Nedeľná chvíľka zamyslenia aneb život sukničkára

17. nov 2019

Ahojte,

keďže sa mi práve podarilo zakopnúť o takýto exemplár, rada by som si vypočula a podebatovala o Vašich príbehoch, skúsenostiach, či už z jednej alebo druhej strany 🙂

Ako odolať ? Naozaj sa nikdy takýto človek nezmení ? Čo ak áno, ako vyzerá taký zamilovaný "alfa samec" ? Sú títo ľudia v hĺbke duše šťastní ?

patriccia1
17. nov 2019

Ahoj, myslim si že sa nezmeni nikdy len tak kôli niekomu.. zmeni sa jedine kôli sebe keď pociti potrebu usadiť sa.. aj to iba nachvilu taky ludia to maju proste v sebe, narodili sa iba preto. Nachvilu si ukoja tu tuzbu po rodine a harmonickom vztahu plnom lasky ale nevydrzi to dlho.. tiez som sa zaplietla s takym niečim.. dlho dlho som čakala a bojovala.. keď ma už prestal zaujimat alebo som to proste iba vzdala tak prisli spravy ako milujem ta neviem co sa to somnou deje.. atd .. ale sam tomu neveril. Len citil ze straca tu ktora vzdy bola na blizku ked trebalo ono či hento .. a ja som sa velmi dlho ako hlupa hus nevedela odmotať a nevedela som si predstavit ze sa vzdam a ze ho nezmenim a on pojde za inou a jej by sa to podarilo.. vacsina chlapov su zas taky koli byvalym laskam.. su chladni a neprichadza pre nich do uvahy laska.. taky by sa podla mna zmenit dal , časom určite len mu treba velmi dlho dokazovat ze ho nikdy nesklames a to si povedzme pravdu tiez nebavi kazdeho rok niekomu dokazovat nieco ked nieje schopny si to vsimnut sam. 😁 v mojom pripade chlapec pomne pátra do dnes.. ja si obcas tiez spomeniem ale iba ako na niekoho kto ma vytrapil a mozno kto mi ukazal že niesom az tak vyprahnuta ako som si zase ja myslelq po mojich vztahoch co ma znicili. On bol ale realne ze ALFAALFASAMEC a neviem si predstavit z jeho ust slova ako milujem ta, chybala si mi,som stastny ze ta mam 🤣🤣 hahah teraz som sa realne musela az zasmiat 😁 a či su stastni? Urcite su stastni ved si ziju zivot slobodu nikto a nic ich neobmedzuje lamu jedno srdce za druhym lenze tak ako som povedala ja jemu.. "raz olutuješ svoje spravanie ked si nim odoženieš tu ktora za to naozaj stoji a bola by preteba ta "prava"".. v kazdom pripade prajem vsetkym takym aby nasli pokoj v dusi aj v gatiach a boli stastní 👌😊

wena
17. nov 2019

1. Samozrejme, že aj takí ľudia môžu byť šťastní a zrejme určite niektorí aj sú, prečo by nemohli byť? Pre každého znamená šťastie niečo iné.
2. Niektorí sa časom (vekom) alebo okolnosťami zmenia, niektorí nezmenia.
3. Zamilovaný sukničkár pravdepodobne vyzerá rovnako ako každý zamilovaný muž.
4. Odolať? Pre mňa sú také typy odpudzujúce sami o sebe.

africkafialka
17. nov 2019

Su dva zakladne typy suknickarov. Ti nahlupli a ti, co v tom naozaj "vedia chodit". Nahluplymi, teda tymi, co sa hraju na bossov a lamacov a robia to dost primitivne sa zaoberat nebudem. Ta druha kasta suknickarov je vyssia liga, vedia byt nesmierne ocarujuci, idu za svojim vyhliadnutym cielom a vedia dat klamlivy pocit, ze dotycna je jedina na svete, ze je ina, vynimocna a maju srdce a oci len pre nu. Samozrejme toto rano robia pri Zuzke, vecer pri Janke a vcera to bola Anicka. Vedia co na zeny plati, vedia, ze zeny daju na verbalitu a vyuzivaju to. Takeho suknickara je tazko odhalit hned na zaciatku. Verim tomu, ze aj oni sa vedia zalubit, ale potom budu striktne oddelovat lasku a sex. Sex si neodopru a lovia si dalej. Myslim, ze su stastni, lebo pre nich je stastie "uzivanie si zivota", tj. vzrusenie zo sexu vzdy s novou zenou a dokonca vernejsie manzelske pary lutuju, lebo chudaci o vela prichadzaju a musia mat priserne nudny zivot. Je to celkom iste aj povahou, mozno aj cosi Freudovske tam bude a preto zmena, hm, asi nie, to by sa musel stat nejaky dramaticky zivotny prevrat.

marty_4
17. nov 2019

mala som "cest" s takym clovekom, bola som si vedoma toho aky je, ako sa sprava, vedela som a najma som videla ako z neho ine zeny padaju na zadok, co by boli schopne pre neho urobit a pod, musim povedat, ze ja som tomu absolutne nerozumela, akoze bol pekny, mily, pozorny aj vsetko, ale nerozumela som ako ine zeny nevidia to, ze sa s nimi zahrava a potom sa neozve a tie baby si furt to ospravedlnovali, ze asi nemohol alebo neviem co, akoze total naivne predstavy, potom raz sa nam skrizili cesty a zacal sa o mna snazit, no pre mna to bolo tak, ze mam v pazi, zahravala som sa s nim ja, on bol mily, vsetko, vzal by ma aj na kraj sveta, ako prijemny pocit, ale som sa drzala v tom, ze proste robil to xy zenam, tak urcite to hra aj teraz, no casom som sa dozvedela, ze v mojom pripade to bolo tak trochu inak, ze to myslel vazne, ze sa zalubil, ze chcel so mnou byt, aj teraz ked sa stretneme nahodou niekde tak na to spomina, no asi ja som bola jeho prezlecena karma

moonlight1210
17. nov 2019

@marty_4 skor to asi bolo o tom, ze ho zlozil na kolena fakt, ze trafil na zenu, ktora z neho nebola paf.
Tak sa pre neho stala Tou Zenou.
Keby si neodolala, zaradila by si sa do fronty vsetkych ostatnych, ktore nakusol a zahodil.
Niekedy odolat suknickarovi urobi zo zeny v jeho ociach Bohynu. Lebo je nedosiahnutelna. 🙂
Dobre si urobila. Ani si sa nepopalila a este si zlizla smotanu. 🙂

moonlight1210
17. nov 2019

Suknickari su rozni. Zalezi od dovodu. Aky typ mas na mysli?

vlasta1818
18. nov 2019

@moonlight1210 súhlasím s tebou. Čo by bolo keby je ťažké odhadovať, ale tiež si myslím, že by nebola v takom prípade ničím výnimočná, tak by sa zachoval rovnako 😉

maria3434
21. nov 2019

áno aj ten bude ľúbiť ale iba jednu ženu a tej bude aj verný ak pri tebe nezjemňuje chovanie a chová sa stále rovnako tak choď ďalej on sa nezmení ale len zmakne pri tej žene, ktorá je tiež pre neho alfa samica a ktorá mu dá všetko čo on potrebuje ...pre každého muža je len jedna žena top a tej dá všetko ostatné bude brať iba na sex

marty_4
6. dec 2019

@moonlight1210 mozno mas pravdu, tozvie akoby to bolo keby som sa zachovala inak, ale som rada, ze to dopadlo tak ako to dopadlo, ja som stastna a to je pre mna podstatne 🙂