Nejasná komunikácia s chlapom

2. dec 2020

Ahojte, mám trošičku dilemu, ku ktorej neviem celkom zaujať postoj a síce ide o to,že nerozumiem komunikácii a chlapom, nerozumiem jeho náznakom a celé mi to príde veľmi zvláštne...pokračovanie v ďalšom príspevku

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miiriaam
2. dec 2020

No a my ti mame poradit v com?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
2. dec 2020

Pozri, ak ty si ta co chce iba sex a ziadny vztah tak si to uzivaj, potom mu zlom srdce a chod dalej. Ani my muzim do hlav nevidime... Alebo chces aby ti vyznal lasku, v ktoru dufas?

Ak nemas nervy na jeho tajomnost najdi si ineho buchaca

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
2. dec 2020

Jak on ma vedieť resp. hovoriť, že ťa miluje, keď s tebou len spí? Podľa mňa on nechápe tie tvoje otázky... s mužom sa baviť o pocitoch, to je častokrát scifi... To ženy vždy keď s niekým spia, tak k nemu aj čosi cítia... lebo podvedome chcú hniezdit, plodit. Muži to majú úplne naopak 😀

kitycat
2. dec 2020

Ak ho mas len na sex, tak ta nema co trapit tajomnost. Sex a nazdar... Inak to uz hranici s randenim

autor
2. dec 2020

@kitycat jaaj no veď ale my si vyjdeme aj von,len budúcnosť spoločná uz isto nie. Vari mi jedlo, večeru a tak.podla mma to je normálna slušnost a nie randenie

janetinka27
2. dec 2020

vari ti, lebo je slusny 😂

negymama
2. dec 2020

no myslim , ze nejednoznacnu komunikaciu mas TY.

najprv akoze umprimne pozadujes stretavania cisto na sex. a potom ho "tajuplne" podpichujes, ze to bude asi laska, ked na teba rok mysli...

negymama
2. dec 2020

zda sa mi ze jednoducho a jednoznacne chces mat navrch v tomto cisto sexualnom vztahu...teda ze by nezaskodilo / i ked samozrejme ty chces jedine sex a ziadnu buducnost s nim/ aby bol muz aspon trosicku zalaskovany a mal cit k tebe.

beabelisova
2. dec 2020

co by si chcela ty, chces to len takto alebo by si si vedela s nim okrem sexu predstavit aj nieco viac. ono chlapi to nevedia povedat narovinu, podla mna ti dal dostatocne chlapsky najavo to, ze by bol s tebou znova rad vo vztahu

sissy27
2. dec 2020

veď si mu jasne povedala, že ti ide o sex. Prečo čakáš, že on sa bude ponižovať a vyznávať ti lásku? Ty si mu otvorene povedala, že viac ako kamarátstvo s výhodami nebude, ale na druhej strane chceš, aby ti robil zamilovaného somárika. Ujasni si, čo vlastne chceš.

autor
2. dec 2020

@beabelisova ďakujem ti za objektívny pohľad.ja som to tiež tak pochopila, len si nerada domýšľam a namyslam, preto som to dala tu. Ty si to pochopila na základe ktorej indície?

jaskolka
2. dec 2020

Ty si mu jasne povedala, že chceš len sex. On to akceptuje, možno mu to aj vyhovuje. Ty ho musíš poznať viac, ako my, keď ste boli partneri. To, že na teba rok myslel, nemusí vôbec znacit, že myslel ako na vzťah. Možno tiež myslel len ako na osobu, s akou zažiť úžasný sex, práve preto možno aj súhlasil s "kamarátstvom s výhodami". Ak chceš niečo viac, takisto vyloz karty na stôl a uvidíš. Možno sa dáte dokopy, ale skôr myslím, že nie, a bude to len o sexe. Alebo aj o ničom, keď on zisti, ze chceš niečo iné, ako on (ak teda aj jemu ide len o potešenie v posteli). Mne bývalý tiež povedal, že so mnou zazil super sex a nedbal by to opakovať, hoci v tom čase mal nový vzťah. 🙈Akurát ze o to som absolutne nestála ja.

negymama
2. dec 2020

ale toho chlapa si k tomu namyslaniu doviedla ty. sorry nazyvaj to "slusnost" ale kazda jedna cinnost ktoru robia spolu ludia, co spolu sexuju , sa nazyva "randenim a vztahom". Ked mas muza ci zenu cisto na sex, tak maximalne caj, kava a po sexe ahoj, dovi.

kto ma druheho len cisto na sex, s nim nevysedava a nevari ani nerobi ine cinnosti , ktore navodzuju zdanie ozajstneho vztahu - to ze ide len o slusnost nepresvedci nikoho..

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
negymama
2. dec 2020

tak naco donho dlubes? uzi si sex a dovi dopo. naco jeho riesit, co on chce a co si mysli...nejak podozrivo si na to zvedava.

negymama
2. dec 2020

ja sa mu ani necudujem, ze zahmlieva, co ti ma povedat? Ze ta chce opat na vztah, a potom skoncite opat tam kde teraz, ze sa to neda a ziadna buducnost. ale inak ja by som takto ex chlapa za nos netahala. to sa fakt cisto na sex neda najst niekto iny, co nema vztahove spomienky?

elizabet173
2. dec 2020

A nie je to tak, ze ten vztah by si velmi chcela s chces to podpichovanim z neho vymamit? Ked si chcela len sex, mas ho, ak by to z jeho strany bolo nieco viac, povedal by ti to sam, alebo jednoznacne odpovedal na tvoje podpichovanie. Zrejme mu to tiez vyhovuje, tak si to uzivajte, len si uvedom, ze tuzbou mat vztah s ex, ktoru v sebe zivis, sa mozno pripravujes o vztah s niekym inym, ze skratka takto stracas cas. Okrem toho nejaky vazny dovod na rozchod urcite bol. Zmenilo sa v tom nieco?

autor
2. dec 2020

@elizabet173 ja vzťah s nikým iným nechcem,ani s ním nie...akoze občas ísť na kávu alebo niekam inam je ok,ale nie na sennodenny Život. mne je dobre samej,ale zase mi samozrejme chýbal ten sex. za celý ten rok som nenašla žiaľ nikoho iného

miiriaam
2. dec 2020

Ako sorry, ale podla toho, co tu pises nevies co chces... Pride mi to ze ho chces na vztah a ne len na sex ale on sa nevyjadruje tak akoze ti to vadi... .. Ak chcem chlapa na sex, pridem, zasexujem si a odidem.. A ne travim s nim cas, komunikujem a vypytujem sa zbytočne hovadiny..

jana_eyre_2
2. dec 2020

Podľa mňa toto je normálne správanie muža, čo má záujem o ženu - aspoň teda ja som taká divná osoba že mi bolo vždy sympatickejšie ak muž neplytval romantickými rečami o tom aká som úžasná, ale skôr lásku dokazoval, naznačoval, trávil somnou čas a urobil čosi premna.. a ak vyznal lásku, bolo to vo výnimočnej situácii, nie keď som ho posadila pod lampu a vypočúvala že čo teda kumne citi...

Podľa mňa ak vám je spolu dobre, proste nerieš.. užívaj si spoločne strávený čas, okrem iného rozprávajte sa ak si rozumiete a nerieš či ťa miluje.. keď bude presvedčený že ti to chce a môže povedať, povie to aj sám..

autor
2. dec 2020

@jana_eyre_2 ďakujem,vidím to rovnako. Len si v tomto pripadam taká divná a chcela som aj iné názory.

miiriaam
2. dec 2020

Nemyslim si, ze chces ine nazory.. Chces iba podobny nazor ako mas ty, aby ti ho potvrdili.. Lebo ak niekto povie nieco, s cim nesuhlasis vyvratis to, alebo na to nereagujes 😊...

elizabet173
2. dec 2020

ked ti je dobre samej, tak na co to riesis? Na co ho podpichujes a trepes o laske? Neklames takto trochu sama seba? Tak si uzivaj, kym si on nenajde niekoho, ku komu tu lasku bude citit a hotovo.

elizabet173
2. dec 2020

@miiriaam presne

leskovael
2. dec 2020

Dohodli ste ze budete už len milenci. Tak nechápem načo rozoberáš to, ako on nejasne niečo povie a čo tym asi myslí... V pravom rase nepodpichuj rečami o láske...skôr by som ujasnila ten "vzťah" ze platí tak ako sme do toho išli alebo nie a v druhom rade si urobila veľkú blbosť že si si ako milenca zaobstarala bývalého. Nikdy to nebudem úplne klasický vzťah na sex, keďže už čo to spoločne mate za sebou.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz