Nechcem sa sťahovať

20. apr 2023

Ahojte.
Začiatkom asi toľko ze teda sme s partnerom takmer dva roky a došlo na otázku spoločného bývania . Ide o to ze vrcholne nechcem bývať tam kde býva on, cwlkovo to prostredie mi nie je sympatické a neviem či to máte aj vy tak ale energeticky cítim ze to nie je “ono” cítim sa tu nekludna a keď tam aj som nikdy v tom nie je čosi čo by som raz nazvyvala domovom. Partnera ľúbim no asi potom nie natoľko aby som sa prehrýzla cez tuto bariéru. On nateraz o inom spoločne vybudovanom bývaní nechce počuť a cítim sa kvôli tomu veľmi zle a neviem čo robiť…
Má ta situácia nejake riešenie ?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamimo
20. apr 2023

ja ti rozumiem... ja tak bývam vyše 10 rokov. "Prispôsobila" som sa preto, lebo mám veľmi dobrého chlapa. Ak by nebol taký ako je, NIKDY NEOSTANEM. Apropó, čakám už len na to, kedy odtiaľ vypadnem 😉, ale spolu s ním. Nikdy som si ale nezvykla, nič mi to tu nehovorí... Ak chceš, napíš mi súkromne.

sashabb
20. apr 2023

Prečo sa musíš sťahovať ty? prečo u Vás neprišiel žiadny kompromis a čaká sa od teba, že sa prispôsobíš?

autor
20. apr 2023

@sashabb lebo vždy bude jeho práca lepšie platená narozdiel od mojej 😕

andrea_82
20. apr 2023

Nevyhovuje ti mesto alebo dom/byt? My ked sme sa stahovali, tak mi trvalo par mesiacov, kym som sa tam zacala citit ako doma. Dala by som tomu sancu.

barbora19911
20. apr 2023

No ja by som určite nešla..nikdy by som sa necítila nikde lepšie ako Doma ❤️ bývam v dome kde som vyrástla a neviem si naozaj predstaviť žiť uplne niekde v Bratislave v nejakom veľkom meste . Doma je doma proste ...počúvaj hlavne svoje srdce ❤️ ono ti napovie

danica2711
21. apr 2023

no tak sa nesťahuj. Odmietaš to tak kategoricky (on asi tiež), že asi inej cesty niet. Čo to urobí s vaším vzťahom, viete len vy dvaja

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamtamka26
27. jún 2023

ahoj a ako to nakoniec dopadlo??