Nekonečné hádky po roku manželstva

24. apr 2022

Spolu s manželom sme 7 rokov. Manželia sme rok. Od kedy sme ale manželia ide to úplne dolu vodou . Každý jeden deň sa pohádame. Niekedy aj za také kraviny že ani neverím že sa to dá. Mám pocit že je na mňa alergický. Pusu od neho nedostanem musím ju iniciovať ja , aj to stále šomre že sa chcem olizovať. Zaľúbene už na mňa nehľadí , sex je absolútne celé zle. To si musím vydupať ja a aj ten trvá tak 3 minuty a koniec. Nemá ani snahu venovať sa mi. Pracuje home office a zdá sa mi že je v´daka tomu úplne taký zakrpatený. Nikam sa mu nechce , nič ho nebaví. V jednom kuse len PC, Mobil, televízor, gauč. Nudím sa s ním . Pred kovidom sme cestovali, chodili na koncerty a presexovali kľudne aj celú noc. Dieťa nemáme on má problém s plodnosťou. Viem že aj ja viem byť hnusoba a vykričať mu škaredé veci ktoré bolia ibaže u mňa je to už len akási obrana. No a moja otázka čo by ste robili? Rozviesť sa nechcem brala som si ho z čistej lásky v domnení že je najlepší muž na svete a nerada by som o neho prišla. Zároveň fakt neviem ako vrátiť náš vzťah do starých koľají.

elizabet173
24. apr 2022

má vaše manželstvo nejaký zmysel? Nie je lepšie sa vrátiť z kratšej cesty a nájsť si každý niekoho, s kým bude rád? Prečo ste sa vlastne brali? Tá láska nebola až taká čistá, keď sa po roku k sebe takto správate

pieksamaki
24. apr 2022

Skuste sportovat....ak ma homeoffice a PC, mobil....je tam nedostatok pohybu...tym moze byt podrazdeny....skuste zmenit sposob zitia.....vo vas prospech....

annamarin
24. apr 2022

Tak ked sa na nom vykricis, tak aj to môže spustiť takúto reakciu. Ja teda tiež nemám chut sexovať s niekym, kto je na mna hnusný. Záleží teda aj od toho jak sa k nemu spravas aj pocas hádky. Niekedy len stačí zvoliť lepšie slová.

cimage
24. apr 2022

Treba ho vytiahnut von, sportovat, prechadzky, vylety. Ked je cely den doma pri PC zavrety, tak sa mu uz nic nechce. Cerstvy vzduch mu okyslici mozog, vyplavia sa hormony.
Ak nie, tak od seba, ten vztah nema perspektivu, slebo budete do konca zivota na seba stekat pre kazdu hlupost?

katarinka89
24. apr 2022

Fiha, no možno je to ten kriticky 7 rok.....ja moc neverím na toto, ale tak človek nikdy nevie. Pokiaľ je to naozaj také ako to opisujes, je treba sa zamyslieť nad dovodom: tých môže byť neúrekom alebo kľudne aj jeden jediný.....možno z jednej strany láska vypršala, alebo si ho ranila nejakou vetou, kľudne aj o tej plodnosti. Neviem, my sa tiež pohádali, podľa mňa sa každý pár pochyti, no je super keď sa ľudia vedia urobiť

sissy27
24. apr 2022

Motáte sa v začarovanom kruhu… ty jemu niečo vykrikuješ, on ostane nepríjemný, to ti vadí, tak zas mu niečo v hádke vykričíš… treba si sadnúť a porozprávať sa - porozprávať, nie pohádať - o vašom vzťahu, či ešte chcete byť spolu a ako chcete fungovať, čo vám chýba, vadí… problémy neodkladať ale riešiť a keď sú vyriešené, tak nevyťahovať a nevykrikovať znova.
A možno prídete na to, že ste na konci spoločnej cesty…

liljana
24. apr 2022

Klasickych 7 rokov, kriza. Svadba ma aj jednu nevyhodu. Ludia stracaju v hadkach zabrany, lebo sa citia istejsi, ze rozchod je zlozitejsi ako pri chodeni. Az to neustrazia a dospeje to do momentu, ze jeden ten rozvod naozaj iniciuje. Pripadne sa casto beru z dovodu, ze uz si pred svadbou nerozumeli, mysleli si, ze vztah je uz prechodeny, ze svadba vyriesi nezhody, ked sa "posunu" dalej. A svadba nic nevyriesila ...
Riesenie? Menej sa hadat a dufat, ze blbe obdobie pominie. Casto ludi zomkne nejaky vazny problem, ktoremu musia celit.

lucka_ke
24. apr 2022

to znie, ako keby bol vyhorený, potrebuje odbornú pomoc a zmenu prostredia
a škaredé veci nehovoriť ani pri hádkach, ťažko sa to berie späť a dokáže to veľmi zraniť

elizabet173
24. apr 2022

Ziadna sedemrocna kriza, to je nezmysel, len on zrejme nadobudol pocit, ze sa po svadbe uz nemusi snazit, co je dalsi nezmysel. Tak da sa vyhovarat na siedmy kriticky rok, ked zmizne ucta medzi partnermi, ale ta nemizne len v siedmom roku. Skus zacat od seba, nedaj sa v ziadnom pripade vtiahnut do hadky, radsej odid do druhej miestnosti. Nic mu nevykrikuj, aj keby sa ti ako chcelo. Usmievaj sa, bud privetiva, rob si vlastny program. Vydrz aspon mesiac a potom sa ho spytaj, ci ma vase manzelstvo zmysel, ked zijes ako rozvedena. Ci jemu sa taketo spoluzitie paci. Pises, ze rozvod nepripada do uvahy, ak s muzom ani toto nepohne, nic na svete ho nedonuti byt ako pred tym, ked on sam nechce. Tebe ostane len si zvyknut

ckocka
24. apr 2022

Tá tvoja domnienka že je (pre teba) najlepší chlap na svete očividne neplatí. Ale ak nechceš priznať že si sa mýlila, do smrti sa možete pohádať ešte milionkrát.

rebeka7501
24. apr 2022

Tak čakaj na zázrak. Určite sa zmení k lepšiemu.

rebeka7501
24. apr 2022

Z home off a obmedzení je vyhorený. Začni sa niečomu venovať, možno sa pridá. Tlačiť na pílu nemá význam. Len sa to zhorší.

melanta
24. apr 2022

A pred manželstvom ste spolu žili? Ak nie, to môže byť problém. V každom prípade, žiadnych 7 rokov neexistuje, to sú len žvásty, ak niekto potrebuje preniesť vinu. U vás mám pocit, že nekomunikujete, len sa vyčíta a kričí. Chce to rozhovor v kľude ako dvaja normálni ľudia a skúste začať nejakou aktivitou, ktorá by vás znova spojila.

paulinadreamy
24. apr 2022

Ako keby som to písala ja. Len so zmenou, že my máme dieťa. Po svadbe išiel vzťah dolu vodou, sex nula bodov, zanevrel na mňa, keď som odchádzala s malou na týždeň na dovolenku, nedal mi ani bozk, že čaute. To isté keď sme sa vrátili. Nič ho nebavilo,len jeho ryby a koniec. Ja som sa dostala na posledné miesto. Mal má za nič. Rozviedli sme sa. A neľutujem. On ma svoj život, ja svoj. Neoľutovala som to ani na sekundu. Proste tak som žiť nechcela, ako niekoho istota, ktorá perie trenky, varí a stará sa o dieťa.

daniela2202
25. apr 2022

Rozchod, a keď nie sú deti, tak určite. Je ťa objedený, prepáč. A tento rok, čo sté spolu, ti vlastne ukázal, že takto to bude fungovať stále.....👉

daniela2202
25. apr 2022

A keď ťa bude nudiť, ver tomu, že si niekoho nájdeš....😊👉