Nemám si čo povedať s priateľovými kamarátmi

6. júl 2022

Ahojte mám dlhšie taký problém sme s priateľom už spolu skoro rok ,no on má takých 5 priateľov od detstva s ktorými sa často stretáva akurát volajú aj mňa stále vonku s nimi no ja po pravde ich nemusím ,nemám si s nimi čo povedať ten jeho najlepší kamarát sa ide teraz zenit a on ma takú priateľku že ona stále varí pečie a mňa také nebaví a potom mi dáva priateľ ju za vzor že študuje,chodí na brigády stará sa o muža pritom oni sa idú brat ja so svojím priateľom ešte nemám nejaký veľký záväzok a ani spolu nebývame iba v mojom prenájme keď je doma zo zahraničia a spolubývajúca tu nie je,ale pokiaľ niesom zasnúbená tak nevidím dôvod prečo vyvarat mu a tak aj my vadí že stále má s nimi volá vonku a mne sa s nimi nechce vôbec

struhanka
6. júl 2022

Prečo priateľovi uvariť? Možno pre to, že by mu to urobilo radosť? Mne môj muž, keď som bola u neho doma asi tretíkrát, uvaril. Neboli sme spolu vtedy ani rok, ani zasnúbení. Uvaril, aby sme neboli hladní a chcel urobiť dojem. 🙂

irusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irusa
6. júl 2022

a čo vlastne robíš ty ?

struhanka
6. júl 2022

Ešte ku kamarátom: keď sa na to pozerám zo svojho pohľadu, ja by som nechcela byť veľmi s niekým, kto má problém tráviť občas čas aj s ľuďmi, ktorých mám rada. Veď s jeho kamarátmi nepôjdete von každý deň. Stretnúť sa s nimi raz za čas a možno časom zistíte, že máte nejaké spoločné témy. Dala by som tomu aspoň šancu spoznať sa.

zdenkatv3
6. júl 2022

Tak myslim ze keby mu raz za cas spravis veceru alebo co ked k tebe pride tak to by ti tiez asi neublizilo. Na druhej strane ak mas k tomu takyto postoj ze ta ako keby vsetko otravuje, lebo tak to na mna posobi, tak neviem ci je ok ze mas vztah.

marcellka32
6. júl 2022

Jednu ženu som poznala, že ona nebude variť a upratovať kým nie je jeho manželka..a to už spolu bývali 🤦🏻‍♀️ takto to nefunguje

lejusinka
6. júl 2022

Nemyslim si ze varit a piect je privilegium zasnubenych ☺️ Ja som varila priatelovi prvych par mesiacov ale on je hrozny jedak jak male dieta a ma to prestalo bavit 🤷🏻‍♀️ Teraz sme uz manzelia a varim mu len ked si dopredu povie ze co si prosi a slubi ze sa nenaje u mamy a mnw nezostane plny hrniec jedla 😂😂😂

marcellka32
6. júl 2022

A keby vieš, že to tvojmu partnerovi spraví radosť, že si uvaríte? Schválne píšem uvaríte, varíš aj pre seba...patrí to k vzťahu, ak sa nemienis celý život stravovať po reštauráciach

sissy27
6. júl 2022

Ja ti neviem dievča, netvrdím, že žena má mužovi skákať okolo zadku, určite nie, ale ruky ti neodpadnú, ak raz za čas uvaríš o porciu navyše. Teda predpokladám, že ty nežiješ na rožkoch a treske, ale vieš si navariť.
Nemusíš všetkých jeho 5 najlepších kamošov... ako chápem, že človek si nesadne s každým, ale ani s jedným? Vyzerá to tak, že chyba bude v tebe...

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mackamizjedlaskrec
6. júl 2022

Vypekat nemusis ale aj ked ta varenie nebavi nejake jedla si pozri co sa to supne iba do truby ze pritom nemusis stat nad hrncom a ja si myslum ze ak ti pochvali tak aj motivacia by bola Ik na ako ked ta porovnava alebo prirovnava k inej babe jasne ze idealne

marcellka32
6. júl 2022

Ver, že keby si navarila nejaké jedlo čo má rád, ako veľmi by si stúpla v jeho očiach 🙂 máloktorý chlap neľúbi jesť

marcellka32
6. júl 2022

@danielinaa no, ja som poznala, kým on bol v práci, ona doma nenavarila ani neupratala lebo nie sú zasnúbení...vrátil sa z práce a trošku bol nahnevaný, že nenavarila (dopredu bol on nakúpiť suroviny), tak neviem ....rozišli sa, dodnes je ona sama, za mňa divne

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika128
6. júl 2022

Keď ťa to nebaví, tak to nerob. Neznášam reči typu, žena má variť mužovi.... 😂 vypekať, vyvárať môže aj muž. Môžete sa dohodnúť, jeden večer uvarí niečo on a druhy večer ty. Ak sa s jeho kamošmi cítiš zle, tak si rob iný program, ale teda neviem kam ten vzťah s dlhodobého hľadiska smeruje. Ja som tiež mala frajera a po rokoch som prestala sa pomaličky stretávať s jeho kamošmi, nebavilo ma to, už som nemala 17 a chcela som sa niekam inam posunúť, ni3 len v krčme na dedine vysedavať.

jaskolka
6. júl 2022

Pripadas mi trochu zvláštna. Veď nikto to nevraví, aby si denne vyvarala sviečkovu a piekla kysnuté buchty.
Ale je úplne normálne, že raz za čas spravím radosť priateľovi a uvarím dačo chutne, a potom zase on.
To nie je o zasnúbeni, ale o tom, že chcem druhého potešiť.
No a tiež nemusíte stále chodiť k jeho kamarátom, ale je celkom normálne, že idete s nimi občas von, ako partia, na pivo, na pizzu, bowling, chatu a podobne.. Veď to je fajn, že volajú aj teba, že ťa berú ako jeho priateľku.

melanta
6. júl 2022

Jeho kamaráti ťa nebavia, budúca žena jeho dobrého kamaráta ti tiež nevonia lebo sa správa ako normálna žena, priateľovi neuvaríš lebo nevidíš na to dôvod (napríklad urobiť mu radosť asi nie je v záujme). Nechaj tak, ak má chlapec čo len trochu rozumu, čoskoro nebudeš tieto veci riešiť, nájde si normálnu babu.

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irusa
6. júl 2022

inak, čo sa týka varenia....do dnes sa na tom s manželom smejeme...tiež sme bývali v podnájme...ja tesne po škole 19 on 26...nič som nevedela uveriť...och keď si spomeniem na tu konzistenciu jedál, čo som mu varila a on to musel jesť, lebo ma nechcel uraziť...do dnešného dňa sa na tom smejem koľko si musel pri mne vytrpieť.... teraz keď ma vytočí vždy mu poviem, že bude jesť také, čo som varila v 19...inak odvtedy som sa zdokonalila...už ma chváli 😀

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielinaa
6. júl 2022

@irusa :D

marcellka32
6. júl 2022

@danielinaa ja som to nepochopila, lebo ona sa ešte nahnevala, že jej vynadal prečo nenevarila...veď nie sú manželia 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, žiaľ, chlap nie je hlúpy a skôr či neskôr pochopí že takúto ženu nechce....áno aj chlap môže navariť, ale ak je v práci a žena je doma tak myslím že je normálne uvariť, veď naje sa aj ona, lenže na to povedala, že dá si rožok 🤷

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
6. júl 2022

@danielinaa haaaa, áno, v jeho byte zadarmo bývala

gabika128
6. júl 2022

@danielinaa nevie mu dopriať, má ho potešiť.... Ja som ozaj zvedavá čo také extra jej teda dopraje a čím ju každý deň poteší vydarený muž 😊 áno vzťah je o dohode, ona vyvárať nechce, on to začína vyžadovať, bud sa dohodnú alebo rozídu. Písať takej žene, že je lenivá mi príde extrém.

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika128
6. júl 2022

@danielinaa tak to je asi jej vec čo jedáva, nech aj suchu stravu keď jej to vyhovuje. Z jedného príspevku, kde nepíše nič extra konkrétne, ideš ženu označovať za lenivú

lejusinka
6. júl 2022

@danielinaa posledne dni mam pocit ze tu chodia riadne zatrpknute zeny 🤷🏻‍♀️ Ake su tvoje pocity ked napises ze nejaka zena (ktoru ani nepoznas) je leniva? Citis sa lepsie ? Mas pocit ze si lepsia zena? Fun fact: ked sa niekto narodi s vaginou neznamena to ze ma byt vyvarovna 🤷🏻‍♀️

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz