Nemám chuť na sex, a to ešte nemáme dieťa

karolina159
20. apr 2013

Ahojte, nie som tu nová, ale vytvorila som si nový nick, lebo je to pre mňa veľmi citlivé a mám tu aj rodinu a nechcem, aby vedeli o našich súkromných problémoch. S manželom sme spolu 5r. Keď som ho spoznala nemal predo mnou žiadnu ženu a to mal už 29r. Pripadala som si čudne lebo na všetko sa pýtal a proste bol neohrabaný a teraz z odstupom času musím povedať, že sa nijako nezlepšil. Proste všetko robí úplne opačne ako sa mne páči a ja sa vôbec neviem vzrušiť. Neviem sa pri ňom uvolniť a on vie stiahnúť len gate a ísť chytro na to. No pán Boh ho dobre obdaril a mne je to úplne nepríjemné. Proste som najradšej keď spolu nespíme a mne to vôbec nechýba. Náš sex trvá veľmi krátko lebo vždy sa rýchlo urobí a ja sa skoro nikdy nestihnem urobiť a ak tak tto musím byť hore aby som niečo dosiahla čo mi robí dobre. Ja už neviem či sa to zlepší proste sme ako na úplne inej vlnovej dĺžke a to mi vadí. ☹ Podotíkam, že ho veľmi milujem a vo všetkom ostatnom si rozumieme na 100%

gabriella7
20. apr 2013

predpokladám že ked si sem napísala asi chceš poradit, resp.skusenosti iných zien, ale nič iné ako porozprávat sa s manželom o tom Ti nepomože ak sa nevieš o tom ,,len tak rozprávat,, povedz mu to pri sexe že čo by sa ti páčilo 😉

karolina159
autor
20. apr 2013

@gabriella7 no to sme sa už veľa krát, ale on ma nevie pochopiť myslí si, že je to tak dobre a normálne. A ja ako náhle mám niečo vysvetlovať tak ma prechádza nálada pre mňa chlap musí byť zvodca a vedieť ženu rozpáliť. Nie len seba :-/

nice202
20. apr 2013

@karolina159 prepac, ze sa ta to opytam, ale nemoze byt homosexual?

linda20111
20. apr 2013

@karolina159 suhlasim s gabriellou, treba sa s nim porospravat, ved ste uz dlho spolu tak nieje dovod sa hambit. my s manzelom sa rospravame otvorene o sexe, a sme spolu 3roky, dokonca mi rosprava detajly zo sexu co mal s zenami predomnou takze ja nevidim problem.. proste povedz mojko takto to chcem tak sa mi to paci... a ked sa skoro urobi, povedz mu ze ty si este nestihla, nemusi sa ponahlat ako na autobus 🙂 skus s nim hovorit nie az tak velmi vazne a napato, ale uvolni sa a skus to trosku aj vtipnym sposobom, aby mu to nebolo velmi neprijemne 🙂

eeffka
20. apr 2013

@karolina159 co na to povedat proste vie len tak ako si napisala, gate dole a sup/sup. Predpokladam ze si sa tvarila zaslobodna ze jak je ti fasa, chyba prevelika, ked niekoho 5r presviedcas ze je super, smola
Inak ako na priamy rozhovor to nevidim a to este vidim tak ze sa pan urazi, lebo doteraz ti to vyhovovalo, a mozno ze este aj nakupis ci dakoho nemas ze sa ti zachcelo novot...
je to smutne ze si mu to nepovedala ihned, mohla si mat uplne iny uspokojivy zivot. Takze hovorit, hovorit, pustit film ze "TAKTO" , pripadne obrazky... ale bohuzial z okolia poznam par takychto panov, co im ani kreslenky nepomohli... skoncilo to rozchodom nastastie pred svadbou. Nikto nechce nesiku.

aristka
20. apr 2013

skús to prekonzultovať zo sexuológom, neviem lebo keby ta tak ľúbil ,bral by ohľad aj na teba 😒

krasneleto
21. apr 2013

@karolina159 napisem IP

lianka2
21. apr 2013

@karolina159 no ja som s mm dokopy necelé tri roky a na sex nemá chuť on. a to som si myslela, ako nám to v posteli klape, na začiatku to bolo všetko super a teraz už 5 mesiacov nič, za celý minulý rok 8 razy. a kde je problém? neviem a on nechce povedať. iba sa kvôli tomu pohádame, tak už ani nezačínam radšej.

livocka21
21. apr 2013

@karolina159 mozno to co si napisala tu by si mala povedat jemu...my ho to nenaucime, to musis ty 🙂 ... ak sa rychlo urobi tak ho skus pred tym urobit rukou alebo ustami, potom vydrzi dlhsie...musis mu povedat co chces on ti do hlavy nevidi... drzim palce 🙂

sorciera24
21. apr 2013

@karolina159 suhklas s effka.....to 5 rokov si predstierala, ze je to fajn?.......a teraz sa cudujes, ze si zvykol.....lebo on si mysli, ze ti vyhovuje.......musite sa rozpravat, proste musite.......ak si neda povedat, povedz, ze si nespokojna a ak nechce spolupracovat, ze si najdes milenca...ako fakt....ze co ti povie 😉

@lianka2 ty kokos...to fakt?.......takto sa to dlhodobo neda, dlhodobo to vztah takto nevydrzi......ze 8krat za rok....fuuu

lianka2
21. apr 2013

@sorciera24 fakt. Tiež mu hovorím, že sa to potom odrazí na celom vzťahu. Keby som vedela kde je problém, ale nič mi na to nepovie.

sorciera24
21. apr 2013

@lianka2 musi byt niekde problem, nepoznam normalneho zdraveho chlapa, kt. by bol tak dlho dobrovolne bez sexu...nieco tam je... choroba, problemy s erekciou, hocico......musite to riesit, inak to bude fakt nanic....

tinki
21. apr 2013

@karolina159 Jednoznačne sa musíte otvorene porozprávať. Bez hanby, povedať mu všetko..A čím viac to budete robiť, tým dlhšie ti nabudúce vydrží. Možno sa mu nechce, lebo vidí, že ani tebe sa nechce. Možno mu je to nepríjemné, že si stále sklamaná.Existuje veľa možností. Najprv ho sprav rukou, alebo ústami a potom už vydrží dlhšie. Alebo skúste s gumou, aj tá trošinka oddiaľuje. Ak chcete byť spolu, musíte experimentovať. Poobliekať sa "za niečo", dať si pohár vína..alebo to spraviť v aute..aby to nebola nuda pre vás oboch..Raz som čítala, že na prekonanie nechuti na sex, je nalepšie si dať trest. A to taký, že každý deň sexovať. Aj keď sa vám nechce. A takto vydržať aspoň tri týždne..Vraj to zlepšuje vzťah..nielen sexuálne.. 🙂

limetka713
21. apr 2013

@karolina159 no ak si doteraz fakt predstierala, že je to fajn, tak mu teraz nemôžeš narovinu povedať, že je to zlé, lebo by mu došlo že čo bolo doteraz bolo len divadlo.. skús ísť na to spôsobom, že chceš zmenu, že je to nuda..že to chceš na iných miestach, v iných časoch ( aj malá zmena môže pomôcť) alebo s troškou adrenalinu niekde na verejnosti..ak to nepochopí alebo nebude chcieť akceptovať, tak myslí len na seba..

selecta22
21. apr 2013

@karolina159 karoli pocuj len taku hlupu radu, nieco ako maly tip na spestrenie sexu. Ak mas telefon android poradim ti perfisne aplikacie, ktoru ked si spustis budete hrat s partnerom sexualne hry/polohy/ulohy, kt urci hra. Nam sa to velmi pacilo a casto zaciname hrat uz vecer pri spravach a ani sa nestihneme presunut do postele 🙂

matafen
21. apr 2013

No to je velmi divne... Aj uplne neskuseny chlap uz musi v dnesnej dobe vediet - aspon teroreticky - ze zena nepotrebuje len sup-sup, ale aj ine stimulacie na "vyhecovanie", ved nie sme zvieratka. Mozno ste vo vasom vztahu zacinali hned stykom, nemali ste obdbobie vzajomneho spoznavania tiel, reakcii, potrieb, objavovanie erotogennych zon... Potom by vedel, co kde a ako mas rada a netreba ani slova... Su povahy, ktorym je otvoreny rozhovor o sexe neprijemny, ja s muzom sme tiez taki, ale staci jemnym pohybom usmernit pohyb jeho ruk, tela... a pozorovat a pocuvat reakcie... a ak muz naozaj miluje, zalezi mu na uspokojeni potrieb nielen svojich ale aj partnerkinych, tak mu nemoze pripadat normalne a dobre, ked ona uspokojenie nedosiahne!