prázdnotu?Nie si len unavená z dieťaťa otupena?Ešte nie ste spolu dlho nemalo by to takto byt:(ale možno je to dočasné skús to moc neriešiť a čas ukáže.

lu1986
autor
31. dec 2016

Dieťa ešte len čakáme, som v 14tt. A mam to len vo vzťahu k nemu. Inak sa na dieťatko teším. Veď to, ze nie sme spolu dlho, mala by som sa cítiť inak a nie takto. A neviem ani, ci vyložiť karty na stôl a povedať mu to, alebo to dusiť v sebe a čakať, ze to prejde.

eliska13
31. dec 2016

@lu1986 jaj ty len čakáš bábo?🙂)
V žiadnom prípade mu to nehovor podľa mňa si len rozkolisana z hormónov v tehotenstve.Tvoje pocity v tehotenstve sú normálne aj ja som bola divna.Ci chceš pripraviť dieťa o otca len preto, že ty sa netešila,že budete kocikovala?
Ženy sa v tehotenstve väčšinou zamerajú na seba chlap svoju úlohu už splnil🙂píšem to ironicky je to všetko bezne

eliska13
31. dec 2016

@lu1986 prepáč ubehli mi písmenká mám predikciu zapnutú v mobile.Dobru noc neponocuj!

miushik765
31. dec 2016

@lu1986 Ahoj viem o čom hovoriš napiš mi IP ak chceš.
@eliska13 Možno to ma hormonmi možno nie ja som si tiež myslela že je to v tehotenstve hormonmi a môj syn ma 4m a nezmenilo sa to a to som partnera milovala a boli sme spolu 6rokov...

miushik765
31. dec 2016

@eliska13 Ale je.pravda že u mňa to ovplyvnili aj ine faktory a samej mi je lepšie o maleho sa stara otca mu brať nechcem ale ja s nim už fungovať nedokažem

lenka23011992
1. jan 2017

@lu1986 ahoj ,,,zail ja mam taky isti problem,,,,

libawet
1. jan 2017

@lu1986 pane bože! Snáď si nemyslíš, že zamilovanosť a láska vydrží bez toho, že na tom nebudete obaja spoločne pracovať? Nič nie je len tak. Ako môžeš po 14 mesiacoch povedať - asi sa mi nehnusí, neviem...? Otvorte oči milé dámy, čo toto píšete. Láska je aj o dávaní, nie len o braní, sú to vzájomné dotyky, pohľady, flirtovanie, humor....vidieť partnera aj inak, ako len v úlohe otca a manžela, spomeňte si aké to bolo na začiatku a prečo to bolo? Samozrejme, boli ste vtedy len vy dvaja a dieťa zmení všetko, no je to posun vášho vzťahu vpred, budúcnosť - nepokazte si ju len pre to, že teraz je veľa starostí s dieťaťom a domácnosťou, že nemáte na seba ten čas ako kedysi a do toho príde aj vyčerpanosť, únava a určitý stereotyp. Bojujte s tým, zmeňte to - všetko prejde a váš vzťah to posilní, budete v ňom zrelší a dospelejší, čo má vplyv aj na kvalitu sexu - ten sa dá zlepšiť len vzájomným učením sa, zisťovaním- kto má čo rád a ako, prečo, oživte si ho...je toľko možností, stačí len chcieť.

emilia25
1. jan 2017

Ja na jednej strane chapem hormony su svina sama som ich zazila 4krat ale ani pri jednom ma veru nenapadlo ze by som muza prestala milovat.asi to bolo neplanovane tehu a preto taketo stavy a este ta predstava ked ho nemilujes ze by si s nim mala zostat cely zivot.ja si to ani neviem predstavit.